نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 656 از 1177 نخستنخست ... 1565566066466476486496506516526536546556566576586596606616626636646656667067561156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,551 تا 6,560 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط NRZJ نمایش پست ها
    دوستان خیلی در فروم گشتم ولی یافت نشد !
    به غیر از پاسپورت جدید که باید اسکن کنم . صفحات مهر خورده ی پاسپورت قبلی هم باید اسکن کنم ( مهر ورود و خروج ترکیه و مالزی داره مربوط به 2 و 4 سال پیش)
    و اگر جواب بله هست کجا باید آپلودش کنم ؟
    ممنونم
    راستش من همه ی صفحات پاسپورتهای قبلیم که مهر داشت و اسکن کردم و ادامه ی صفحات پاسپورت جدیدم اضافه کردم. همه رو یک فایل pdf کردم. فکر کنم درست باشه.

Junior Member

دوستان سلام، من 20 جون اپپلاى كردم و امروز داك و اسك شدم(تو جدول كامل آپلود كردم). ممنون ميشم اگر كسى منو يه راهنمايى بكنه. تو سوالات گفته:
    Upon return to Iran, what employment plans do you have in place? At which company or organisation and in what field of work
    من job offer ندارم. چه جوابى بدم خوبه؟ البته الان تو پتروشيمى دارم كار ميكنم و رشتم مهندسى شيميه. ادميشنم هم براى PhD هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط meteora نمایش پست ها
    دوستان سلام، من 20 جون اپپلاى كردم و امروز داك و اسك شدم(تو جدول كامل آپلود كردم). ممنون ميشم اگر كسى منو يه راهنمايى بكنه. تو سوالات گفته:
    Upon return to Iran, what employment plans do you have in place? At which company or organisation and in what field of work
    من job offer ندارم. چه جوابى بدم خوبه؟ البته الان تو پتروشيمى دارم كار ميكنم و رشتم مهندسى شيميه. ادميشنم هم براى PhD هستش.
    من جواب دادم می خوام در یکی از دانشگاههای ایران تدریس کنم و هنوز معلوم نیست چه دانشگاهی. Duties را هم نوشتم ریسرچ و تدریس. اسم سوپروایزر: Not Applicable
    جاب آفر هم نداشتم. البته هنوز ویزا نگرفتم که بتونم بگم جواب موفقی بوده یا نه
    پذیرش از University of Calgary / ارسال مدارک برای ویزا آنلاین: 4 Jun ، اسک: AUG 23

Member noraasd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    راستی دوستان این فایل های pdf وقتی که با adobe acrobat حجمشون و کم می کنیم، خیلی بی کیفیت می شن، به خصوص مدارک عکس دار که کلا قیافه ی آدم وحشتناک و تا حدی هم مبهم می شه، اشکالی نداره؟ راه حلی داره؟
    سحر جان به نظرم تا حدی پایین بیارین که چهرتون قابل تشخیص باشه مشکلی نداره و مدارک هم خوانا باشه ...واسه منم خیلی عالی نبود... شاید اسکنتون کیفیتش بالا نیست...
    این راهو امتحان کردین که اول فایل اسکن شده رو یه بار با paint باز کنید هیچ کار نکنید فقط save کنید؟حجمش کمتر از نصف میشه تقریبا... بعد با office picture ,
    resize اش کنید تا جایی که کیفیت خوب باشه می تونید قسمت های اضافه رو crop کنید...

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    راستی دوستان این فایل های pdf وقتی که با adobe acrobat حجمشون و کم می کنیم، خیلی بی کیفیت می شن، به خصوص مدارک عکس دار که کلا قیافه ی آدم وحشتناک و تا حدی هم مبهم می شه، اشکالی نداره؟ راه حلی داره؟
    لینک امضای من رو بخونید.
    تصاویر باید حداقل 96dpi و در حالت 100% صفحه کاملا خوانا باشن.
    شاید بیاید... شاید... (چند ماه پیش)
    اومد!!!!!!! اومد!!!!!!! (الان!!)
    کاهش حجم فایل های آپلودی در سایت سفارت با حفظ کیفیت تصاویر

دوست عزیز مطلقا از پتروشیمی حرف نزنیا .... که ویزات رو می بری الکی تو یه سیکل زمان بر.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alimotalebi نمایش پست ها
    دوست عزیز مطلقا از پتروشیمی حرف نزنیا .... که ویزات رو می بری الکی تو یه سیکل زمان بر.
    منظورتون منم؟

Junior Member

سلام
    ببخشید دوستان من چند تا سوال داشتم:
    برای من در ایمیل پاس ریکوئست اومده که شخصا باید به سفارت تحویل داده بشه، خواستم ببینم به همه همین طور می گن؟
    بعدش هم من الان به این ترم نمی رسم، حتما باید نامه دیفر داشته باشم یا بدون اون هم می شه فرستاد؟
    یک مورد دیگه هم اینکه آیا پس از زمان صدور ویزا، محدودیت زمانی برای ورود به کانادا هست؟
    آخرش هم اینکه اگه من از یکی از دانشگاه های کبک برای ژانویه پذیرش بگیرم با همین ویزا می تونم برم یا باید مجدد اقدام کنم؟ تا جایی که من می دونم کبک انگار یک CAQ هم می خواد

نقل قول نوشته اصلی توسط solaris90 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دوستان من چند تا سوال داشتم:
    برای من در ایمیل پاس ریکوئست اومده که شخصا باید به سفارت تحویل داده بشه، خواستم ببینم به همه همین طور می گن؟
    بعدش هم من الان به این ترم نمی رسم، حتما باید نامه دیفر داشته باشم یا بدون اون هم می شه فرستاد؟
    یک مورد دیگه هم اینکه آیا پس از زمان صدور ویزا، محدودیت زمانی برای ورود به کانادا هست؟
    آخرش هم اینکه اگه من از یکی از دانشگاه های کبک برای ژانویه پذیرش بگیرم با همین ویزا می تونم برم یا باید مجدد اقدام کنم؟ تا جایی که من می دونم کبک انگار یک CAQ هم می خواد

سلام دوست عزیز٬

من جواب سوال اولتون و نمی دونم
    بهتره نامه ی دیفر و داشته باشید مگرنه ویزاتون از سپتامبر شروع می شه و مهلت تحصیلتون(اگه می خواهید ترم winter شروع کنید) کم خواهد بود.
    من از دوستان شنیدم که نمی تونید ۱ ماه زودتر از شروع ترم اونجا باشید(دوستان اگه اشتباه می کنم اصلاح کنن)
    نه مشکلی نیست فقط حتما CAQ همراه پذیرش دانشگاه همراهتون باشه برای صدور study permit.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز٬...

...من از دوستان شنیدم که نمی تونید ۱ ماه زودتر از شروع ترم اونجا باشید(دوستان اگه اشتباه می کنم اصلاح کنن)...
    من شنیده بودم از وقتی ویزا رو بگیریم می تونیم وارد شیم. منم مطمئن نیستم.