نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1120 از 1177 نخستنخست ... 120620102010701110111111121113111411151116111711181119112011211122112311241125112611271128112911301170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,191 تا 11,200 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    من نگفتم yes بزنید، از نظر من تعریف این عبارت در ایران با خارج از ایران متفاوت هست و و اگر من باشم جواب من no هست به این سوال، اضافه بر اینکه من نمی‌دونم بله گفتن به این سوال چه عواقبی داره و ترجیح میدم بگم نه، چون واقعا شغل یک معلم اگرچه دولتی هست ولی هیچ ارتباطی با ساختار قدرت در سیستم دولتی نداره
    آها. پس من اشتباه متوجه شدم. بله شما درست میگید، من هم خودم همچین حسی داشتم و فکر میکردم بدلیل همین تفاوت مفهوم استخدام دولتی لزومی نداره yes بزنم. به هر حال ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام. برای پدر و مادر همسرم که معلم بودند گزینه بله را زدیم و زیر یکماه هم ویزا را گرفتند. البته کلا حساسیت روی پدر و مادر خیلی کمه.
    ممنون. من برای همراه که همسرم هست و خودشم متقاضی owp هست میخوام اقدام کنم واسه همین کمی شک داشتم که چیکار کنم. اگه yes بزنم ممکن هست عنوان شغل رو که ببینند معلمی هست شبهات برطرف بشه، ولی نگرانی من ازین هست که به صرف yes زدن، بدون توجه به توضیح شغل وارد مراحل امنیتی بشه.
    به هر حال ممنون از راهنمایی دوستان.

یه سوال دیگه هم داشتم. در قسمت مدارک خود من که باید آپلود کنم فرم imm5257e وجود داره که البته جزو قسمت Optional Documents هست. اما وقتی فرم رو باز میکنم عنوان فرم Application for visitor visa (temporary resident visa) هست. من خودم متقاضی استادی پرمیت هستم. متوجه نمیشم این فرم برا چی جزو فرمهای من هست الان. چون آپشنال هست میخواستم پرش کنم اما عنوان فرم من رو به شک انداخت، چون متقاضی ویزای ویزیتور نیستم! کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم. در قسمت مدارک خود من که باید آپلود کنم فرم imm5257e وجود داره که البته جزو قسمت Optional Documents هست. اما وقتی فرم رو باز میکنم عنوان فرم Application for visitor visa (temporary resident visa) هست. من خودم متقاضی استادی پرمیت هستم. متوجه نمیشم این فرم برا چی جزو فرمهای من هست الان. چون آپشنال هست میخواستم پرش کنم اما عنوان فرم من رو به شک انداخت، چون متقاضی ویزای ویزیتور نیستم! کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    با تشکر
    نیازی نیست این فرم را پرکنی.
    من توی مدارکم نگاه کردم این فرم را برای خودم پر نکردم. فقط برای خانواده فرستادم. هیچ مشکلی هم نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_80 نمایش پست ها
    نیازی نیست این فرم را پرکنی.
    من توی مدارکم نگاه کردم این فرم را برای خودم پر نکردم. فقط برای خانواده فرستادم. هیچ مشکلی هم نبود.
    مرسی. الان که نگاه کردم دیدم این فرم توی مدارک مربوط به هر سه نفرمون هست. من (استادی پرمیت)، همسرم (owp) و پسرم. خوب منو همسرم که ویزیتور نیستیم، یعنی فقط برای پسرم باید پرش کنم؟

مرسی. الان که نگاه کردم دیدم این فرم توی مدارک مربوط به هر سه نفرمون هست. من (استادی پرمیت)، همسرم (owp) و پسرم. خوب منو همسرم که ویزیتور نیستیم، یعنی فقط برای پسرم باید پرش کنم؟
    خیر، این فرم رو نباید پر کنید، فرزندتون dependant و همراه شما محسوب میشه نه یک متقاضی جدا.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    خیر، این فرم رو نباید پر کنید، فرزندتون dependant و همراه شما محسوب میشه نه یک متقاضی جدا.
    آها. پس کلا نباید این فرم رو برا هیچ کدوممون پر کنم.. پس فلسفه ی اینکه تو مدارکمون هست چیه اصلا! گرچه آپشنال هست.

آها. پس کلا نباید این فرم رو برا هیچ کدوممون پر کنم.. پس فلسفه ی اینکه تو مدارکمون هست چیه اصلا! گرچه آپشنال هست.
    ببین برای همسر و فرزندت باید پرکنی. چون اونها به هر حال همراه شما و بعنوان ویزیتور محسوب میشن. گرچه همسر شماOWP درخواست دادن اجباری نیست ولی بهتره ایشون هم فرمه را پر کنه. ضرری نداره.
    ولی برای خود شما نیازی نیست.

Junior Member

سلام
    سوالی برام پیش اومده در مورد پاسخ به سوال Is work an essential component of your studies?
    ایا باید برای رشته های meng پاسخ مثبت بدیم؟
    PLUS VLTRA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام
    سوالی برام پیش اومده در مورد پاسخ به سوال Is work an essential component of your studies?
    ایا باید برای رشته های meng پاسخ مثبت بدیم؟
    خیر. بخشی از برنامه تحصیلی شما "کار" نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"