نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 15 از 1177 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425651155151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Heyrann نمایش پست ها
    من هم در تاریخ ۲۴ دسامبر اپلیکیشن آنلاین رو برای خودم و خانمم سابمیت کردم. خودم در کانادا هستم و تحت عنوان returning student و خانمم هم در ایران به عنوان همراه روی اکانت خودم اپلای کرده‌ایم. بار سومه که اپلای می‌کنیم و با توجه به فشار دفعات قبل سعی دارم که اصلاً دل نبندم به جواب مثبت. حالا که شش ماه نفس‌گیر دور ماندیم از هم، دیگه ضد ضربه شدیم.

نمی‌دونم خبر خوبیه که تا حالا جوابش نیومده یا نه. صفحه‌ی processing time به روز شده و طبق این صفحه برای کیس ما باید ۱۴روزه جواب می‌دادند.
    با سلام
    میشه لطفا لیست مدارکی که ازتون چک لیست خواسته و اگه خودتون چیزی اضافه تر آپلود کردید رو اینجا بگید ..
    ممنون از وقتتون پیشاپیش

تو سایت آنکارا زده دست کم 4 ماه قبل بفرستین مدارکتون رو، نگرانم شدید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    در تاپیک "اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه" میتونی از دوستانی که از طریق ابوظبی اقدام کردن، دقیقا در مورد مدارک و روند کاری سوال کنی. ولی تا جایی که من میدونم، فرق زیادی وجود نداره (شاید 1-2 مدرک).
    در مورد واریز پول، ابوظبی دردسری نداره چون وقتی حضورا واسه دادن مدارک رفتی اونجا، نقدا پول رو میدی.
    در مورد روش آنلاین، نمیشه اظهار نظر زیادی کرد چون تازه راه افتاده و ناشناس هست. موفق باشی

راجع به تمکن مالی، من یه نامه از بانک اقتصاد نوین گرفتم که زده 3تا سپرده داره اینجا که fixed joint (با بابام مشترک هستن) هستن و کلا 80 تومن هستش
    دیگه چیزی از گردش مالی نزده توش
    این کاقیه؟
    من فول فاند گرقتم برای می
    یه سند خونه هم به ناممه که دادم ترجمه، کافیه اینا بنظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pessotto نمایش پست ها
    تو سایت آنکارا زده دست کم 4 ماه قبل بفرستین مدارکتون رو، نگرانم شدید!!
    شما اگه وقتت کمه همین آنلاین رو اقدام کن که زود بررسی می کنند

راجع به تمکن مالی، من یه نامه از بانک اقتصاد نوین گرفتم که زده 3تا سپرده داره اینجا که fixed joint (با بابام مشترک هستن) هستن و کلا 80 تومن هستش
    دیگه چیزی از گردش مالی نزده توش
    این کاقیه؟
    من فول فاند گرقتم برای می
    یه سند خونه هم به ناممه که دادم ترجمه، کافیه اینا بنظرتون؟
    از نظر منطق که شما زیاد هم هست مدارک مالیت ولی دیگه این سفارت کارش زیاد منطق بر نمی داره!!! ولی این نکته فول فاند بودن خیلی اهمیت داره و کمک می کنه .....ان شا الله که ویزا رو می گیری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, Amirkabir University of Tech.

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    از نظر منطق که شما زیاد هم هست مدارک مالیت ولی دیگه این سفارت کارش زیاد منطق بر نمی داره!!! ولی این نکته فول فاند بودن خیلی اهمیت داره و کمک می کنه .....ان شا الله که ویزا رو می گیری
    این آفیسر کاری نداره شما چقدر فاند گرفتین، باید متناسب با هزینه هایی که توی نامه ادمیشن اتون خورده bs نشون بدین بهشون. دقت کنید که واسه سه سالو میخوانا. اگه می تونید رقمو بالای 100 میلیون ببرید.

من دوتا نامه هم گرفته بودم قبلا از بانک:
    یکی جولای 100 میلیون، یکی هم آگوست 180 میلیون تومان
    اینا رو هم بزارم تو مدارک؟
    آخری هم که دارم مال 1 هفته پیش هستش
    اون سندی که به نامم هستش 400 تومن میرزه کم کم
    گردش مالی میخواد حتما؟

یه سوال دیگه، بستگی به زمان پذیرش نداره ویزا سریعتر دادن؟
    مثلا اکثر ادمیشن ها مال پاییز هستن، حالا ادمیشن من مال می هستش زودتر نمیدن ؟

خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط only3dot نمایش پست ها
    این آفیسر کاری نداره شما چقدر فاند گرفتین، باید متناسب با هزینه هایی که توی نامه ادمیشن اتون خورده bs نشون بدین بهشون. دقت کنید که واسه سه سالو میخوانا. اگه می تونید رقمو بالای 100 میلیون ببرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

من دوتا نامه هم گرفته بودم قبلا از بانک:
    یکی جولای 100 میلیون، یکی هم آگوست 180 میلیون تومان
    اینا رو هم بزارم تو مدارک؟
    آخری هم که دارم مال 1 هفته پیش هستش
    اون سندی که به نامم هستش 400 تومن میرزه کم کم
    گردش مالی میخواد حتما؟

یه سوال دیگه، بستگی به زمان پذیرش نداره ویزا سریعتر دادن؟
    مثلا اکثر ادمیشن ها مال پاییز هستن، حالا ادمیشن من مال می هستش زودتر نمیدن ؟

خیلی ممنون
    سلام،
    دوست عزیز سؤال های شما بیشتر به تاپیک اثبات تمکن مالی مربوط میشه. اگه اونجا مطرح کنید جواب های جامع تری هم میگیرید.
    ولی در کل در جوابتون،
    -من بودم ترجیح می دادم نامه های قدیم بانک رو نذارم؛ چون مطمئناً براشون سؤال ایجاد می کنه که چرا نامه جدید نگرفتید و احتمال میدن که چون الآن دیگه حسابتون خوب نبوده نامه جدید نذاشتید. ممکنه ازتون نامه جدید رو هم بخوان، که در اینصورت ممکنه وضعیت بد تر بشه.
    -سند بیشتر از اینکه به عنوان تمکن مالی محسوب بشه، tie به شمار میاد. یعنی ضامن برگشت شما به ایرانه.
    -اگه حسابتون گردش مالی خوبی داره و بتونید گردش مالی رو هم ارائه بدید بهتره؛ ولی خیلی ها هم بودن که فقط با مانده حساب ویزا گرفتن. اگر علاوه بر مانده و گردش، میانگین هم توی نامه بانک ذکر بشه خیلی کامل تر هست و جای هیچ سؤالی باقی نمی مونه. اگر گردش و میانگین خوبی دارید حتماً بذارید.
    ولی در کل اگه فول فاند هستید اهمیت این مواردی که گفتم کم و کمتر میشه و ویزا گرفتنتون راحت تر. بد نیست جدول نتایج ویزای دانشجویی رو مطالعه کنید که ببینید با شرایط مشابه بچه ها ویزا گرفتن یا نه.
    -همون طور که خودتون هم گفتید اکثر ادمیشن ها برای پاییز هست و تعداد پرونده های می کمتر هستن؛ پس احتمال اینکه زودتر جواب بدن بیشتر هست؛ ولی شما سعی کنید هرچی زودتر اپلیکیشنتون رو سابمیت کنید که هر اتفاق غیر منتظره ای هم افتاد در امن و امان باشید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام. یک سوال.. این اپلیکیشن فرم هایی رو که باید روی سایت جزو مدارک لازم قرار بدیم، باید اول پر بشن بعد برای امضاشون باید پرینت بگیریم امضا کنیم بعد اسکن دوباره؟؟

Junior Member simushga آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal86 نمایش پست ها
    سلام. یک سوال.. این اپلیکیشن فرم هایی رو که باید روی سایت جزو مدارک لازم قرار بدیم، باید اول پر بشن بعد برای امضاشون باید پرینت بگیریم امضا کنیم بعد اسکن دوباره؟؟
    اگر سوالتون در مورد اپلیکیشن آنلاین ه، نه لازم نیستفرم را پرینت و بعد امضا و اسکن کرد، فرم را پر کنین، بعد از آپلودش یک مرحله داره که دکمه ای را فشار می دیم به عنوان امضا (sign) و اون امضا محسوب می شه