نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1005 از 1177 نخستنخست ... 5505905955995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510551105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,041 تا 10,050 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام و سپاس
    1.
    والا اونجور که پرسیدم .. ما مدارک را آپلود می کنیم و نیازی به ارائه اصل مدارک به هر طریقی مثلا پست نیست...اما اینجا میگه:
    You do not need to sign your application form by hand if you submit your application form online. You will be asked to provide a digital signature once you are ready to transmit your documents to CIC.
    حالا منظور از امضای دیجیتال چیست؟

2.
    دوستان وقتی کل مدارک را آپلود کنم..دکمه ای به نام submit ایجاد و پیدار میشه؟؟
    Step 4: Pay your fees

After you have electronically signed your application, you will be asked to pay your fees. Your fees must be made with a credit card. You will be required to provide credit card information to complete your payment. We accept Visa, MasterCard, American Express and certain prepaid credit cards.
    Once you have paid your fee, you will receive a payment confirmation page. When your payment has completed processing you will receive a MyCIC application message with your confirmation number and a link to your payment receipt. You should print this page for your records.

3.
    چگونه سوالات امنیتی که برای پروفایلم تعریف کردم را مشاهده کنم؟؟؟؟
    واسه سوال امنیتی منم میخواستم بدونم چه سوالاتی نوشتم (یکی از شرکت ها که کار پرداخت رو انجام میده این سوال هارو واسه پرداخت لازم داشت)

کاری که کردم این بود چند بار Log in ، Log out کردم تقریبا هربار یه سوال جدید میپرسه ( گاهی ممکنه یه سوال رو دوبار بپرسه ولی در کل همه رو میپرسه!)
    سوال هارو یادداشت کردم!!!!
    البته اگه جواب ها رو لازم داشته باشی کار مشکله...خوشبختانه browser من جواب هارو با دابل کلیک نشون میداد (auto filling)
    امیدوارم به کارت بیاد دوست عزیز
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

سلام دوستان
    بعد آپلود فایل ها در سایت سفارت ... چگونه میتونم کنترل کنم فایل به درستی آپلود شده است؟ زیرا جایی برای دانلود ندارد
    سپاس
    موقع آپلود یادم میاد پیام میداد که آپلود شده
    وقتی به صفحه مربوط به آپلود هم برمیگردی جلوی هر آیتم نشون داده..
    اگر هم سابمیت شده، تو قسمت view submitted application جلوی هر ایتم نوشته provided
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    واسه سوال امنیتی منم میخواستم بدونم چه سوالاتی نوشتم (یکی از شرکت ها که کار پرداخت رو انجام میده این سوال هارو واسه پرداخت لازم داشت)

کاری که کردم این بود چند بار Log in ، Log out کردم تقریبا هربار یه سوال جدید میپرسه ( گاهی ممکنه یه سوال رو دوبار بپرسه ولی در کل همه رو میپرسه!)
    سوال هارو یادداشت کردم!!!!
    البته اگه جواب ها رو لازم داشته باشی کار مشکله...خوشبختانه browser من جواب هارو با دابل کلیک نشون میداد (auto filling)
    امیدوارم به کارت بیاد دوست عزیز
    سلام
    ممنونم..البته من سوالات و جواب هام را پیدا کردم ... روی یک کاغذ نوشته بودم...اما نکته جالب اینکه سایت کلا همیشه یکی از اون سوالات را می پرسه!؟؟!!؟
    موقع آپلود یادم میاد پیام میداد که آپلود شده
    وقتی به صفحه مربوط به آپلود هم برمیگردی جلوی هر آیتم نشون داده..
    اگر هم سابمیت شده، تو قسمت view submitted application جلوی هر ایتم نوشته provided
    بله وقتی آپلود میشه..میگه آپلود شد..برمیگردیم به صفحه اصلی یعنی:
    [IMG][/IMG]
    اینگونه مشاهده می شود...ولی امکان دانلود و باز کردن و مشاهده فایل آپلود شده نیست..
    [IMG][/IMG]
    ببخشید وقتی کل فایل ها را آپلود کنم..در اینجا submit باز میشه:
    [IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

@sasansas:
    نمیدونم! اولین بار هستش میبینم همیشه یک سوال رو میپرسه!....پس خوش شانس بودید س و ج هارو پیدا کردید
    بله امکانش نیست...فقط خواستم بگم براساس پیام هایی که میده میتونیم مطمئن باشیم آپلود شده
    "
    ببخشید وقتی کل فایل ها را آپلود کنم..در اینجا submit باز میشه:" متوجه این قسمت نشدم متاسفانه

@sasansas:
    نمیدونم! اولین بار هستش میبینم همیشه یک سوال رو میپرسه!....پس خوش شانس بودید س و ج هارو پیدا کردید
    بله امکانش نیست...فقط خواستم بگم براساس پیام هایی که میده میتونیم مطمئن باشیم آپلود شده
    "
    ببخشید وقتی کل فایل ها را آپلود کنم..در اینجا submit باز میشه:" متوجه این قسمت نشدم متاسفانه
    سلام
    والا الان هنوز دو تا فایلم را آپلود نکردم و اخر صفحه فقط همون گزینه:
    Exit Questionnaire
    وجود دارد..می خواهم بگویم اگر کاملا فایل ها اپلود بشند..... گزینه جدیدی باز میشه برای سابمیت؟

Junior Member

سلام
    والا الان هنوز دو تا فایلم را آپلود نکردم و اخر صفحه فقط همون گزینه:
    Exit Questionnaire
    وجود دارد..می خواهم بگویم اگر کاملا فایل ها اپلود بشند..... گزینه جدیدی باز میشه برای سابمیت؟
    بله باید همه فایلها آپلود بشه بعد گزینه سابمیت میاد

سلام
    با توجه به اینکه مدرک فوق من موقت هست... این جمله را اضافه کنم در کاور لتر و بعد آپلودش کنم؟
    It should be issued that my official M.Sc. transcript and certificate will be presented in October 2015
    اما باید یکجوری بگم گه اما مودرک موقتم که NAATI هم کردمش به پیوست ارسال می شود..درسته یا نه؟
    ممنون می شوم پیشنهاد دهید؟
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical eng,concordia university

سلام
    با توجه به اینکه مدرک فوق من موقت هست... این جمله را اضافه کنم در کاور لتر و بعد آپلودش کنم؟
    It should be issued that my official M.Sc. transcript and certificate will be presented in October 2015
    اما باید یکجوری بگم گه اما مودرک موقتم که NAATI هم کردمش به پیوست ارسال می شود..درسته یا نه؟
    ممنون می شوم پیشنهاد دهید؟
    سپاس
    به نظرم من بهتره راجع به موقت بودن مدرکتون نگید اونجور فقط جساسیت الکی ایجاد میشه

Junior Member

من حتی مدرک موقت هم نداشتم، فقط ترنسکریپت انافیشیال رو ضمیمه مدارک کردم. اسک هم شدم و مشکلی پیش نیومد.
    پیشتر هم برای سفارت کانادا ایمیل زدم که چون هنوز دفاع نکردم مدرک ندارم با نامه از دانشکده اپلای کنم یا نه و جوابشون این بود که هرچه سریعتر اقدام کن با نامه ها.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadbn نمایش پست ها
    به نظرم من بهتره راجع به موقت بودن مدرکتون نگید اونجور فقط جساسیت الکی ایجاد میشه

سلام هر کار میکنم حجم مدارکم زیر 4 MB نمیشه؟؟؟ حتی با optimized