نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1161 از 1177 نخستنخست ... 16166110611111115111521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,601 تا 11,610 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    برای من این نامه اومده :

While the COVID-19 pandemic has presented a number of challenges world-wide, Canada’s whole-of-government approach is aimed at protecting the health of Canadians while minimizing the economic and social impact of restrictions. Immigration, Refugees and Citizenship Canada has implemented a temporary two-stage process to provide an update to international students who have not yet been able to provide all the required documents or information needed to have their application fully assessed in time for the fall semester.
    You are receiving this notification as an officer has reviewed the information and documents you provided to support your study permit application. Based on this preliminary eligibility assessment, your application has advanced to the next stage of processing.
    Additional information and documentation may be required in order to continue processing your application. If we previously requested that you complete biometrics and/or a medical examination and submit a police certificate, please do so as soon as you are able to. If you have not received a request from us for additional information or documents, please await further instructions.
    Once we have received all requested information and documents, we will complete our assessment of your application and we will inform you of the final decision (approved or refused) made on your application.
    While you await a final decision on your application you may commence your studies online.
    If you are a representative who has received this notification, please ensure to advise your client(s) of this important information.
    Thank you,
    Immigration, Refugees and Citizenship Canada
    سلام دوست عزیز تبریک میگم. شما AIP گرفتی و میتونی تحصیلت شروع کنی... امیدوارم از این خبرای خوش هم به ما برسه. میشه بفرمایید چه مقطعی هستید چند سالتونه و کی اپلای کردید!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تبریک میگم. شما AIP گرفتی و میتونی تحصیلت شروع کنی... امیدوارم از این خبرای خوش هم به ما برسه. میشه بفرمایید چه مقطعی هستید چند سالتونه و کی اپلای کردید!!
    سلام اونجوری که نامه ی پست قبلی شما نشون میده شما هم گویا مرحله ی اول رو رد کرده اید و میتونید آنلاین شروع کنید و شرایطتون مشابه هست با این دوستتمون. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط per3naa نمایش پست ها
    سلام اونجوری که نامه ی پست قبلی شما نشون میده شما هم گویا مرحله ی اول رو رد کرده اید و میتونید آنلاین شروع کنید و شرایطتون مشابه هست با این دوستتمون. موفق باشید
    سلام. دوست عزیز اینطور نیست، فرق داره... تو نامه من اشاره ای به این که مرحله اول رو پاس شدم و میتونم آنلاین شروع کنم نشده.... و ضمن اینکه تو نامه من به UCi و اطلاعات پرونده هیچ اشاره ای نشده... البته این ایمیل رو من دو هفته پیش گرفتم و تو CIC هم فقط الیجیبیلیتی اپدیت شده... دیگه چیز دیگه ای نیومده.. ممنون از توجهتون

Junior Member

سلام. دوست عزیز اینطور نیست، فرق داره... تو نامه من اشاره ای به این که مرحله اول رو پاس شدم و میتونم آنلاین شروع کنم نشده.... و ضمن اینکه تو نامه من به UCi و اطلاعات پرونده هیچ اشاره ای نشده... البته این ایمیل رو من دو هفته پیش گرفتم و تو CIC هم فقط الیجیبیلیتی اپدیت شده... دیگه چیز دیگه ای نیومده.. ممنون از توجهتون
    سلام
    بنظر اگه نامه اومده باشه توی cic نشون میده که مخاطبش شما بودی و بطور خاص برای اپلیکیشن شما بوده ولی اگه فقط ایمیل اومده باشه و نامه نیومده باشه اون موقع شاید کلی منظورشون بوده.

Junior Member

سلام دوستان،
    آیا کسی می تواند به من بگوید این چیست؟ آیا این تایید eligibility است؟

***If you are a representative, please let your clients know about this important information.***
    The COVID-19 pandemic has created challenges and affected daily life around the world. Restrictions continue to be in place, in Canada and elsewhere, that prevent many people from travelling internationally.
    Immigration, Refugees and Citizenship Canada recognizes that restrictions have had an impact on applicants seeking a high-quality educational experience in Canada. Throughout the pandemic, IRCC has taken measures to provide flexibility to international students.
    As a study permit applicant, you may have also been affected by office closures that prevented you from providing police certificates, immigration medical examinations or biometrics when you submitted your application.
    On July 14, 2020, we introduced two-stage processing for study permit applications. This temporary process provides reassurance to you.
    At this time, there is nothing for you to do. Your application is still in progress.
    With the two-step process, applicants who pass an initial eligibility assessment will be notified via their online IRCC account (MyAccount). As services begin to re-open, applicants will be able to submit missing information, if necessary, for their admissibility assessment, at which time officers will finalize the application process. For more information on study permits and what is assessed at each stage, please visit our website.
    First-stage approval doesn’t guarantee that we’ll eventually approve your application. However, when a study permit application is refused, it is due to eligibility factors in most cases.
    This two-stage process will only apply to study permit applications submitted by September 15, 2020. Our goal is to provide first-stage assessment for all study permit applications that have been submitted in time for the fall semester.
    Once an applicant is fully approved for a study permit, they will be ready to travel to Canada when travel restrictions are lifted.
    آیا این برات ایمیل اومده یا توی پروفایلت اومده؟ اگر یه ایمیله که هیچی اما اگر تو پروفایلت اومده، اگر من جای تو بودم یه وب فرم میزدم و خیلییییی محترمانه می پرسیدم که آیا این تایید الیجیبیلیتی هست یا خیر. درسته به نظر نمیاد که باشه چون صریحا نگفتن ولی خب پس چرا اصلا چنین چیزی رو باید فرستاده باشن تو پروفایلت برات؟ به نظرم اگر یه ایمیل نیست حتما ازشون بپرس و مطمئن شو. ارزشش رو داره تا اینکه بخوای ترمت رو از دست بدی.

Junior Member

بله دوست عزیز از این توییتها زیاد میزنن... ولی دقیقا نمیشه گفت چه کار میکنن بالاخره!!! تو هفته گذشته بنده اطلاع دارم ۵ نفر تو کمتر از یک هفته ویزا شدن!! اما من حدود ۷۰ روزه اپلیکیشن کامل با بایو سابمیت کردم، و هییییییچ خبری نیست!! فقط حدود دو ۱۰ روز پیش ی اپدیت الیجیبیلیتی گرفتم و والسلام..... فکر کنم من رفتم جز فراموش شدگان!!!!
    سلام میشه شمارمو تو خصوصی براتون بفرستم اگه عضو گروهای تلگرامی یا غیره هستید منم عضو کنید. من قصد دارم اقدام کنم برای ژانویه ولی امروز شنیدم همه رو از دیروز ریجکت کردن(البته برای پاییز اپلای کرده بودن)، با توجه به اینکه یه بار هم ریجکت شدم میترسم دوباره اقدام کنم،میخوام ببینم کسی از پذیرش ژانویه ریجکت شده.اگه شما اطلاعاتی دارید بتونید کمکم کنید ممنونتون میشم.

Junior Member

سلام، ممنون
    پذیرش من از دانشگاه York University در Toronto هستش ، مقطع ارشد ، رشته Master of financial accountability, تقریبا اوایل جون برای ویزا اپلای کردم و ۳۹ سال دارم ، اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتم.

Junior Member

سلام، ممنون
    پذیرش من از دانشگاه York University در Toronto هستش ، مقطع ارشد ، رشته Master of financial accountability, تقریبا اوایل جون برای ویزا اپلای کردبم و ۳۹ سال دارم ، اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتم.
    یک مورد خاص در مورد این دانشگاه اینه که نیاز نیست شهریه پرداخت کنیم، اکانت منو خودشون شارژ کردن تا بتونیم ثبت نام کنیم و گفتن هر زمان که وارد خاک کانادا شدم و حساب باز کردم باید شهریه رو پرداخت کنم، به عبارتی بدهی رو تسویه کنم ، همه دانشگاه ها یا رشته ها به همین صورته ؟

Junior Member

سلام، ممنون
    پذیرش من از دانشگاه York University در Toronto هستش ، مقطع ارشد ، رشته Master of financial accountability, تقریبا اوایل جون برای ویزا اپلای کردم و ۳۹ سال دارم ، اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتم.
    من تاریخ دقیق اپلود مدارک رو برای ویزا چک کردم، ۷ جولای بود ، اشتباها گفته بودم جون .

Junior Member

یک مورد خاص در مورد این دانشگاه اینه که نیاز نیست شهریه پرداخت کنیم، اکانت منو خودشون شارژ کردن تا بتونیم ثبت نام کنیم و گفتن هر زمان که وارد خاک کانادا شدم و حساب باز کردم باید شهریه رو پرداخت کنم، به عبارتی بدهی رو تسویه کنم ، همه دانشگاه ها یا رشته ها به همین صورته ؟
    چه جالب! دانشگاه یورک دانشگاه خوبیه به خصوص در بیزینس و دیتا. میشه بپرسم توی ایران چی خونده بودید؟