نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1142 از 1177 نخستنخست ... 14264210421092113211331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711481149115011511152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,411 تا 11,420 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    شما یه جاب آفر بزارید با ذکر وابستگیهای خانوادگی به ایران و احیانا ملک یا زمینی که به نامتون باشه آفیسر راضی میشه.
    سلام بنده پذیرش دکتری دارم و دارم در یک اپلیکیشن به همراه درخواست OWP برای همسرم اقدام میکنم. با توجه به اینکه شما اولین بار ویزا نشدید، چه مواردی رو در مرحله بعد تغییر دادید؟ آیا درخواست شما هم برای دکتری بوده؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_s نمایش پست ها
    سلام بنده پذیرش دکتری دارم و دارم در یک اپلیکیشن به همراه درخواست OWP برای همسرم اقدام میکنم. با توجه به اینکه شما اولین بار ویزا نشدید، چه مواردی رو در مرحله بعد تغییر دادید؟ آیا درخواست شما هم برای دکتری بوده؟

ممنون
    نه من مسترز بودم. جاب آفر اضافه کردم. جدا اپلای کردیم. اسپانسرم رو عوض کردم. تمکن رو بردم بالا. اجاره نامه ی ملک گذاشتم. پذیرشم رو نغییر دادم و ...

Junior Member

سلام به همگی،

*********** من با یه مشکلی برخوردم که واقعاً بعید میدونم واسه کس دیگه ای به وجود اومده باشه و نمیدونم چیکار کنم!!!!!****************

بعد از اینکه پسورد اکانت CIC رو عوض کردم هر چقدر پسورد رو زدم گفت اشتباهه! بعدش پیغام اومد که برای 24 ساعت به صورت تعلیق دراومده بعد از اینکه اپلیکیشن دانشجویی خودم و همسرم رو هم از طریق سایت های پرداختی پرداخت کردم و از طریق آنها اوکی شد مثلاً خواستم پسورد رو عوض کنم که اینجوری شد!!!! الان نمیدونم اصلاً نامه بایو برامون اومده یا نه!!!

الان من باید چیکار کنم

Junior Member

عزیزان میشه به سوالات من جواب بدید لطفا

1- UCI چی هست؟ از کجا بیارم؟

2- country or territory where applying میشه همون same as country of residence? یا میشه مثلا ترکیه؟ چون ما مدارکمون از انکارا انجام میشه؟

3- من و همسرم 2 ماه پیش برا تفریحی فرانسه اقدام کردیم(چون ماه عسل نرفته بودیم) اما ریجکت شدیم. با توجه به اینکع دیگه ریجکتها توی پاس ثبت نمیشه بنظرتئن من توی قسمت سابقه ویزا و ریجکتی yes بزنم؟ چه توضیحی بدک که تاثیر منفی نداشته باشه؟

4- فرم 5713 (use of a family member representative for online application) رو ایا من پر بکنم یا نه؟ توی تاپیک ها اطلاعات متنوعی راجع بهش بعضیا گفتن اگر وکیل داشته باشیم باید پرش کنیم بعضیام گفتن کلا باید امضا بشه. حالا با توجه به اینکه ما وکیل نداریم و اپلیکنت اصلی منم که پذیرش دارم و برای شوهرم هم دارم درخواست ویزای ویزیتوری میدیم (بعدا درخواست اپن ورک پرمیت میدیم براش) ایا این فرم رو شوهرم باید پر بکنه و من رو بعنوان معرف خودش تایید کنه؟

5- توی فرم 5645 که مربوط به اطلاعات خانوادگی هست نوشته که اسمها رو هم انگلیسی بنویس هم به زبان کشورت (English and your native language) اما جایی نداره که من فارسی رو وارد کنم چه باید کرد؟و همچنین با توجه به اینکه من مادرم سالهاست فوت شده چطوری مطرح کنم؟

6- برای همسرم توی فرم درخواست ویزای ویزیتوریش توی قسمت details of visit to Canada بخش 2 پرسیده how long you plan to stay? و تاریخ ابتدا و انتها رو خواسته بهترین جواب برای این قسمت چی میتونه باشه با توجه به اینکه خوب ویزای ویزیتوری 6 ماهه هست و ایشوم همراه من هستن و من قراره اونجا برم دانشگاه(پذیرشم برای سپتامبر 2019 هست). البته شوهرم بخاطر مسایل کاریش توی ایران مجبوره زودتر برگرده اما کلا برای پرکردن این قسمت چه جوابی بدیم بهتره؟

7-توی فرم schedule 1 قسمت 3 فرم برای همسرم UCI خواسته که من برای خودم هم نمیدونم برای شوهرم هم نمیدونم لطفا بگید از کجا بیارم؟

8-توی فرم schedule 1 قسمت 4 فرم برای همسرم راجه به military service پرسیذه منظورش همون سزبازیه که همه پسرها میرن یا اینکه استخدام ارتش و...؟yes? or no با توجه به اینکه همسر من سالها پیش سربازیش رو خریده و کارت پایان خدمت داره اینجا رو چه جوابی بدم؟

خیلی شرمنده که سوالام انقدر زیاد شد واقعا همیشه دعاتون میکنم که هستید من واقعا کسی رو ندارم ازش بپرسم با توجه به مشغله کاریم هم تا جایی که میتونم هر شب دارم این سایت رو مطالعه میکنم.

Junior Member

سلام دوستان من فرم1294 رو دانلود کردم و توی لپتاپ ذخیرش کردم و شروع کردم به پر کردنش ولی وقتی توی قسمت 10 وضعیت تاهل رو میزنم married بجای اینکه گزینه روبروش آبی باشه که بتونم تاریخ عقدم رو بزنم گزینه توسی و قفل میشه و نمیتونم چیزی ویرد کنم.
    همین اتفاق برای قسمت پاسپورت قسمت 5 و 6 میفته یعنی نمیتونم گزینه های تایوانی و اسراییلی رو no بزنم و گزینه ها قفل میشن
    بنظرتون مشکل از کجاس؟

Junior Member

دوستان من برای اطمینان از چک لیست وارد مدارک لازم ایران شدم یک فرم اضافه توش هست که توی چک لیست اکانت من نیست
    فرم 5409 statutory declaration of common-law union انگار برای اثبات ازدواج هست و قسمت اخرش هم جای اسم و امضای کسی هست که ازدواج ما رو ثبت کرده.
    الان من باید این فرم رو هم پر کنم و ضمیمه کنم؟ یا همون ترجمه سند ازدواج کفایت میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lindo نمایش پست ها
    عزیزان میشه به سوالات من جواب بدید لطفا

1- UCI چی هست؟ از کجا بیارم؟

2- country or territory where applying میشه همون same as country of residence? یا میشه مثلا ترکیه؟ چون ما مدارکمون از انکارا انجام میشه؟

3- من و همسرم 2 ماه پیش برا تفریحی فرانسه اقدام کردیم(چون ماه عسل نرفته بودیم) اما ریجکت شدیم. با توجه به اینکع دیگه ریجکتها توی پاس ثبت نمیشه بنظرتئن من توی قسمت سابقه ویزا و ریجکتی yes بزنم؟ چه توضیحی بدک که تاثیر منفی نداشته باشه؟

4- فرم 5713 (use of a family member representative for online application) رو ایا من پر بکنم یا نه؟ توی تاپیک ها اطلاعات متنوعی راجع بهش بعضیا گفتن اگر وکیل داشته باشیم باید پرش کنیم بعضیام گفتن کلا باید امضا بشه. حالا با توجه به اینکه ما وکیل نداریم و اپلیکنت اصلی منم که پذیرش دارم و برای شوهرم هم دارم درخواست ویزای ویزیتوری میدیم (بعدا درخواست اپن ورک پرمیت میدیم براش) ایا این فرم رو شوهرم باید پر بکنه و من رو بعنوان معرف خودش تایید کنه؟

5- توی فرم 5645 که مربوط به اطلاعات خانوادگی هست نوشته که اسمها رو هم انگلیسی بنویس هم به زبان کشورت (English and your native language) اما جایی نداره که من فارسی رو وارد کنم چه باید کرد؟و همچنین با توجه به اینکه من مادرم سالهاست فوت شده چطوری مطرح کنم؟

6- برای همسرم توی فرم درخواست ویزای ویزیتوریش توی قسمت details of visit to Canada بخش 2 پرسیده how long you plan to stay? و تاریخ ابتدا و انتها رو خواسته بهترین جواب برای این قسمت چی میتونه باشه با توجه به اینکه خوب ویزای ویزیتوری 6 ماهه هست و ایشوم همراه من هستن و من قراره اونجا برم دانشگاه(پذیرشم برای سپتامبر 2019 هست). البته شوهرم بخاطر مسایل کاریش توی ایران مجبوره زودتر برگرده اما کلا برای پرکردن این قسمت چه جوابی بدیم بهتره؟

7-توی فرم schedule 1 قسمت 3 فرم برای همسرم UCI خواسته که من برای خودم هم نمیدونم برای شوهرم هم نمیدونم لطفا بگید از کجا بیارم؟

8-توی فرم schedule 1 قسمت 4 فرم برای همسرم راجه به military service پرسیذه منظورش همون سزبازیه که همه پسرها میرن یا اینکه استخدام ارتش و...؟yes? or no با توجه به اینکه همسر من سالها پیش سربازیش رو خریده و کارت پایان خدمت داره اینجا رو چه جوابی بدم؟

خیلی شرمنده که سوالام انقدر زیاد شد واقعا همیشه دعاتون میکنم که هستید من واقعا کسی رو ندارم ازش بپرسم با توجه به مشغله کاریم هم تا جایی که میتونم هر شب دارم این سایت رو مطالعه میکنم.

دوستان سوال دوم و هشتم مشکل منم هست. ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh_ss نمایش پست ها
    دوستان سوال دوم و هشتم مشکل منم هست. ممنون میشم راهنمایی کنید
    سوال دوم جوابش اینه که اگر ایران هستید بتید بزنید بله یعنی از کشور خودت اقدام میکنی
    سوال هشت هم با توجه به اینکه تو کارت کسانی که سربازیشون رو خریدن نوشته معاف هستن در نتیجه شما باید بزنید خیر یا اگر فرم پر میکنید بزنید exempted from military service

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سلام به دوستان
    ما برای چند نفر از فامیل اقدام برای ویزا کردیم و به صورت خانوادگی پول بیومتریک رو دادیم که شد ۱۷۰ دلار. بعد از انگشت نگاری که چند روز پیش انجام شد یه ایمیل اومده که گفته هزینه بیومتریک رو باید بپردازیم و رسید رو تو لینک داده شده آپلود کنیم در حالی که قبلا پرداخت کردیم. تا بحال این برای کسی اتفاق افتاده؟

Junior Member

سلام دوستان، یه سوال فنی برام پیش اومده:

من به یک هفته ای هست که بایومتریک رو انجام دادم و در مرحله بک گراند چک هستم. در داخل نامه پذیرش من ذکر شده که پذیرش کاندیشنال هستش و بایستی ریزنمرات و مدارک لیسانس و ارشدم تا یه تاریخی به دانشگاه ارسال بشه و من هنوز این کار رو نکردم. آیا بایستی برای گرفتن ویزا این کار رو از قبل انجام میدادم؟