نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1162 از 1177 نخستنخست ... 16266210621112115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166116711681169117011711172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,611 تا 11,620 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    من تاریخ دقیق اپلود مدارک رو برای ویزا چک کردم، ۷ جولای بود ، اشتباها گفته بودم جون .
    بسیار عالی مبارک باشه امیدوارم موفق باشید. بنده هم ۲ جولای سابمیت کردم و هنوز منتظرم. امیدوارم زودتر جواب بنده هم بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    چه جالب! دانشگاه یورک دانشگاه خوبیه به خصوص در بیزینس و دیتا. میشه بپرسم توی ایران چی خونده بودید؟
    مستر قبلی من MBA از دانشگاه Sun Yat Sen در کشور چین، شهر گوانگجو بود ، البته به زبان انگلیسی، این بیزینس اسکول جز ۱۰۰ بیزنس اسکول اول دنیا هستش ، ولی با توجه به تجربه خودم اعتقاد دارم که فاصله زیادی با دانشگاه های غربی داره با وجود اینکه برخی از اساتید از امریکا یا اروپا بودن ولی در کل تجربه خوبی بود بخصوص اینکه فضای چین یکی فضای بیزینسی هستش و همه آماده شروع یک کسب و کار با یک شریک خارجی .

سلام دوستان،
    من دیشب نامه ای حاوی تأیید بیومتریک خود را با عنوان کارسپاندس لتر از اتاوا دریافت کردم. این یعنی چی؟ همان روزی که بایو دادم همون (70 روز پیش) تأییدش را تو اکانتم دریافت کردم!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دیشب نامه ای حاوی تأیید بیومتریک خود را با عنوان کارسپاندس لتر از اتاوا دریافت کردم. این یعنی چی؟ همان روزی که بایو دادم همون (70 روز پیش) تأییدش را تو اکانتم دریافت کردم!!!!
    به احتمال زیاد فردا حدود همین ساعت نتیجه درخواست ویزا تون میاد و با توجه به تجربه شخصی خودم احتمالا درخواست ویزاتون رد شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalee112 نمایش پست ها
    به احتمال زیاد فردا حدود همین ساعت نتیجه درخواست ویزا تون میاد و با توجه به تجربه شخصی خودم احتمالا درخواست ویزاتون رد شده است
    میتونم بپرسم چطور متوجه میشید!؟ مگه زمان نتیجه ویزا برای قبول شده ها و رد شده ها فرق داره!؟ یا خدااااا!!! این همه بدو بدو و استرس و بی خوابی و بلاتکلیفی و اخرشم هیچیییی. ���������������� �

میتونم بپرسم چطور متوجه میشید!؟ مگه زمان نتیجه ویزا برای قبول شده ها و رد شده ها فرق داره!؟ یا خدااااا!!! این همه بدو بدو و استرس و بی خوابی و بلاتکلیفی و اخرشم هیچیییی. ���������������� �
    دوست عزیز نگران نباشید . این نامه رو شما یه هر حال چند روز قبل از دریافت جواب نهایی دریافت میکنید. ان شاالله که جواب مثبت هستش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

Correspondence letter نامه ای هست که بعد از گرفتن تصمیم رو پرونده براتون میفرستند. اصولا هم با توجه به اینکه کی اپدیت eligibility رو خورده باشید و فاصله ش با این آپدیت مشخص میشه تا حدودی نتیجه چیه. گمونم شما خیلی فاصله بود بین اون تا آپدیت ت که اگر اینجوری باشه احتمالا approved شده پرونده تون. اما در نهایت تا فردا (امروز) مشخص میشه. اگرم رد شده باشه نگران نباشید ببینید مشکل پرونده چیه و دوباره سابمیت کنید

سلام. الان بیشتر از هر موقعی به کمکتون نیاز دارم.
    من حدود ۴۰ روز بیش سابمیت کردم و برای ترم زمستان پذیرش دارم. اونطوری که تحقیق کردم تایید دو مرحله ای فقط برای کسایی که ترم پاییز پذیرش دارن ولی چند دقیقه پیش بدون اینکه بایو داده باشم و اسک شده باشم برام کارسپاند لتر اومد و نوشته بود که رفیوز کردن ویزامو!! برام خیلی عجیبه که پیام قبلی ی روز بعد سابمیت بود نامه بیومتریک و بعدش هیچ خبری نشد و ریفیوز شدم. شرایطمم با هر کی صحبت کردم خیلی خوب توصیف کردم ۲۰ سالمه تمکن مالی بالا داشتم و برای تای چند تا سند خونه و ...!
    از تعجب شاخ در آوردم اصلا! همچین چیزی میشه مگه ؟
    ویرایش توسط Aryan_Nihilo : September 17th, 2020 در ساعت 06:00 AM

Junior Member

Correspondence letter مربوط به تایید بیومتریک یک روز زودتر از نتیجه نهایی پرونده میاد و دوست من هم که مثل خود من و شما بیومتریک انجام داده است همین نامه قبل از رد شدن ویزاش اومد

سلام دوستان، من هم رفیوز شدم. ممنونم از همه همکارایاتون. در پناه خدا باشید. دیگه نمیدونم باید چه کار کنم.
    کسی هست اینجا بتونه کمکم کنه افیسر نوت بگیرم. شنیدم باید از خود کانادا باشه ولی من کسی ندارم اونجا... امیدوارم مسی بتونه راهنمایی کنه. ممنونم
    ویرایش توسط Abouabou : September 17th, 2020 در ساعت 08:19 AM