نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 1177 نخستنخست 123456789101112131415161718581085081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    بله من هم خودم سایت CIC رو زیر و رو کردم و کامل همه چیزشو خوندم. حتی سایت چند تا از ویزا آفیس ها توی کشور های مختلف رو هم خوندم. خودم هم پروسه اپلیکیشن آنلاین رو شروع کردم و به من هم گفت که eligible هستم.
    ولی همون طوری که خودتون هم می دونید، صراحتاً اعلام کرده که "اگه مقیم و شهروند یک سری از کشورها هستید"، امکان اپلیکیشن آنلاین براتون وجود داره و اسم ایران رو هم نیاورده.
    درسته که مراحل اپلیکیشن کامل جلو میره و تموم میشه؛ ولی هیچ تضمینی وجود نداره که 2 ماه دیگه خبر بدن که اپلیکیشنتونو قبول نمی کنیم و مثل سابق به یکی از ویزا آفیس ها مراجعه کنید و روز از نو روزی از نو.
    به خاطر همین هست که اصرار دارم از امکان اپلای آنلاین مطمئن بشیم.
    خب چرا ایمیل نمیزنیم به سفارت و بپرسیم؟ ما میفرستیم، چون تقریبا مدارک آماده هست و بعد ایمیل میزنیم که ما فرستادیم ولی من بازم معتقدم که اگر برای ایرانی ها نبود اسم ایران رو تو لیست انتخاب نمیزاشتن. مثل خیلی جاهای دیگه که وقتی امکاناتی رو برای ایرانی ها میبندن، اسم ایران رو هم از لیست حذف میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    بله من هم خودم سایت CIC رو زیر و رو کردم و کامل همه چیزشو خوندم. حتی سایت چند تا از ویزا آفیس ها توی کشور های مختلف رو هم خوندم. خودم هم پروسه اپلیکیشن آنلاین رو شروع کردم و به من هم گفت که eligible هستم.
    ولی همون طوری که خودتون هم می دونید، صراحتاً اعلام کرده که "اگه مقیم و شهروند یک سری از کشورها هستید"، امکان اپلیکیشن آنلاین براتون وجود داره و اسم ایران رو هم نیاورده.
    درسته که مراحل اپلیکیشن کامل جلو میره و تموم میشه؛ ولی هیچ تضمینی وجود نداره که 2 ماه دیگه خبر بدن که اپلیکیشنتونو قبول نمی کنیم و مثل سابق به یکی از ویزا آفیس ها مراجعه کنید و روز از نو روزی از نو.
    به خاطر همین هست که اصرار دارم از امکان اپلای آنلاین مطمئن بشیم.
    حدود دو ماه پیش هم امکان آنلاین وجود داشت ولی اون موقع وقتی وارد eligibility میشدین میگفت که باید سیتیزن یکی از اون کشورها باشین، الآن همچین چیزی نداره
    من کار تحلیل سیستم های کامپیوتری زیاد انجام دادم و مطمئن باشین طراح اون سیستم در صورتی که فقط برخی کشورها مجاز باشند این سوال را در اول پروسه خواهد پرسید....
    اما از اون جایی که انسان جایزالخطاست ممکنه طراحشون سوتی داده باشه برای همین اگر میتونین ریسکشو بپذیرین اقدام کنین وگرنه همون کاغذی مدارکتونو بفرستین
    راستش من دوست دارم این ریسکو بپذیرم و در صورتی که نشد دیفر می کنم برای ترم بعد
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط lloi نمایش پست ها
    حب شاید دلیلش این باشه که ایشون یکی از سؤالاتی که جواب دادن این بود: آیا شما قصد ملاقات و همراهی شخصی رو دارید که به تازگی مجاز به ورود به کانادا شده؟ بعد رابطه با این شخص رو باید ثابت کنید. شما چرا فاینالایز نمیکنید؟ فکر کنم همه رو آپلود کردید.
    آره همه رو آپلود کردم منتظرم اون کسی که باید برام پرداخت کنه پرداخت آنلاین رو انجام بده، شما کارتون تا کجا پیش رفته؟
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, Amirkabir University of Tech.

جایی نذاشتن تو سایت آدم سوال کنه که ایرانیا هم می تونن از اپلیکیشن انلاین استفاده کنن یا نه
    من هر چقدر می گردم پیدا نمی کنم، اگه کسی پیدا کرد بگه که ایمیل بزنیم شاید جواب بدن از این سردرگمی در آیم

Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها همین الآن پرداخت من انجام شد و پرونده ام سابمیت شد....
    ببینیم چی پیش می یاد

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

من آدرس ایمیلی توی سایت CIC نتونستم پیدا کنم که بهشون ایمیل بزنم و بپرسم. به Call Centre هم زنگ می زنم نمی گیره؛ نمیدونم مشکل کجاست.

ایشالا دوستامون که آنلاین اپلای کردن زودتر نتیجه های خوب بشنون ما هم از تجربیاتشون استفاده کنیم. برای همه آنلاین راحت تره و به نظر میاد سریع تر باشه.
    ویرایش توسط PianoMan : December 25th, 2012 در ساعت 01:35 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط nikdel نمایش پست ها
    آره همه رو آپلود کردم منتظرم اون کسی که باید برام پرداخت کنه پرداخت آنلاین رو انجام بده، شما کارتون تا کجا پیش رفته؟
    ما احتمالا کارمون تا امشب و فردا طول بکشه. البته دوستان سفارت، امروز و فردا تعطیل هستند. به شما کد پیگیری و شماره پرونده نداد؟

Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها به من شماره پرونده داده و سه تا پرونده جداگانه برای من و پسرهام ایجاد کرده و برای هر کدوم از اونها هم یک شماره پرونده داده
    برای هر کدوممون جداگانه ایمیل فرستاده و عنوان کرده که هیچ چیزی برای هیچ ویزاآفیسی نفرستین تا خودمون بهتون بگیم
    در مورد زمان هم ارجاع داده به همان جدولهای کاغذی....
    فکر نمی کنم خیلی خیلی سریع باشن احتمالاً همون دو سه ماه طول بکشه

Member
    رشته و دانشگاه

فقط یه چیز عجیب
    اون required by منظورشون چیه؟
    قبلاً نبود بعد از سابمیت این برای همه موارد اومد و همه رو هم من آپلود کردم
    Status Document Name Options Required By
    Provided IMM1294 Application 13 January 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط nikdel نمایش پست ها
    فقط یه چیز عجیب
    اون required by منظورشون چیه؟
    قبلاً نبود بعد از سابمیت این برای همه موارد اومد و همه رو هم من آپلود کردم
    Status Document Name Options Required By
    Provided IMM1294 Application 13 January 2013
    یعنی بعد از سابمیت گفت این فرم رو کم دارید؟