نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1117 از 1177 نخستنخست ... 117617101710671107110811091110111111121113111411151116111711181119112011211122112311241125112611271167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,161 تا 11,170 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

دوستان توی رزومه کاری که برایاستادی پرمیت می زاریم چه مواردی رو باید رعایت کنیم که بعدا برای اقامت به مشکل نخوریم؟ من فقط از سابقه کاری که داشتم گواهی کار از شرکت ها گذاشتم که ازشون نه بیمه دارم و نه فیش حقوقی و قراردادی..منظورم این هست که اگر چند سال بعد برای اقامت اقدام کنم آیا از همه گواهی کارهایی که گزاشتم بیمه یا فیش حقوقی و قراردادهام رو می خوان یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Signal Processing-BTH

کسی هست که ویزاش آمده باشه؟ میخوام بدونم اون عددی که مینویسن چقدر به واقعیت نزدیکه؟
    من نه عاشق هستم
    و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من
    من خودم هستم و تنهایی ویک حس غریب
    که به صد عشق و هوس می ارزد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara3000 نمایش پست ها
    دوستان توی رزومه کاری که برایاستادی پرمیت می زاریم چه مواردی رو باید رعایت کنیم که بعدا برای اقامت به مشکل نخوریم؟ من فقط از سابقه کاری که داشتم گواهی کار از شرکت ها گذاشتم که ازشون نه بیمه دارم و نه فیش حقوقی و قراردادی..منظورم این هست که اگر چند سال بعد برای اقامت اقدام کنم آیا از همه گواهی کارهایی که گزاشتم بیمه یا فیش حقوقی و قراردادهام رو می خوان یا نه؟
    بیمه که مهم نیست
    فیش حقوق رو نمیدونم

Junior Member

سلام دوستان، آیا کسی که یکی از اقوام درجه یکش در کبک تحصیل میکنه و استادی پرمیت داره، شانس گرفتن ویزای استادی کانادا رو داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    بیمه که مهم نیست
    فیش حقوق رو نمیدونم
    سابقه کار شما را ازت می خوان که بهترین مدرک می تونه همون سابقه ی بیمه ایت باشه که باید بری از اداره بیمه بگیری یا اگر از سایت پرینت گرفتی بدی بیمه مهر برجسته بزنه روش.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_80 نمایش پست ها
    سابقه کار شما را ازت می خوان که بهترین مدرک می تونه همون سابقه ی بیمه ایت باشه که باید بری از اداره بیمه بگیری یا اگر از سایت پرینت گرفتی بدی بیمه مهر برجسته بزنه روش.
    سابقه رو می تونین از محل کارتون بگیرید.

سلام دوستان. من سوالم چون کلی بود احساس کردم بهتره اینجا بپرسم. امیدوارم دوستانی که بصورت متاهلی ویزاشون رو گرفتن بتونن از تجربیاتشون به ما هم کمک کنند.
    من پذیرش فول فاند دکترا دارم و به همراه همسر (اپن ورک پرمیت) و پسرم اقدام میکنیم. ما به التفاوت مقدار فاند سالیانه من با اون مقدار سالیانه ای که سایت cic در مجموع برای فرد اصلی بعلاوه همراهان (با در نظر گرفتن شهریه) اعلام کرده 1000 دلار هست.
    من مدارک کلی رو بررسی کردم و مدارکی که میخوام ارائه کنم به این صورته (بجز مدارکی که واضحه مثل سند ازدواج و پاسپورت و غیره و همینطور study plan برای خودم و purpose of travel برای همسر):
    برای خودم:
    (1) نامه فاند که تمکن مالی رو ثابت میکنه. (2) و همینطور میخوام مبلغ مختصری در حد 3000 دلار هم گواهی تمکن مالی از حساب خودم بگیرم و بگم پس اندازم هست (بدون گردش مالی)، چون کارم پارت تایم بوده و یک سال اخیر هم کار نکردم. (3) بعلاوه 5000 دلار گواهی تمکن مالی از حساب همسرم (بازم بدون گردش مالی) بعلاوه فیش حقوقیش (استخدام رسمی هست). (4) همینطور سند خونه پدرم بعلاوه فیش حقوق بازنشستگیش. (5) مدارک سابقه کاری ام. (6) برای تای هم فقط یه مدرک دارم، یه نامه از دانشگاهی که قبلا تدریس میکردم مبنی بر اینکه ما بعدا درخواست این شخص برای هیئت علمی رو بررسی میکنیم و مایل هستیم بعد از برگشتشون باهاشون همکاری کنیم (هنوز نگرفتم این نامه رو).
    برای همسرم:
    برای تمکن مالی (1) نامه فاند من و (2) همون موجودی حساب 5000 دلاری خودش که گفتم، بعلاوه فیش حقوقیش. (3) سند خونه پدر من و معرفی پدر من بعنوان ساپورتر، (4) سند خونه پدر خودش هم شاید بشه بذاریم (شایدم نه). (5) برای تای هم فقط بیان اینکه استخدام رسمی هست و میخواد مدت زمان تحصیل من رو مرخصی بگیره و بعد اینکه برگشت دوباره بره سر کارش (نامه مرخصی رو اگه بخواد بگیره خیلی طول میکشه آماده بشه و به مدارک ما نمیرسه، از طرفی احتمالا بخواد خودش رو بازخرید کنه، بنطرتون ممکنه متوجه بشن که این فرد برای بازخرید اقدام کرده یا بازخرید کرده خودشو؟). (6) از طرفی پروانه نظام مهندسی هم داره (بعنوان طراح و ناظر نظام مهندسی هم داره کار میکنه) و نمیدونم آیا از این هم میشه بعنوان تای استفاده کرد؟ (7) برای مدارک دیگه هم خیلی دستگیرم نشد که آیا مدرک تحصیلی همسر لازمه یا نه (مدرک ارشد داره)، و اگه کلا مدرک دانشگاهی نذاریم برای همسر مشکلی هست؟

از دوستانی که تجربه دارن بینهایت ممنون میشم این لیستی که نوشتم رو بررسی کنند که آیا کافی هست یا کمبودی درش وجود داره، و در صورت نیاز اصلاح بشه یه مواردی.

با تشکر.

سلام دوست عزيز
    ١- تعهدنامه رسمي( سوگند نامه) از پدر خودتان و پدر همسرتان براي قبول كل هزينه هاي احتمال شما و همسرتان ميتواند خيلي مفيد باشد. با اين كلر نشان ميدهيد كه شما از حمايت از طرف خانواده هايتان برخورداريد پس به نوعي tie حساب ميشه.تعهد نامه پدر خودتون رو تو ف قسمت خودتون و مال پدر خانمتان را در قسمت خودش بگذاريد.
    ٢- حتما سند خانه پدر خانمتان را براي همسرتان بگذاريد
    ٣- لطفا چك كنيد كه شما فقط احتياج به ارايه ١٠٠٠ دلار بيشتر داريد، با توجه به اينكه هرينه زندگي سالينه خانواده شما و بيمه حدود ٢٠٠٠٠ دلار مشود.
    ٤- بهتر است كه تمكن مالي شما به عنوان اپليكنت اصلي بيشتر باشد تا همسرتان.
    ٥- يك صفحه رزومه و يك صفحه به سوال و جواب ٧ سوال اختصاص بديد تا اسك نشويد و پروسه شما بيشتر نشه. توجه كنيد كه استادي پلن و توضيحاتتون هم بيشتر از يك صفحه نباشه و همچنين مدارك منظم باشند( با فهرست) تا افيسر گيج نشه
    ٦- تمام مدارك تحصيلي خودتون و همسرتون لازمه( دانشنامه و ويزنمرات)
    ٧- مداركتون ترجمه رسمي و تاييد دادگستري بشه بهتره- تاييد وزارت خارجه لازم نيست
    ٨- پروانه نظام مهندسي خوبه بزاريد
    ٩- نامه مرخصي همسرتون براي مدت تحصيله شما عاليه- اونا نميتونن از اقدام همسرتون براي باز خريد مطلع بشن
    ١٠- حتما حتما براي يك سال اخير و حال حاضرتون يك نامه اشتغال به كار احتياج داريد.اگه اعلام كنيد كه الان بيكار هستيد جلوه خوبي براي افيسر نداره

موفق باشيد

Junior Member

دوستان در فرم 1294, the cost of my life برای قسمت room and board و قسمت otherچند دلار باید بنویسم؟؟؟
    من mengهستم و همسرم هم همراهم هست.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedpk1204 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    ١- تعهدنامه رسمي( سوگند نامه) از پدر خودتان و پدر همسرتان براي قبول كل هزينه هاي احتمال شما و همسرتان ميتواند خيلي مفيد باشد. با اين كلر نشان ميدهيد كه شما از حمايت از طرف خانواده هايتان برخورداريد پس به نوعي tie حساب ميشه.تعهد نامه پدر خودتون رو تو ف قسمت خودتون و مال پدر خانمتان را در قسمت خودش بگذاريد.
    ٢- حتما سند خانه پدر خانمتان را براي همسرتان بگذاريد
    ٣- لطفا چك كنيد كه شما فقط احتياج به ارايه ١٠٠٠ دلار بيشتر داريد، با توجه به اينكه هرينه زندگي سالينه خانواده شما و بيمه حدود ٢٠٠٠٠ دلار مشود.
    ٤- بهتر است كه تمكن مالي شما به عنوان اپليكنت اصلي بيشتر باشد تا همسرتان.
    ٥- يك صفحه رزومه و يك صفحه به سوال و جواب ٧ سوال اختصاص بديد تا اسك نشويد و پروسه شما بيشتر نشه. توجه كنيد كه استادي پلن و توضيحاتتون هم بيشتر از يك صفحه نباشه و همچنين مدارك منظم باشند( با فهرست) تا افيسر گيج نشه
    ٦- تمام مدارك تحصيلي خودتون و همسرتون لازمه( دانشنامه و ويزنمرات)
    ٧- مداركتون ترجمه رسمي و تاييد دادگستري بشه بهتره- تاييد وزارت خارجه لازم نيست
    ٨- پروانه نظام مهندسي خوبه بزاريد
    ٩- نامه مرخصي همسرتون براي مدت تحصيله شما عاليه- اونا نميتونن از اقدام همسرتون براي باز خريد مطلع بشن
    ١٠- حتما حتما براي يك سال اخير و حال حاضرتون يك نامه اشتغال به كار احتياج داريد.اگه اعلام كنيد كه الان بيكار هستيد جلوه خوبي براي افيسر نداره

موفق باشيد
    مرسی از جواب شما. البته در واقع من پذیرش دارم و همسرم (شوهرم) برای اپن ورک پرمیت میخواد اقدام کنه
    برای این یک سالو خورده ای که گفتید یعنی باید نامه اشتغال صوری تهیه کنم؟ نامه صوری ممکنه دردسر ساز بشه بعدا بنظرم. اینو فکر کنم اگه بگم داشتم زبان میخوندم و روی مقاله م کار میکردم و کارای پذیرشم رو انجام میدادم منطقی بنظر بیاد.
    یه سوال دیگه، توی فرمی که مربوط به همسر هست و برای اپن ورک پرمیت هست (1295) سوابق کاری 10 سال گذشته رو میخوان. ازونجایی که باید سوابق شغلی همسر در این فرم وارد بشه آیا باید خود مدارک سوابق کاری هم برای همراه در قسمت client information آپلود بشه؟
    و یه سوال دیگه اینکه اسم کوچیک پدر من در شناسنامه و تمامی مدارک خودش همراه با یه پیشوندی هست که این پیشوند در شناسنامه من نیست. ازونجایی که من میخوام پدرم رو هم بعنوان ساپورتر معرفی کنم و سند خونه ش رو توی مدارک بذارم بنظرتون این مغایرت در نام رو چه میشه کرد؟

با تشکر