نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1152 از 1177 نخستنخست ... 15265210521102114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159116011611162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,511 تا 11,520 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mre1995 نمایش پست ها
    سلام

دوستان از وک آذربایجان میشه درخواست انگشتنگاری کرد یا حتما باید همون آنکارا باشه؟
    سلام. برای آذربایجان ما باید ویزا بگیریم?

خوب سوال اینجاست ک اگه من ووک آذربایجان بایو بدم و بعد از مدتی ووک استانبول باز بشه ، میتونم کارامو از همون ووک استانبول پیگیری کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام.
    بنده حدود یک سالی هست ک تو این فروم هستم و متاسفانه اخیرا اعضا خیلی کم کار شدن. در هر صورت بنده پیشنهاد خودم رو میگم.
    هیچ کسی حتی خود وکلای خیلی کار بلد هم نمیتونن تضمینی کنن ک ی ویزا اپلیکیشن میتونه موفق بشه یا ن!! این تصمیم کاملا به عهده ویزا افیسر و تحلیل ایشون بر مبنای شرایط دانشگاه پذیرش شما،، نتیجه فارغالتحصیلی شما از اون دانشگاه و منفعتتون برای کشور کانادا و در نهایت توانایی مالیتان در زمان تحصیلتون هست.
    خیلی ها بودن ک با شرایط خیلی ضعیفتر از شما ویزا شدن و برعکس خیلی ها با کیس قوی هم رد شدن.
    بنده پیشنهاد میکنم تمام تلاشتون بکنید و نا امید نشید. سعی کنید از دانشگاه متوسط به بالا ادمیشن بگیرید و اقدام کنید برای ویزا که اگر خدای نکرده ویزاتون رد شد، زیاد ناراحت نمیشید چون تلاش خودتون کردید.
    در ضمن از صفر تا صد کاراتون رو خودتون انجام بدید و از طریق همین فروم خیلی ایده ها و کمکهای خوبی میتونین بگیرین. به هیچ وکیل یا شرکت های وکلایی
    اعتماد نکنید ک هم پولتون میگیرن و هم به شعورتون توهین میکنن.

موفق باشین
    خیلی ممنون از پاسخگوییتون، بله من حتما دارم تمام تلاشمو میکنم باستفاده از اطلاعات خوبی که دوستان اینجا صادقانه در اختیار بقیه قرار دادن خودم با وجود ریجکتی توریستی برای تحصیلی اقدام کنم، انیدوارم بتونم تجربه خوبی در این زمینه در آینده در اختیار بقیه قرار بدهم.موفق باشین

Junior Member

خوب سوال اینجاست ک اگه من ووک آذربایجان بایو بدم و بعد از مدتی ووک استانبول باز بشه ، میتونم کارامو از همون ووک استانبول پیگیری کنم؟
    سلام.
    مهم نیست کجا بایومتریک انجام بدید. و چیزی که برای من سواله منظورتون از کار چیه؟ شما بعد از ارسال پرونده وقتی که نامه بایو اومد تشریف میبرید برای وک هرکجا که دسترسی دارید. و پس از مشخص شدن نتیجه درصورت پذیرفتن پاسپورت تون رو برای آنکارا میفرستید. نیازی هم نیست که حضورا برید میشه از شرکت ها و آژانس های مسافری هم استفاده کنید. خدای نکرده درصورت ریجکت هم کاری نیست بتونید از دفاتر وک استانبول انجام بدید. مراکز وک عموما فقط بایومتریک میگیرند و درصورت تمایل براتون اقدام ویزا با مدارک فیزیکی یا on paper by post انجام میدن که درنهایت فرقی با اقدام آنلاین در نظر آفیسر نداره فقط هزینه هاتون ممکنه کمی بیشتر بشه.
    با ارادت.

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    سلام.
    مهم نیست کجا بایومتریک انجام بدید. و چیزی که برای من سواله منظورتون از کار چیه؟ شما بعد از ارسال پرونده وقتی که نامه بایو اومد تشریف میبرید برای وک هرکجا که دسترسی دارید. و پس از مشخص شدن نتیجه درصورت پذیرفتن پاسپورت تون رو برای آنکارا میفرستید. نیازی هم نیست که حضورا برید میشه از شرکت ها و آژانس های مسافری هم استفاده کنید. خدای نکرده درصورت ریجکت هم کاری نیست بتونید از دفاتر وک استانبول انجام بدید. مراکز وک عموما فقط بایومتریک میگیرند و درصورت تمایل براتون اقدام ویزا با مدارک فیزیکی یا on paper by post انجام میدن که درنهایت فرقی با اقدام آنلاین در نظر آفیسر نداره فقط هزینه هاتون ممکنه کمی بیشتر بشه.
    با ارادت.
    ممنون از جوابتون
    شما اطلاعی دارین ک برای برای باکو هم باید ویزا گرفت یا ن!؟

Junior Member

ممنون از جوابتون
    سلام مجدد. خواهش میکنم. فکر میکنم ویزا بصورت مرزی هستش یعنی چه هوایی چه زمینی وقتی که برسید به مرز براتون ویزا بعد ۲ ساعت فکر کنم صادر میشه ولی مبلغش رو نمیدونم شاید ۴۰ یا ۱۰۰ دلار باشه یه همچین مبالغی رو بیاد دارم.
    موفق باشید

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

ممنون از جوابتون
    ویزای فرودگاهی میدن. اگر اشتباه نکنم حدود 20 یا 25 دلار آمریکا هزینشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط dalhosie نمایش پست ها
    ویزای فرودگاهی میدن. اگر اشتباه نکنم حدود 20 یا 25 دلار آمریکا هزینشه.
    ممنون از جوابتون دوست عزیز۰ چک کردم مثل اینکه دیگه باید اینترنتی اقدام کنیم برای ویزای باکو. ۲۵ دلار و ۴ روز طول میکشه

چون هنوز بیشتر دفاتر برای انگشت نگاری تعطیل هستند و امکان سفرهای خارجی نیست، اگر مهلت ۳ماهه بایومترک تموم بشه هم در درخواست ویزای تحصیلی تاثیری نمیذاره و اپلیکیشن ریجکت نمیشه، دوستان نگران نباشند . درضمن کسانی که پذیرش گرفتند ولی هنوز ویزا و استادی پرمیت نگرفتند، میتونن ترم اول دانشگاه یا کالج رو آنلاین مثل بقیه دانشجوها بگذرونن

Junior Member

تا اونجا که من میدونم ویزا رو به خاطر کرونا نه اینترنتی و نه توی فرودگاه نمیدن. اگه شما اطلاعات جدیدی پیدا کردین لطفا اینجا اشتراک بذارین
    http://evisa.gov.az/fa/