نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1139 از 1177 نخستنخست ... 13963910391089112911301131113211331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711481149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,381 تا 11,390 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

اقا من متوجه نشدم ، Late arival را از کجا باید بفهمیم کی هست؟ من 7 ژانویه گفته شروع میشه ، من هنوز بایو نرفتم و شاید دو هفته دیگه برم ، و CAQ هم فکر کنم تازه مدارکم رسیده کانادا ، با این حساب فکر کنم از امروز 40 روز طول میکشه صادر بشه ، من میخام ببینم با این اطلاعاتی که گفتم چقدر زمان صدور ویزا طول میکشه به طور متوسط ؟؟و چند درصد امکان داره با این اطلاعاتی که گفتم تا 7 ژانویه ویزام بیاد؟؟؟ میخام یک تصمیم مهم بگیرم و ببنیم اگر میاد یک کاری بکنم و اگر نمیاد یه کار دیگه...کسی میتونه بگه چقدر احتمال داره تا 7 ژانویه بیاد؟ از امروز تا 7 ژانویه دو ماه و نیم مانده ... اگر محتمل میدونید نمیرسم به این ترم دیرتر برای ویزا اقدام کنم و مدارک بهتری جمع کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazzS نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم بدونم که برای گرفتن ویزای استادی پرمیت سفارت ارمنستان بهتره یا ترکیه؟
    یعنی کدوم افیسر بهتری داره و توصیه میشه؟
    ویزای تحصیلی کانادا با امریکا متفاوت هست و شما مصاحبه حضوری ندارید. به صورت اینترنتی اپلای میکنید و برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر VAC مراجعه میکنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    اقا من متوجه نشدم ، Late arival را از کجا باید بفهمیم کی هست؟ من 7 ژانویه گفته شروع میشه ، من هنوز بایو نرفتم و شاید دو هفته دیگه برم ، و CAQ هم فکر کنم تازه مدارکم رسیده کانادا ، با این حساب فکر کنم از امروز 40 روز طول میکشه صادر بشه ، من میخام ببینم با این اطلاعاتی که گفتم چقدر زمان صدور ویزا طول میکشه به طور متوسط ؟؟و چند درصد امکان داره با این اطلاعاتی که گفتم تا 7 ژانویه ویزام بیاد؟؟؟ میخام یک تصمیم مهم بگیرم و ببنیم اگر میاد یک کاری بکنم و اگر نمیاد یه کار دیگه...کسی میتونه بگه چقدر احتمال داره تا 7 ژانویه بیاد؟ از امروز تا 7 ژانویه دو ماه و نیم مانده ... اگر محتمل میدونید نمیرسم به این ترم دیرتر برای ویزا اقدام کنم و مدارک بهتری جمع کنم
    معمولا تاریخ Late arrival در نامه پذیرش ذکر میشه. اگر اینطور نیست به تقویم آموزشی دانشکده مراجعه کنید (یا از ادوایزر دانشکده بپرسید)
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    معمولا تاریخ Late arrival در نامه پذیرش ذکر میشه. اگر اینطور نیست به تقویم آموزشی دانشکده مراجعه کنید (یا از ادوایزر دانشکده بپرسید)
    تخمینی ندارید از اینکه فرض کنید امروز تازه امروز مدارک CAQ من رسیده کانادا و اولین سابمیت انلاین ویزا هم هفته دیگه انجام میدم ؛یک : اینکه بایو چه مدت بعد از سابمیت اولیه میشه رفت؟ و دیگر اینکه ، چقدر از امروز طول میکشه ویزای من بیاد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    تخمینی ندارید از اینکه فرض کنید امروز تازه امروز مدارک CAQ من رسیده کانادا و اولین سابمیت انلاین ویزا هم هفته دیگه انجام میدم ؛یک : اینکه بایو چه مدت بعد از سابمیت اولیه میشه رفت؟ و دیگر اینکه ، چقدر از امروز طول میکشه ویزای من بیاد؟
    یک: بایو ممکنه از یک لحظه بعد تا یک هفته بعد براتون بیاد و وقتی نامه رو دریافت کردید یک ماه زمان دارید تا برای بایو مراجعه کنید. اما سریع برید تا بررسی ویزا شروع بشه
    دو: هیچ کسی نمی دونه چقدر طول می کشه، شاید یک ماه شاید یک سال! اما خود سایت میانگین رو 12 هفته اعلام کرده

سلام و روز به خیر
    من و همسرم 16 اکتبر رفتیم بایومتریک و فرداش شماره بایو تو اکانتمون اومد ولی استتوس ها هیچ تغییری نکرده، نه بایو و نه این استتوس ( Your application is in progress. We will send you a message when we start reviewing your eligibility) یعنی هنوز استارت نخورده پرونده ما؟
    ممنون از پاسختون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alchemist_e نمایش پست ها
    سلام و روز به خیر
    من و همسرم 16 اکتبر رفتیم بایومتریک و فرداش شماره بایو تو اکانتمون اومد ولی استتوس ها هیچ تغییری نکرده، نه بایو و نه این استتوس ( Your application is in progress. We will send you a message when we start reviewing your eligibility) یعنی هنوز استارت نخورده پرونده ما؟
    ممنون از پاسختون
    دوست عزیز به این جمله ها اصلا استناد نکنید! از روی اینا هیچی نمیشه فهمید

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    سلام.
    خوش اومدید به جمع تازه واردین به هفت خوان رستم ویزای دانشجویی کانادا....
    کانادا نیاز به وقت سفارت نداره برای درخواست ویزای دانشجویی
    همه پروسه آنلاین هست. وقت بذارید و ویکی رو بخونید تا روند کار دستتون بیاد:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...tudy_Permit.29
    بعد برای دونستن جزییات سوالی بود بپرسید

سلام

امکانش هست لطفا لینک جدید رو قرار بدین؟

متاسفانه لینک معرفی شده پیغام 404 Not Found نشون میده

با تشکر

سلام دوستان
    من حدود دو هفته قبل با نامه loa كانديشنال به اصل مدارك سابميت كردم و توي كاورلتر ذكر كردم كه بمحض دريافت نامه اصلي ارسال ميكنم.
    حالا كه نامه اصلي را دريافت كردم ميخوام بدونم واسشون وبفرم كنم بهتره يا خودشون اگر لازم بود اسك ميكنن؟
    تشكر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_soltani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود دو هفته قبل با نامه loa كانديشنال به اصل مدارك سابميت كردم و توي كاورلتر ذكر كردم كه بمحض دريافت نامه اصلي ارسال ميكنم.
    حالا كه نامه اصلي را دريافت كردم ميخوام بدونم واسشون وبفرم كنم بهتره يا خودشون اگر لازم بود اسك ميكنن؟
    تشكر
    اگر ذکر کردید که می فرستید نامه اصلی رو وبفرم بزنید