نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1141 از 1177 نخستنخست ... 14164110411091113111321133113411351136113711381139114011411142114311441145114611471148114911501151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,401 تا 11,410 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط tani1370 نمایش پست ها
    سلام.
    ۱.شما وقتی شناسنامه رو میدین دادالترجمه اونا کل شناسنامه رو تکی یک صفحه ترجمه می کنن و بعدش یکی کپی برابر با اصل شده از تمام صفحات قرار میدن.دیگه هرچی از دارالترجمه تحویل گرفتین اسکن کنید و آپلود کنید.
    ۲.بله فکر کنم همین باشه
    ۳.شما خیلی راحت میتونید بدون هیچ هزینه ای ثبت نام کنید توی سایت و فکر کنم تا ۶۰ روز یعدش فرصت دارید که یکی پرونده تشکیل بدین و مدارک رو آپلود کنید.وقتی کل مدارک مورد نیاز و فرم هارو آپلود کردین مرحله آخر پرداخت پول هست.حتما ثبت نام کنید تا فرم هارو بتونید از همون جا دانلود کنید.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    پس من وقتی مدارک را آپلود کردم، باید کارت داشته باشم و آماده پرداخت باشم؟ و نمی شه مدارک رو آپلود کنم و پرداخت رو بعدا انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammads4 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    پس من وقتی مدارک را آپلود کردم، باید کارت داشته باشم و آماده پرداخت باشم؟ و نمی شه مدارک رو آپلود کنم و پرداخت رو بعدا انجام بدم؟
    چرا دوست عزیز میشه.شما میتونید مثلا اول فرم هارو دانلود کنید و پر کنید و آپلود کنید.چند روز بعدش باز وارد سایت بشید و مثلا ترجمه شناسنامه و صفحات پاسپورتتون رو آپلود کنید و .....
    اصلا محدودیتی نداره.هر زمان کل مدارک رو کاملا مطمئن رودین که صحیح اپلود کردسن و چیزی از قلم نیفتاده میتونید وارد مرحله بعد بشین.حالا اکانت بسازید کاملا متوجه میشین

سلام
    دوستان من سربازی رفتم باز باید اینو تیک بزنم یا نه اگر تیک بزنم بعد باید با چیز دیگه ای پرش کنم؟؟
    http://uupload.ir/files/6b7c_sarbazi.png

Junior Member

سلام به همه

دوستان در explanation letter باید دلایل درخواست ویزاب رای همراهی همسر و اطلاعات تحصیلی و کاری ایشون هم ذکر بشه؟

من یه سوال برام پیش اومده خیلی ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنن. من و همسرم یکبار درخواست study permit و open work permit دادیم و ریجکت شدیم( همزمان در یک اپلیکیشن). حالا ایندفعه میخوایم اول درخواست استادی پرمیت بدیم بعد وقتی اپروو شد میخوایم درخواست اوپن ورک پرمیت رو ثابمیت کنیم. حالا سوال اینجاست که هنگام ارسال درخواست استادی پرمیت در فرم Family info اونجا که پرسیده همسرتون همراهتون میاد ما Yes بزنیم یا NO؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tani1370 نمایش پست ها
    چرا دوست عزیز میشه.شما میتونید مثلا اول فرم هارو دانلود کنید و پر کنید و آپلود کنید.چند روز بعدش باز وارد سایت بشید و مثلا ترجمه شناسنامه و صفحات پاسپورتتون رو آپلود کنید و .....
    اصلا محدودیتی نداره.هر زمان کل مدارک رو کاملا مطمئن رودین که صحیح اپلود کردسن و چیزی از قلم نیفتاده میتونید وارد مرحله بعد بشین.حالا اکانت بسازید کاملا متوجه میشین
    60 روز محدودیت زمانی داره تا سابمیت نهایی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soufiam نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان در explanation letter باید دلایل درخواست ویزاب رای همراهی همسر و اطلاعات تحصیلی و کاری ایشون هم ذکر بشه؟
    به این پست من مراجعه کنید:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2598613

Junior Member

سلام دوستان.
    ببخشید می خواستم بدونم کسی کاور لتر داره که تونسته باشه افسر ویزا رو راضی کنه که بعد از اتمام تحصیل برمیگرده ایران. اگر کسی داره میشه برام بفرسته؟
    ممنون میشم. لطف می کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marysan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ببخشید می خواستم بدونم کسی کاور لتر داره که تونسته باشه افسر ویزا رو راضی کنه که بعد از اتمام تحصیل برمیگرده ایران. اگر کسی داره میشه برام بفرسته؟
    ممنون میشم. لطف می کنید.
    دوستان منم نیاز دارم، اگر کسی داره ممنون میشم لطف کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط marysan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون میشم. لطف می کنید.
    شما یه جاب آفر بزارید با ذکر وابستگیهای خانوادگی به ایران و احیانا ملک یا زمینی که به نامتون باشه آفیسر راضی میشه.