نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1159 از 1177 نخستنخست ... 15965910591109114911501151115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166116711681169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,581 تا 11,590 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    خوب خود ایشون دارن میگن ک کانادا وست فاجعه هست. بعد شما مجددا میخواین از کانادا وست اقدام کنید!!
    سلام
    کانادا وست دانشگاه رتبه بالایی نیست ولی خوب فاجعه هم نیست.
    من خودم دو ترم درس خوندم ولی بنا به دلایلی ( نه دانشگاه) عوض کردم دانشگاهم رو . نکته اینجاست که خیلی ها شاید فرصت و یا توانایی گرفتن نمره بالا در جی مت رو نداشته باشند و این از معدود دانشگاه های (خصوصی) هست که نیاز به جی مت در رشته مدیریت نداره. اساتید دانشگاه هم بد نبودند و خیلی منظم سر کلاس میاومدن و سخت گیری خودشون هم داشتن. ریس دانشگاه هم از اساتید برجسته رشته مدیریت در دانشگاه ویکتوریا که دانشگاه مهمی هست در شهر ویگتوریا بودن اون موقع که من چند بار دیدمشون خیلی برجورد حوبی داشتن. رشته مدیریتش جز رشته هایی بود که شما بعد از پایان امگان گرقتن ورک پرمیت رو داشتید (سال ۲۰۱۷ که من بودم البته ) الان هم باید داشته باشه احتمال زیاد که مهمترین پارامتر همینه در واقع. قطعا دانشگاهای خیلی خیلی بهتری هم هست در ونکور ولی به نظر من شرایط و توانایی هر کسی رو خودش بهتر میدونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    می خواستم بدونم کسی اطلاع داره در حال حاضر پس از سابمیت برای فدرال جواب مرحله اول چند روزه میاد؟
    توی سایتش زده 23 هفته ولی بعید میدونم درست باشه.
    چون برای CAQ هم زده بودن حداقل 7 هفته ولی مال من 10 روزه اومد.
    کسی از دوستان جواب مرحله اولشو گرفته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام،
    والا اصلا نمیشه کفت دارن چه جوری بررسی میکنن!!!!!! خیلی‌ها اول سپتامبر اپلای کردن و جوابشون ۵ سپتامبر اومده!!! من اینو اطلاع موثق دارم. کسایی ک تا قبل از ۱۵ سپتامبر اپلای میکنن جواب AIP شون ی هفته ای میاد!!! اما من با اینی ک اپلیکش کامل همراه با بایو رو بیشتر از دو ماهه سابمیت کردم هنوز جواب ندادن!!!
    پس واقعا نمیشه کفت

IRCC توییت زده که شروع به ادامه پروسه اپلیکیشن های آنلاین ویزا کرده. امیدوارم به زودی خبرای خوب بشنویم

نقل قول نوشته اصلی توسط THE_SCIENTIST نمایش پست ها
    IRCC توییت زده که شروع به ادامه پروسه اپلیکیشن های آنلاین ویزا کرده. امیدوارم به زودی خبرای خوب بشنویم
    بله دوست عزیز از این توییتها زیاد میزنن... ولی دقیقا نمیشه گفت چه کار میکنن بالاخره!!! تو هفته گذشته بنده اطلاع دارم ۵ نفر تو کمتر از یک هفته ویزا شدن!! اما من حدود ۷۰ روزه اپلیکیشن کامل با بایو سابمیت کردم، و هییییییچ خبری نیست!! فقط حدود دو ۱۰ روز پیش ی اپدیت الیجیبیلیتی گرفتم و والسلام..... فکر کنم من رفتم جز فراموش شدگان!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

شما خودت رو ناراحت نکن. من برای همسرم اقدام کردم اپلیکیشن به همراه بایو از اخر فوریه هنوز همون eligibility هم نیومده
    بیاد هم جایی نمیتونه بره تا آخر سپتامبر که فعلا مرزهای کانادا بسته ست.

نقل قول نوشته اصلی توسط lonelysarab نمایش پست ها
    شما خودت رو ناراحت نکن. من برای همسرم اقدام کردم اپلیکیشن به همراه بایو از اخر فوریه هنوز همون eligibility هم نیومده ���������������� �
    بیاد هم جایی نمیتونه بره تا آخر سپتامبر که فعلا مرزهای کانادا بسته ست.
    دوست عزیز شما برای همسرتون اقدام کردید و حالا چند ماهی هم طول بکشه اشکال نداره!! من برای ترم فال اپلای کردم و قرار بوده که جواب استیج اول رو تا قبل از شروع ترم برای همه بدن ولی هیچ خبری نیست!!! اینا قرار شد اول به اپلیکیشن های کامل رسیدگی کنن اما دقیقا برعکس شده!!! همه کسایی رو ک میشناسم بین۲۰ تا ۲۵ اگست اپلای کردن و دیگه ن بایویی ن هیچی جوابشون اومده!!! ولی من همینطوری موندم!!! الان من نمیدونم باید شروع کنم ترم و یا نه!!!

Junior Member

سلام
    بله منم مثل شما این نگرانی رو دارم برای شروع ترم پاییز ، البته درخواست دیفر دادم ولی اگه جواب مرحله اول بیاد کنسلش میکنم.
    از چند تا وکیل پیگیری کردم میگن جواب اکثر کلاینت هاشون بین 3 تا 4 هفته ای اومده. البته موردایی هم بوده حتی یک هفته ای جواب دادن.
    منم حدود 25 روزه منتظرم مثل شما بایو هم دارم و برای خودم و کل خونوادم اقدام کردم.
    شنیدم تا قبل از 15 سپنامبر یعنی تا یه هفته دیگه جواب میدن.
    امیدوارم ...
    این بلاتکلیفی خیلی بده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

دوست عزیز شما برای همسرتون اقدام کردید و حالا چند ماهی هم طول بکشه اشکال نداره!! من برای ترم فال اپلای کردم و قرار بوده که جواب استیج اول رو تا قبل از شروع ترم برای همه بدن ولی هیچ خبری نیست!!! اینا قرار شد اول به اپلیکیشن های کامل رسیدگی کنن اما دقیقا برعکس شده!!! همه کسایی رو ک میشناسم بین۲۰ تا ۲۵ اگست اپلای کردن و دیگه ن بایویی ن هیچی جوابشون اومده!!! ولی من همینطوری موندم!!! الان من نمیدونم باید شروع کنم ترم و یا نه!!!

خب برادر من همسر من هم پرونده تحصیلی هستش چه فرقی می‌کنه . شما میگی دوماه من میگم ۷ ماه. بله چون اپلیکیشن های دو سه ماه اخیر توی یه اولویت خاص دیگه ای بررسی می‌شوند و اون زمان که ما و شما اقدام کردیم هنوز اون داستان های دو مرحله ای شدن پیش نیومده بود و انگار کلا ما عقب افتادیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط lonelysarab نمایش پست ها
    خب برادر من همسر من هم پرونده تحصیلی هستش چه فرقی می‌کنه . شما میگی دوماه من میگم ۷ ماه. بله چون اپلیکیشن های دو سه ماه اخیر توی یه اولویت خاص دیگه ای بررسی می‌شوند و اون زمان که ما و شما اقدام کردیم هنوز اون داستان های دو مرحله ای شدن پیش نیومده بود و انگار کلا ما عقب افتادیم.
    یعنی به نظر شما پرونده های ما از طریق دو مرحله ای بررسی نمیشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

یعنی به نظر شما پرونده های ما از طریق دو مرحله ای بررسی نمیشه؟
    کسی که اطلاع دقیق نداره اما من تو همین مدت ۴ تا پرونده دیگه هم داشتم برای اواسط جولای و اوایل آگوست که همه شون eligibility شون اومد حتی موارد بدون بایومتریک. البته همه شون برای مقطع دکترا بودند. شایدم اول اونا بررسی میشن و بعد پرونده های عقب افتاده. باید منتظر موند. به هر حال دوماه شما در مقابل ۷ ماه پرونده من چندان طولانی نیست پس زیاد خودتون رو ناراحت نکنید.