نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1056 از 1177 نخستنخست ... 56556956100610461047104810491050105110521053105410551056105710581059106010611062106310641065106611061156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,551 تا 10,560 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام دوستان.
    من الان با ویزای OWP در کانادا هستم. میخواستم بپرسم اگر بخوام استادی پرمیت دریافت کنم و استاتوسم رو از وورکر به استیودنت تغییر بدم باید علاوه بر مدارک اجباری به همون صورت در کاور لتر تای و دلیل برای بازگشت به ایران ارائه بدم ؟ چون اونطور که متوجه شدم مدارک مورد نیاز در این حالت کمی متفاوت هست نسبت به شخصی که از ابتدا میخواد درخواست استادی پرمیت بده از ایران.
    منظورم بیشتر نحوه قانع کردن آفیسر و اهمیتش در این حالت هست.
    ممنون میشم از افرادی که تجربه و اطلاعی در این زمینه دارن به سوال من پاسخ بدن.

سلام. بچه ها ی سوال:
    من حدودا دو ماهی میشه پاس جدید گرفتم. دوتا سفر خارج کشور هم داشتم که تو پاس قدیم ثبت شده. الان پاس قدیمم نمیتونم پیدا کنم. نمیدونم کجا گذاشتم.
    الان سوالم اینه که قسمتی که میپرسه سفر خارج از کشور داشتی یا نه چی بگم؟ اگه بگم اره که باید پاس قدیم هم نشون بدم بعدا (که ندارم). اگه بگم نه که دروغ گفتم و بعدش نمیدونم چی بگم.
    نظرتون چیه؟

خیلی خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid881215 نمایش پست ها
    سلام. بچه ها ی سوال:
    من حدودا دو ماهی میشه پاس جدید گرفتم. دوتا سفر خارج کشور هم داشتم که تو پاس قدیم ثبت شده. الان پاس قدیمم نمیتونم پیدا کنم. نمیدونم کجا گذاشتم.
    الان سوالم اینه که قسمتی که میپرسه سفر خارج از کشور داشتی یا نه چی بگم؟ اگه بگم اره که باید پاس قدیم هم نشون بدم بعدا (که ندارم). اگه بگم نه که دروغ گفتم و بعدش نمیدونم چی بگم.
    نظرتون چیه؟

خیلی خیلی ممنونم
    دوست عزیز سفر هایی که رفته ابد رو توی فرم بنویسید نهایتا میگی که پاس قبلیتون گم شده.اگر بفهمند که دروغ گفتید بلافاصله ریجکت هستین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid881215 نمایش پست ها
    سلام. بچه ها ی سوال:
    نظرتون چیه؟

خیلی خیلی ممنونم
    سلام ، شما چه کشور های رفید و چقدر قبل به مسافرت رفتید، شما می توانید در کاور لتر توضیح بدید که به این دوتا کشور سفر داشتید و پاسپورتون قدیمتون را گم کردید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

راستش دوسال پیش از طرف شرکتی که توش کار میکردم (و بخاطر زبان خوندن و... استعفا دادم و الان فقط دانشگاه ازاد تدریس میکنم) یه ماموریت کاری رفتم چین و یکی ترکیه. هر کدام هفت روز. برای دوتاشم گواهی گدراندن دوره که اون شرکتا بهم دادن دارم. بهتره هست که تو کاور لتر بگم. مدارکی گدراندن دوره هم ضمیمش کنم. درسته؟
    خیلی خیلی ممنون از توجهاتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    سلام ، شما چه کشور های رفید و چقدر قبل به مسافرت رفتید، شما می توانید در کاور لتر توضیح بدید که به این دوتا کشور سفر داشتید و پاسپورتون قدیمتون را گم کردید

سلام. دوستان من چند روز پیش یه افر از کانادا دریافت کردم برای پاییز. شروع ترم 1 سپتامبره. الان در حین خدمتم و باید برای معافیت تحصیلی اقدام کنم و بعد از انجام پروسه دریافت گذرنامه و گرفتن ویزا اقدام کنم. حالا سوال من اینه که:1) تو این مدت باقیمونده من می رسم کارامو انجام بدم یا به فکر دیفر باشم؟2)اصلا هر کدوم از این مراحل چقدر طول میکشه(اقدام برای معافیت تحصیلی-گرفتن وقت سفارت- دریافت ویزا)3)در نهایت کسی هست بدونه که میشه به جای پول نقد ضمانت بانکی یا سند گرو گذاشت؟پروسه اش چقد طول میکشه.خیلی ممنون از دوستان

Junior Member

سلام دوستان من چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر راحنماییم کنید چون واقعا پیرامون این مسله نظر ها متفاوت هست
    من از دانشگاه UBC برای دکتری مکانیک پزیرش گرفتم و تزی هم که روش قراره کار کنم بایو هست. من تا شهریور دانشجو هستم و تنها مدرکی که میتونم به سفارت ارائه بدم برای ارشدم
    ریز نمرات انگلیسی هست که دانشگاه ارائه میده که نشون میده من دانشجو هستم و نمره تزم هنوز وارد نشده
    درضمن توی مدرک ارائه شده نوشته شده که این مدرک unofficial هست و دانشجو بعد از اینکه بدهی و تعهدش رو به دانشگاه بده مدرک آزاد میشه و این مدرک جهت پیشبرد فرایند های ادمیشن هست.
    میخواستم بدونممن که الان نه مدرک موقت دارم نه مدرک دائم چکار کنم. آیا فقط داشتن ریز نمرات انگلیسیم که مهر دانشگاه رو هم داره برام مشکل ساز میشه؟ مدرک لیسانسم کاملا آزادو ترجمه شده است.
    چون بعضیا میگن صبر کن دفاع کنی بعد مدرکتو بخر و مابقی قصه.
    ممنون میشمراهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان

من برای ویزای انلاین سفارت کانادا دارم اقدام میکنم و چند تا سوال برام پیش اومده. من فوقمو تازه تموم کردم ولی هنوز حتی مدرک موقت هم ندارم بعد تو مدارک فقط مدارک لیسانسمو اپلود کردم و جایی تو فرم ها اشاره نکردم که فوق هم خوندم ولی برای دانشگاهی که ادمیشن گرفتم ریز نمرات فوقمو فرستاده بودم. حالا قضییه اینه که من از پایان لیسانسم یعنی سال 90 تا سال 94 هم کار کردم در زمینه رشتم ولی فقط از یکی از جاهایی که کار کردم سابقه کار دارم. آیا این قضییه از لحاظ فاصله زمانی درسی می تونه مشکلی برام پیش بیاره ؟ چون فقط سابقه کار کار اخریمو دارم و اون افیسر نمیدونه من تو این مدت فوقم خوندم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member mahsarez آواتار ها

سلام دوستان...ممنون میشم ج منو زودتر بدید...
    یه سوال دارم الان اسک شدم برای client info ، CV ( تا 5 روز دیگه باید آپدیت کنم ) و (دیمند سرویس) CAQ سه هفته دیگه میاد...
    الان چیکار کنم اون دوتا اول آپلود کردم ولی CAQ ندارم...آیا باید NEXT بزنم و ثبت کنم ...اگه ثبت کنم همچنان CAQ باز میمونه فایلش یا نه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_gh12 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من چند روز پیش یه افر از کانادا دریافت کردم برای پاییز. شروع ترم 1 سپتامبره. الان در حین خدمتم و باید برای معافیت تحصیلی اقدام کنم و بعد از انجام پروسه دریافت گذرنامه و گرفتن ویزا اقدام کنم. حالا سوال من اینه که:1) تو این مدت باقیمونده من می رسم کارامو انجام بدم یا به فکر دیفر باشم؟2)اصلا هر کدوم از این مراحل چقدر طول میکشه(اقدام برای معافیت تحصیلی-گرفتن وقت سفارت- دریافت ویزا)3)در نهایت کسی هست بدونه که میشه به جای پول نقد ضمانت بانکی یا سند گرو گذاشت؟پروسه اش چقد طول میکشه.خیلی ممنون از دوستان

دست عزیز شما بهتره اقدام کنید نهایتا اگر تا اون زمان نرسید دیفر میکنید به ترم بعد که هزینه چندانی هم نداره بین 50 الی 150 بسته به دانشگاه.
    معافیت تحصیلی در صورتی که پول نقد بخواهید بزارید 15 میلیون به علاوه 1.5 میلیون به علاوه هزینه تمدید سالانه ضمانت نامه حدودا 17 میلیون میشه که اگر تهران باشید 5 الی 7 روزه میتونید انجامش بدین.در سایت نشا توضیحات کامل داده شده.
    اگر ضمانت نامه ملک باشه روند طولانی تر میشه حداقل 2 الی 3 هفته. فقط همین دو مورد مورد قبول نظام وظیفه هستش.
    گرفتن وقت سفارت یک روز زمان بیشتر نمیبره و روند بررسی بستگی به پرونده شما و رشته تحصیلی و بقیه مدارک دارد وگر عادی باشه حدودا 7 الی 8 هفته. شما اقدام کنید نهایتا دیفر میکنید.دیفر کردن نه از نظر سفارت مشکل داره نه دانشگاه و نه واحد اعزام دانشجو به خارج که باید برای شما نامه معافیت تحصیلی صادر کنه تا شما بتونید پاسپورت دریافت کنید.مراحل دریافت پاسپورت هم حدودا 3 الی 7 روز زمان خواهد برد.