نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 14 از 1177 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324641145141014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hedwood نمایش پست ها
    خیلی متاسف شدم که ریجکت شدین، ولی خوب دوباره از طریق همین روش آنلاین میتونید اقدام کنید خوبیش اینه که سریع جواب میدن...من میخوام اقدام کنم ولی واقعاً نمیدونم از طریق ابوظبی اقدام کنم یا آنلاین؟؟؟؟؟ دوستان شما چه پیشنهادی دارید؟
    ببینید سوال سختی می پرسید، تصمیم به عهده خودتان است، طبیعتاً آنلاین سریع تر است ولی از آنجایی که جدید است ریسکش هم بالا است برای مثال خود من که به علت آپلود نکردن مدارکی که آنکارا می خواست رد شدم چون نمی دانستم پرونده را به آنکارا ارسال می کنند.
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

Banned

ظاهرا تا به حال کسی موفق نشده از طریق آنلاین ویزا بگیره. درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    ظاهرا تا به حال کسی موفق نشده از طریق آنلاین ویزا بگیره. درسته؟
    دوست من، روش اپلای آنلاین واسه ایرانی ها، کمتر از 1 ماه پبش راه اندازی شده و تعدادی خیلی معدودی (بگمونم فقط 1 نفر) تا بحال ازاین روش اپلای کردن که متاسفانه نفر اول، دوستمون nikdel، ریجکت شد. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط nikdel نمایش پست ها
    این هم قسمتی که دلایل ریجکت را به طور واضح گفته است:

فایل پیوست 16737
    سلام،
    خیلی متأسفم که شنیدم ریجکت شدید. ولی از طرفی هم خوبه که جوابتونو سریع دادن. یه جورایی مشخص شد که امکان اپلای آنلاین واسه ما ایرانی ها هم هست و می تونه جایگزین مناسبی واسه پست مدارک به آنکارا یا هزینه های زیاد رفت و برگشت ابوظبی باشه.
    من هم حس می کنم حق با شماست. شما مدارکی که اونها لازم دونسته بودن رو آپلود کردید و اونها نباید به خاطر نقص مدرک شما رو ریجکت کنن. باید اعلام کنن و ازتون مدارک اضافی رو بخوان. یا حداقل اینکه اعلام کنن پروندتون به کدوم ویزا آفیس ارجاع داده میشه و بر اساس چک لیست همون ویزا آفیس مدارکتون رو بذارید. چون اینجور که من می بینم مدارکی رو ازتون خواستن که توی چک لیست آنکارا (و تا حدی ابوظبی) بوده. سر سختانه پیشنهاد می کنم با سفارت تماس بگیرید و اعتراض کنید. همون طور که یکی دیگه از دوستان هم نظر داده بود، اوایل هر چیز جدیدی یه ایراد و اشکالهایی وجود داره که باید اطلاع پیدا کنن و رفعشون کنن.
    در کل، به نظر میاد اپلیکیشن آنلاین خیلی خوب می تونه باشه. فقط تنها نگرانی که می تونه وجود داشته باشه اینه که مدارک به آنکارا میره و ممکنه پروسه طولانی (مثل بقیه اپلیکیشن هایی که به این ویزا آفیس فرستاده میشه) داشته باشه؛ که البته ممکنه باز هم از اپلیکیشن کاغذی سریع تر باشه ولی نمیشه هنوز قضاوت کرد و باید منتظر بود و دید.
    ممنون از اینکه اطلاع رسانی کردید و تجربیاتتون رو در اختیارمون گذاشتید.

دوستان عزیز
    من به شخصه فکر می کنم طریق آنلاین بسیار سریعتر خواهد بود، حتی عدم سوپیشینه هم نخواستند (حتی توی نامه نقصی مدارک هم ذکری ازش نبود)، این نشون میده که پلیس چکی که انجام می دند خیلی باید سریع تر و خلاصه تر باشه که مدت زمان سکیوریتی چک رو که همون گیر و طولانی شدن پروسه تو اپلیکیشن کاغذی هست رو جواب میده و کوتاه می کنه..
    و برای اینکه این پروسه از یه مرجع کلی تری چک می شه آنکارا چه بخواد چه نخواد مجبوره سریعتر پروسسش کنه... (اون مرجع کلی می خواد که این سیستم رو پروموت کنه و فورس می زاره رو پرونده های الکترونیکی تا زود به جواب برسند)
    پس به نظر من این فرصت رو از دست ندید... (برای اون دوستی که پرسیده بود ابوذبی یا آنلاین)

Junior Member

من هم در تاریخ ۲۴ دسامبر اپلیکیشن آنلاین رو برای خودم و خانمم سابمیت کردم. خودم در کانادا هستم و تحت عنوان returning student و خانمم هم در ایران به عنوان همراه روی اکانت خودم اپلای کرده‌ایم. بار سومه که اپلای می‌کنیم و با توجه به فشار دفعات قبل سعی دارم که اصلاً دل نبندم به جواب مثبت. حالا که شش ماه نفس‌گیر دور ماندیم از هم، دیگه ضد ضربه شدیم.

نمی‌دونم خبر خوبیه که تا حالا جوابش نیومده یا نه. صفحه‌ی processing time به روز شده و طبق این صفحه برای کیس ما باید ۱۴روزه جواب می‌دادند.

آقا سلام

من 3.5 ماه زمان دارم، ادمیشنم واسه می هستش
    بنظرتون آنلاین یا کاغذی؟
    آنکارا یا ابوظبی؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pessotto نمایش پست ها
    آقا سلام

من 3.5 ماه زمان دارم، ادمیشنم واسه می هستش
    بنظرتون آنلاین یا کاغذی؟
    آنکارا یا ابوظبی؟
    دوست عزیز، فقط ابوظبی رو پیشنهاد می کنم اگه قصد شروع تحصیل در Mayرو دارین. آنکارا رو بیخیال شو چون اصلا وابدا نمیشه رو کارش حساب کرد.
    اگه هنوز واسه آماده کردن مدارکتون کاری نکردین، همین الان هم شما حداقل 2 هفته زمان واسه آماده سازی مدارک لازم دارین یعنی تا شروع ترمتون 3 ماه می مونه. آنکارا زمان Processing Time رو زده 12 هفته و در عمل به خیل ی از بچه ها بعد از 4 ماه هنوز جواب نداده.
    در اینکه ابوظبی گزینه مناسب تری هست، شک نکن. موفق باشی

آقا از راهنماییت ممنونم
    مدارکش با آنکارا خیلی فرق داره؟
    من مدارک آنکارا رو تقریبا آماده کردم
    دوباره اونجا هم دردسر پرداخت پول داره؟
    آنلاین هم ظاهرا ریسکش بالاس
    نظرتون راجع به آنلاین چیه؟

خیلی ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست عزیز، فقط ابوظبی رو پیشنهاد می کنم اگه قصد شروع تحصیل در Mayرو دارین. آنکارا رو بیخیال شو چون اصلا وابدا نمیشه رو کارش حساب کرد.
    اگه هنوز واسه آماده کردن مدارکتون کاری نکردین، همین الان هم شما حداقل 2 هفته زمان واسه آماده سازی مدارک لازم دارین یعنی تا شروع ترمتون 3 ماه می مونه. آنکارا زمان Processing Time رو زده 12 هفته و در عمل به خیل ی از بچه ها بعد از 4 ماه هنوز جواب نداده.
    در اینکه ابوظبی گزینه مناسب تری هست، شک نکن. موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pessotto نمایش پست ها
    آقا از راهنماییت ممنونم
    مدارکش با آنکارا خیلی فرق داره؟
    من مدارک آنکارا رو تقریبا آماده کردم
    دوباره اونجا هم دردسر پرداخت پول داره؟
    آنلاین هم ظاهرا ریسکش بالاس
    نظرتون راجع به آنلاین چیه؟

خیلی ممنون
    در تاپیک "اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه" میتونی از دوستانی که از طریق ابوظبی اقدام کردن، دقیقا در مورد مدارک و روند کاری سوال کنی. ولی تا جایی که من میدونم، فرق زیادی وجود نداره (شاید 1-2 مدرک).
    در مورد واریز پول، ابوظبی دردسری نداره چون وقتی حضورا واسه دادن مدارک رفتی اونجا، نقدا پول رو میدی.
    در مورد روش آنلاین، نمیشه اظهار نظر زیادی کرد چون تازه راه افتاده و ناشناس هست. موفق باشی