نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 945 از 1177 نخستنخست ... 4458458959359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559951045 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,441 تا 9,450 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام دوستان

تو نامه پذیرش دانشگاه ( letter of acceptance) زیر نامه را سوپروایزر امضا کرده. و یک جا هم برای امضای دانشجو هست. کسی از دوستان میدونه که آیا ما باید نامه را پرینت بگیریم و امضا کنیم و سپس اسکن و آپلود؟ یا اینکه نیازی به امضا نیست؟
    ممنون از راهنمائیتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان

تو نامه پذیرش دانشگاه ( letter of acceptance) زیر نامه را سوپروایزر امضا کرده. و یک جا هم برای امضای دانشجو هست. کسی از دوستان میدونه که آیا ما باید نامه را پرینت بگیریم و امضا کنیم و سپس اسکن و آپلود؟ یا اینکه نیازی به امضا نیست؟
    ممنون از راهنمائیتون
    شاید اگه بگین کدوم دانشگاه کسایی که از همون دانشگاه پذیرش داشتن بتونن راهنمایی کنن. نامه من جای امضا نداشت کلا

سلام دوستان
    من یه سوال دارم.
    من و خانواده ام برای فرصت مطالعاتی به کانادا رفته بودیم. بار اول که برای ویزا و ورک پرمیت اقدام کردیم، سفارت کانادا به خانمم تا آخر 2017 ویزا داد و در حال حاضر ویزای من و دخترم expire شده است.
    الان، ایشالا برای پست داک دوباره می خواهیم بریم کانادا. حالا من فقط باید برای خودم و دخترم apply کنم یا برای خانمم هم باید کار خاصی انجام بدم. که در اینصورت، غیر از هزینه های apply کردن، بایومترک خانمم هم میشه قوز بالا قوز.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط amirariamehr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال دارم.
    من و خانواده ام برای فرصت مطالعاتی به کانادا رفته بودیم. بار اول که برای ویزا و ورک پرمیت اقدام کردیم، سفارت کانادا به خانمم تا آخر 2017 ویزا داد و در حال حاضر ویزای من و دخترم expire شده است.
    الان، ایشالا برای پست داک دوباره می خواهیم بریم کانادا. حالا من فقط باید برای خودم و دخترم apply کنم یا برای خانمم هم باید کار خاصی انجام بدم. که در اینصورت، غیر از هزینه های apply کردن، بایومترک خانمم هم میشه قوز بالا قوز.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    ایشون همین جوری که گفتید ویزا دارن، ولی باید اسکتندش کنید، من شرایط اکستند کردن ویزا را نمی دانم، ولی شما الان برای ویزا اقدام کنید دیگه زودتر از مهر نمی توانید برید کانادا ، و هیچ پست داکی یک سال و نیمه نیست
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام،من حدود یه هفته هستش دارم موضوعات مختلفو می خونم ولی جایی از اینکه چه جوری تویcic ثبتنام کنیم نیست.اگه کسی لطف کنه راجع به کلید ها توضیح بده ممنون میشم.:-)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ELHAM141 نمایش پست ها
    سلام،من حدود یه هفته هستش دارم موضوعات مختلفو می خونم ولی جایی از اینکه چه جوری تویcic ثبتنام کنیم نیست.اگه کسی لطف کنه راجع به کلید ها توضیح بده ممنون میشم.:-)
    برو http://www.cic.gc.ca/english/e-services/mycic.asp

بساز دیگه مثل میل ،اول می ری توی
    GCkey log in بعد هم می ری توی ریحستر می سازی عزیزم
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام دوستان.
    بالاخره این جاب آفر باید فارسی باشه با مهر و سربرگ فارسی + ترجمه ی انگلیسی؟یا متن انگلیسی با مهر و سربرگ فارسی!! آخه اونجوری یه جوریه یکم فاری یکم انگلیسی.
    سوال دیگه اینکه اگه متن فارسی رو بخوابیم بدیم ترجمه چه مهر هایی دارالترجمه میزنه و چه مهر هایی لازمه؟
    کنار آدرس شرکت، شماره تلفن و ایمیل هم لازمه؟ اگه هست، خب اگه زنگ بزنن که کسی درست انگلیسی بلد نیست جوابشونو بده!!!
    حسابی گیج شدم! توروخدا یکی جواب منو بده!! مرسی!!!

بچه ها من یه سوال راحت ولی بی جواب دیگه هم دارم. سوال قبلیو جوابشو گرفتم. اینو بگید لطفا!
    من برای لیسانس پذیرش دارم. میخوام برای خودم student visa وبرای همسرم open work permit اقدام کنم. دقیقا الان از بین این فرم هایه این صفحه، باید کدوما رو پر کنم؟
    http://www.cic.gc.ca/English/informa...R#applications
    درضمن ما میخوایم آنلاین مدارکمونو بفرستیم! غیر از فرم IMM1294Eفرم درخواست ویزای تحصیلی و IMM5645EAdditional Family Information فرم دیگه ای هم لازمه؟ کدوم ها برای وکالت و افراد زیر 18 سال و ... (که مربوط به شرایط ما نمیشه ) هست؟

توروخدا یکی اینو به من بگه هرجا یه چیز میخونم!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

نقل قول نوشته اصلی توسط Marichii نمایش پست ها
    بچه ها من یه سوال راحت ولی بی جواب دیگه هم دارم. سوال قبلیو جوابشو گرفتم. اینو بگید لطفا!
    من برای لیسانس پذیرش دارم. میخوام برای خودم student visa وبرای همسرم open work permit اقدام کنم. دقیقا الان از بین این فرم هایه این صفحه، باید کدوما رو پر کنم؟
    http://www.cic.gc.ca/English/informa...R#applications
    درضمن ما میخوایم آنلاین مدارکمونو بفرستیم! غیر از فرم IMM1294Eفرم درخواست ویزای تحصیلی و IMM5645EAdditional Family Information فرم دیگه ای هم لازمه؟ کدوم ها برای وکالت و افراد زیر 18 سال و ... (که مربوط به شرایط ما نمیشه ) هست؟

توروخدا یکی اینو به من بگه هرجا یه چیز میخونم!!!
    دوست عزیز سوالاتتون رو یکجا بپرسید. من جوابتون رو دادم جای دیگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی عمران، دانشگاه تهران

دوستان عزیز، من فاندم ناقصه، باید به مدت 4 سال دکتری، هر سال 2000 دلار کانادا با خودم ببرم. میشه بگین کشورمون چه قوانینی برای حداکثر ارزی که میتونیم از کشور خارج کنیم داره؟
    راهش چیه؟ باید پولو به یه صرافی بدیم منتقل کنه؟ راه دیگه ای هم داره؟
    سایت CIC میگه که اگه کشورتون چنین قوانین محدود کننده ای داره، باید مدرک ارائه کنین که میتونین پول لازمتونو از کشور خارج کنین. چه جور مدرکی میتونم ارائه بدم؟
    If there are foreign-exchange control measures in your country, you must provide proof that the exchange control authorities will allow you to export funds for all of your expenses.
    http://www.cic.gc.ca/english/study/s...-documents.asp