نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1158 از 1177 نخستنخست ... 15865810581108114811491150115111521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,571 تا 11,580 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام دوستان

آیا نیاز هست مدرک ایلتس رو جز مدارک برای ویزا به سفارت ارایه کنم یا نیاز نیست همون نامه پذیرش دانشگاه کافیه؟

دلیل سوالم این هست که نمره زبانم خیلی خوب نیست

ممنو میشم پاسخ بدید

Junior Member

ممنون از شما و اون دوست دیگه که جواب دادن ،
    بله pgwp برامون مهم نیست چون اگر ویزا بدن من OWP می گیرم و شاید حتی قبل از پایان دوره تحصیل همسرم هم بتونیم برای pr اقدام کنیم . شهریه همون ۱۰ درصد رو هم بگیرن باز ارزش پرداختش رو به نظرم داره چون هزینه زندگی اونجا رو نمی دیم و کلا Phd ریسرچ هست و آنلاین مشکلی هم پیش نمیاد. فقط دانشگاه خواسته ازمون که اگر study permit نیومده نامه از استاد بگیریم که واحب هست که تحصیل رو شروع کنیم. اگر تایید اولیه بیاد می شه با اون هم انلاین ثبت نام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nulloxide نمایش پست ها
    ممنون از شما و اون دوست دیگه که جواب دادن ،
    بله pgwp برامون مهم نیست چون اگر ویزا بدن من OWP می گیرم و شاید حتی قبل از پایان دوره تحصیل همسرم هم بتونیم برای pr اقدام کنیم . شهریه همون ۱۰ درصد رو هم بگیرن باز ارزش پرداختش رو به نظرم داره چون هزینه زندگی اونجا رو نمی دیم و کلا Phd ریسرچ هست و آنلاین مشکلی هم پیش نمیاد. فقط دانشگاه خواسته ازمون که اگر study permit نیومده نامه از استاد بگیریم که واحب هست که تحصیل رو شروع کنیم. اگر تایید اولیه بیاد می شه با اون هم انلاین ثبت نام کرد؟
    همه چیز به دانشگاه بستگی داره. از دانشگاه بپرسید که با تایید مرحله اول هم نیاز به تایید استاد هست یا خیر.

سلام به همه دوستان، الان به نظرتون دیر شده برای اپلای کردن مدارک در سایت سفارت برای ترم زمستان ؟ جواب دانشگاه من برای وینتر دیر اومد و تا بقیه مدارک اماده بشه طول کشید الان اپلای کنم برای استادی پرمیت وینتر یا دیفر بزنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، الان به نظرتون دیر شده برای اپلای کردن مدارک در سایت سفارت برای ترم زمستان ؟ جواب دانشگاه من برای وینتر دیر اومد و تا بقیه مدارک اماده بشه طول کشید الان اپلای کنم برای استادی پرمیت وینتر یا دیفر بزنم ؟
    سلام. بله الان بهترین موقع هست برای اپلای وینتر. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام. بله الان بهترین موقع هست برای اپلای وینتر. موفق باشید
    مرسی شما هم همینطور . اپلای کردم با اینکه برای وینتر هست ولی آخرش زده رفت برای eligibility check!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman30197 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دومرتبه از ویزای تحصیلی ریجکت شدم این که بر من چه گذشته را میتونید در تاپیک رد شدن ویزا و راهکارها دنبال ولی تجربمو این جا براتون به اشتراک میگذارم تا کسی مسیر منو به اشتباه نره
    متاسفانه برای بار دوم هم از سفارت کانادا ریجکت شدم و اینجا تجربم را در اختیار تون میگذارم تا دوستان دیگر هم این مسیر را طی نکنند و تجربه تلخ من همین جا متوقف بشه اول از همه بگم که من در ریجکتی بار اول درخواست افیسرنوت دادم و از روش هایی که تو چندتا پست قبلی تو موضوع رد شدن ویزا و راهکاره گذاشتم که چند تا شرکت کانادایی هستند کارشون همینه و من با یک هزینه ناچیز اقدام کردم فکر کنم 20 دلار کانادا با شرکت های پیمنت داخلی با مستر کارت پرداخت کردم که مبلغ بسیار کمی شد و جوابشم در ایمیل کمی بش تر از یکماه گرفتم و واقعا نیاز به پول دادن به کلاهبرداران به ظاهر مشاور اصلا نیست و در افسیر نوت من امده بود که دلایل من برای ماندن در خاک کانادا و ترک نکردن ان بسیار بیشتر از برگشتنه و تعداد سفرهای من نیز نمیتونه گواهی باشه بر برنگشتنم اینم بگم من بیش از 10 سفر داشتم به کشورهای اسیایی که قویترینشون از دید خودم سنگاپور بوده ولی نتونسته بود افیسر را قانع کنه ولی به نظر من اشتباه جای دیگری بود انتخاب مشاور برای اقدام ویزا چون ویزا بار اول واقعا مهمه که کی برات بسته و چطور بسته شده و پذیرش کجارو داری من با کلی دودلی موسسه ایرسافام را که مرکز ایلتس ایران است برای انجام کارم انتخاب کردم بگذریم که کلی بالا و پایین کردم و این تصمیم تلخ زندگیم را گرفتم دوستان نماینده دانشگاه idp استرالیا تو ایرانن و این منو قانع کرد.و
    در ابتدا با مشاوره دوستان به دلیل نداشتن gre برای دو دانشگاه UCW کانادا وست و RRU دانشگاه رویال رودز برای من اقدام کردن و دوتا پذیرش برام گرفتن اول بگم که این دو دانشگاه فاجعه هستند یعنی یک سرچ گوگل ببینید دانشجوها چی میگیند یعنی هزار بار بدتر از دانشگاه های درجه صد خودمون و رنکشون هم فاجعه تر رتبه دبستان های ما از این ها بالاتره در حد 6000 جهانی و هر دو دانشگاه بنگاه کاسبین تو کانادا و دولت هم اینو میدونه مخصوصا RRU که دولتی هم هست و یک چیز وحشتناک اینه که این دانشگاه بیشتر از طریق شرکای تجاریش مثل ایرسافام دانشجو میگیره که افسیر هم به این اشراف داره و میدونه تمام این موسسات کارشون مهاجرته نه تحصیل بنابراین به سادگی و ظرف چند روز ریجکت میکنن متاسفانه هم بنده و هم دوست دیگری هم اینجا باهاش اشنا شدم دو مرتبه برای ویزا ریجکت شدیم که قطعا روی درخواستهای ویزامون تاثیر داره من متاسفانه الان که از دانشگاه های تیلبرگ هلند بلفاست انگلیس و..... پذیرش خوب و بورس دارم فکر میکنم ایندم نابود شده و نمیتونم ویزا بگیرم چون ریجکت کانادا اونم دو مرتبه تاثیر بدی داره اول بگم که چه کار کردیم و دوستان چه خیانت بزرگی در حق من کردن با گرفتن این دوپذیرش از دانشگاه های ابکی رفتیم برای ویزا من متاهلم از مشاورم پرسیدم چه کنم گفت هردو اقدام کنید فکر کنید من از یک بقالی پذیرش دارم اونوقت دونفرهم اقدام کردیم استدلالش این بود که ممکنه به تو ویزا بدن بعدا همسرت ویزا نگیره که اینو همه میدونن یک حرف عجیبه و اقدام دونفره باید خیلی پروندت قوی باشه گفتیم خوب شانس چقدره گفت این یک تصمصم شخصیه اصلا انگار نه که پول گرفتن تا من تصمصم شخصی و غلط نگیرم اهان اینم بگم تو افسیر نوتم این مطلب هم بود که فمیلی تای من درایران خیلی ضعیفه با این تصمصیم رفتیم برای ویزا مدارکی که از من گرفتن مدارک مالی خودم پدرم همسرمو اقرار نامه سند خونه پدرم و خومه ای که به اسم همسرمه و رزومه ای به روز نبود و مال اوایل تحویل مدارکم بود و اصلا اسم شرکتی که دارم کار میکنم توش نبود و نامه های کاری که خودم تنظیم کرده بودم و بنده خدا ریسم بدون خوندن امضا کرده بود با لطفش ولی دارای کلی اشتباه بود مثلا دوره مرخصی کاریم با دوره تحصیلم یکی نبود و یکsopافتضاح که خودم بدون دانش و تجربه و کمک دوستان نوشتم که اصلا دوستان راهنمایم هم نکردن که چی بنویس منم خیلی عامیانه نوشتم اهان دوباره اینم بگم که تو افسیر نوت نوشته بود استادی پلان گنگ و ضعیفی دارم poorly and dusky من برای خودم از انگیزه هام نوشته بودم که کانادا چقدرخوبه و..... و این دوستان هم هیچ همون استادی پلان را با کلی نقص مدرک که گفتم اپلود کردن و برای همسرم در حد چند خط خودشون نوشتن که خیلی مایل بامن بیاد اونم روز سابمیت ویزا زنگ زده من سرکارم که چی بنویسم منم گفتم بنویس مادر همسرم ناوخوشه و از این مزخرفات نگاه کنید کلا 4 هم نیست خلاصه من بعد از کمتر از 3 یا 4 روز از انگشت نگاری بار اول ریجکت شدم دوباره اینم بگم که این دو دانشگاه دپوزیت میگیرن رویال روز 5000 دلار کانادا و کانادا وست 7500 دلار کانادا که من متاسفانه اون 5000 تا رام دادم ایرسافام اون زمان که دلار تقریبا 9 بود با نزدیک 11 تومن برام حواله کرد و چه اشتباه دردناکی کردم خلاصه پس از ریجکتی برای بار دوم خودم اقدام کردم گفتم بدون پول به اینها خودم بدون ریالی هزینه میتونم اقدام کنم با راهنمایی مدارکمو به این شرح جمع کردم رزومه را اصلاح کردم نامه های کارمو اصلاح کردم اقرار محضری به برگشت به کارم دادم و ترجمش کردم یک ماشین به نام خودم خریدم و ترجمه کردم برای پدرم گواهی پزشک گرفتم که بیماره مدارک پزشکیشو ترجمه کردم مقدار پول حسابمو بیشتر کردم و از همه مهتر استادی پلانمو با کمک استاد ایلتسم نوشتم م تمام سوال هارو به شفافیت پاسخ دادم و این دفعه بدون همسرم اقدام کردم ولی متاسفانه باز هم افند ریجکت شدم
    حالا قسمت تلخ ترش پولم تو کانادا بود با کلی پیگیری هر روزه بالاخره پول یک هفته است برگشته و دانشگاه به من ایمیل کرده 4938 دلار برگردونده و این دوستان نزدیک به 800 دلار ازش کارمزد کسر کردن و به دلار 12600 بامن حساب کردن اونم درصورتی که الان دلار 13 تومن و هنوز پول منو برنگردوندن و این رفت و برگشت پول برای من نزدیک به 20 میلیون هزینه داشته اینها حتی از پرونده های شکست خوردشون هم کاسبی میکنند اینم بگم برای واریز علاوه بر نرخ عجیبی که باهام حساب کردن 70 دلارهم کارمزد گرفتن
    از روز اول به اسم های مختلف به دلار باهام حساب کردن مبالغ عجیب برای ارسال هزینه 150 دلاری ویزا یادمه میخواست دوبرابر باهام حساب کنه گفتم دادم بیرون با مستر کارت برام با نصف مبلع اینا واریز کردن کلا اینا هر روز کلی از این دانشگاه ریجکتی دارن به من با پررویی تمام میگفت شما خوبی خیلی ها هنوز 6 ماه پولشون نیومده
    کلا دوستان پروسه اپلای دانشگاه و ویزا کار پیچیده ای نیست وشاید اگر خودم از اول اقدام میکردم الان کانادا بودم فریب هیج مشاور یا وکیلی نرید اینا گاها با اقدامی که میدونن صد در صد شکسته زندگی و ایندتونو به بازی میگیرند و فقطحق الزحمه میگیرند تا لحظه اخر ازتون
    سلام منن هم یه بار آبانن پارسال ریجکت شدم و برای بار دوم برای ژانویه2021 از دانشگاه کانادا وست دارم اقدام میکنم. متاسفم که ریجکت شدید. میتونم بپرسم تمکن سری دومتون چقدر بود؟چند روز بعد از سابمیت دوباره ریجکت شدید؟یعنی دفعه ی دوم که انگشت نگاری نداشتید فقط تو سایت سابمیت کردید دیگه.چند روز بعد ریجکت
    شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1368 نمایش پست ها
    سلام منن هم یه بار آبانن پارسال ریجکت شدم و برای بار دوم برای ژانویه2021 از دانشگاه کانادا وست دارم اقدام میکنم. متاسفم که ریجکت شدید. میتونم بپرسم تمکن سری دومتون چقدر بود؟چند روز بعد از سابمیت دوباره ریجکت شدید؟یعنی دفعه ی دوم که انگشت نگاری نداشتید فقط تو سایت سابمیت کردید دیگه.چند روز بعد ریجکت
    شدید؟
    خوب خود ایشون دارن میگن ک کانادا وست فاجعه هست. بعد شما مجددا میخواین از کانادا وست اقدام کنید!!

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    می خواستم بدونم کسی اطلاع داره در حال حاضر پس از سابمیت برای فدرال جواب مرحله اول چند روزه میاد؟
    توی سایتش زده 23 هفته ولی بعید میدونم درست باشه.
    چون برای CAQ هم زده بودن حداقل 7 هفته ولی مال من 10 روزه اومد.
    کسی از دوستان جواب مرحله اولشو گرفته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    خوب خود ایشون دارن میگن ک کانادا وست فاجعه هست. بعد شما مجددا میخواین از کانادا وست اقدام کنید!!
    دو نفر از دوستان من با همین دانشگاه، هردو با همسرانشون ویزا گرفتن. من قبل این که کامنتای ایشونو بخونم برای بار دوم ری اپلای کردم و نمیتونم دوباره کنسل کنم. اگه کنسل کنم 7500 دلارم از بین میره