نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1107 از 1177 نخستنخست ... 107607100710571097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,061 تا 11,070 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadma نمایش پست ها
    سلام دوستان

الان یه مسیج از سفارت واسم اومده که اصل پاسپورت و میگه میخوایم برای جواب نهایی ویزاتون. نوشته که طول دوره تحصیلتون و مدت اعتبار پاسپورتم باید یکی باشه تا پوشش بده ویزاتونو. این یعنی pass request شدم یا اینکه بازم میخوان چک کنن؟ چون تو اکانتم هنوز submitted نوشته و pass request ننوشته.

مرسی از پاسختون
    فکر کنم یعنی پاس ریکوست
    میشه بگید کی سابمیت کردید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karimzadeh_753 نمایش پست ها
    فکر کنم یعنی پاس ریکوست
    میشه بگید کی سابمیت کردید
    من 31 جولای سابمیت کردم.
    4 آگوست اسک شدم
    8 آگوست بایو دادم
    و 2 3 بار آپدیت داشتم تا الان

سلام. تاریخ انقضای پاسپورت بیشتر از دو سال را تعویض نمیکنن. اگر به این صورت باشه و کمتر از 4 سال باشه چکار باید کرد وقتی به زیر دو سال نرسیده انقضاش؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadma نمایش پست ها
    سلام دوستان

الان یه مسیج از سفارت واسم اومده که اصل پاسپورت و میگه میخوایم برای جواب نهایی ویزاتون. نوشته که طول دوره تحصیلتون و مدت اعتبار پاسپورتم باید یکی باشه تا پوشش بده ویزاتونو. این یعنی pass request شدم یا اینکه بازم میخوان چک کنن؟ چون تو اکانتم هنوز submitted نوشته و pass request ننوشته.

مرسی از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrepg نمایش پست ها
    سلام. تاریخ انقضای پاسپورت بیشتر از دو سال را تعویض نمیکنن. اگر به این صورت باشه و کمتر از 4 سال باشه چکار باید کرد وقتی به زیر دو سال نرسیده انقضاش؟؟؟
    سلام،

والله من دقیقا نمیدونم این موضوع رو. ولی اگه تمدید یا تغییر نمیدن به نظرم همون دوسال ویزا بهتون میدن بگیرید، بعد میتونید extension بگیرید
    ویرایش توسط mohammadma : September 15th, 2017 در ساعت 05:04 PM

دوستان من پاسم تا يك سال و چند ماهه ديگه اعتبار داره، الآن هم براى ترم زمستون دارم درخواست ويزا ميكنم.
    به نظرتون بايد پاسم رو عوض كنم؟ ميترسم به اين ترم ديگه نرسم. ميدونيد چه مدت بعد از زمانى كه درخواست ميكنم پاس جديدم آماده ميشه؟

بله پاسپورتتونو عوض کنید چون یاید تا پایان تحصیلاتتون دارای اعتبار باشه . حدودا 10 روز طول میکشه. ولی خب تا حایی که من میدونم میتونید بعد از اقدام، پاسپورتتون رو عوض کنید و وقتی سفارت پاسپورت رو خواست، با ارائه ی هر دو پاسپورت ویزا رو روی پاسپورت جدید بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazsm72 نمایش پست ها
    دوستان من پاسم تا يك سال و چند ماهه ديگه اعتبار داره، الآن هم براى ترم زمستون دارم درخواست ويزا ميكنم.
    به نظرتون بايد پاسم رو عوض كنم؟ ميترسم به اين ترم ديگه نرسم. ميدونيد چه مدت بعد از زمانى كه درخواست ميكنم پاس جديدم آماده ميشه؟
    "Be the change,you wanna see in the world"

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazsm72 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط aidyour نمایش پست ها
    بله پاسپورتتونو عوض کنید چون یاید تا پایان تحصیلاتتون دارای اعتبار باشه . حدودا 10 روز طول میکشه. ولی خب تا حایی که من میدونم میتونید بعد از اقدام، پاسپورتتون رو عوض کنید و وقتی سفارت پاسپورت رو خواست، با ارائه ی هر دو پاسپورت ویزا رو روی پاسپورت جدید بگیرید.
    عوض بشه بهتره، اما الزامی برای اعتبار «تا پایان تحصیلات» وجود نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environment and Green Engining in Western University of Ontario

سلام و درود

همونطور که همه میدونیم اعتبار ترجمه شناسنامه شش ماه است
    حالا اگه ترجمه ای که دوهفته از اعتبارش گذشته بفرستیم ایراد میگیرن؟ یا ممکنه به این خاطر ویزا ندن؟
    یا اینکه اسک میکنن که ترجمه جدید و اعتبار دار بفرستیم؟

وسوال دیگه اینکه>
    من مدارکمو از حدود دوماه پیش اماده کردم ،مثلن مدارک مالی و بانکی و گواهی اشتغال بکار و....حالا اگه بخوام همونا رو بفرستم ایراد داره؟یا اینکه باید از اول و آپدیت ش رو بگیریم؟

ممنون از توجه و راهنماییتون

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط violet1978 نمایش پست ها
    سلام و درود

حالا اگه ترجمه ای که دوهفته از اعتبارش گذشته بفرستیم ایراد میگیرن؟ یا ممکنه به این خاطر ویزا ندن؟

وسوال دیگه اینکه>
    من مدارکمو از حدود دوماه پیش اماده کردم ،مثلن مدارک مالی و بانکی و گواهی اشتغال بکار و....حالا اگه بخوام همونا رو بفرستم ایراد داره؟یا اینکه باید از اول و آپدیت ش رو بگیریم؟

سلام دوست عزیز
    سفارت تا الان کسی رو به خاطر تموم شدن اعتبار ترجمه رد نکرده اما خوب به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمیکنه اگه از اعتبار ترجمه ای گذشته ببرید دارالترجمه یا از دارالترجمه بپرسید.این مدارکی رو که 2 ماه پیش آماده کردید مشکلی نداره بفرستید برای سفارت.برای گواهی عدم سو پیشینه هم اقدام کنید.موفق باشید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط violet1978 نمایش پست ها
    سلام و درود

وسوال دیگه اینکه>

شناسنامه اگر تغیرات نداشته اعتبار دارد