صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: سایر کنسولگری‌ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض سایر کنسولگری‌ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

لطفا" نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای خود در سفارت آمریکا در سایر کشورها در سال 2013 را در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین برای اطلاع از نتایج و تجربیات سایر کاربران در سال های قبل به موضوعات زیر مراجعه کنید:

نتایج و تجربیات مصاحبه در سایر کشورها در سال 2012

نتایج و تجربیات مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

نتایج و تجربیات مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۰۹

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در سایر کشورها در سال 2013

سلام , من 18 FEB 2013 از سفارت در مالزی وقت مصاحبه گرفتم , کسی می دونه سفارت آمریکا در مالزی چجوریه ؟!
    من برای لیسانس پذیرش دارم و شهری که اتنخاب کردم همان شهری است که خالم اونجا زندگی می کنه
    کسی می تونه راهنماییم کنه , که چی بگم و چجوری قانعشون کنم
    در ضمن سن من 23 سال هست و برای لیسانس کمی بالاست , می شه کمک کنید
    مرسی

دوست گرامی برای گرفتن وقت سفارت می بایست از داخل اتریش با شماره مربوطه تماس گرفت. معمولا 1 هفته بعد وقت داده می شود. جهت اطلاعات بیشتر با ایمیل من تماس بگیرید.

سلام کسی تا به حال از بلغارستان اقدام کرده و اطلاعاتی داره؟ من بهشون ایمیل زدم البته در مورد ویزای کار (H1) و گفت که ما رسیدگی می کنیم ولی administration process طولانی خواهید داشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

Hi everyone,

I am in US now...I plan to go to Sweden with a tourist visa. I had two questions:
    1. I was wondering if I can apply for the US visa from Sweden. The embassy says "yes", but I have heard several cases that an officer did not have accpeted a student and refered him to other US embassies.
    2. If I can book an appointment there and go for interview, how long the clearance will last?

I appreciate if anyone can help me with these questions

Junior Member

سلام

دوستان تا حالا کسی تجربه گرفتن ویزا یا وقت از سفارت آمریکا در اتریش را داره؟ من می خواهم برای دیدن برادرم برم اونجا. آیا از دبی اقدام کنم بهتره یا اتریش؟ ممنون میشم که پاسخ من را بدید.
    من پذیرش دکتری industrial دارم و فول فاند هم هست. میشه از اونجا مولتی گرفت؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

جهت آگاهی دوستان:
    من و همسرم حدود روز پیش در میلان (ایتالیا) برای ویزای نوع J بیست ماهه مصاحبه داشتیم. سوال تخصصی زیادی نپرسید و بیشتر روی زمینه خانوادگی هر دو و پدرا و مادرامون و این چیزا سوال کرد!!! خیلی هم رو مدارک مالی سوالی نداشت و حتی نامه استاد راهنمای دانشگاه مبدا و مقصد رو هم نگاه نکرد.
    دست آخر هم گفت این پرونده نیاز به بررسی بیشتر داره. می تونین برین و زمانی که تصمیم گیری شد، با شما تماس می گیریم.

به امید موفقیت همگی هم میهنان

Junior Member

دوستان هیچکی امسال تاجیکستان (دوشنبه) نرفته ؟ وضعیتش چجوریه ؟ کسی می دونه ؟

Mr. Farhang,

I need to talk with you but have no access to your email address. Can you send me your contact info at szarinmehr"at"gmail.com

Thanks

-تاجیکستان فقط ماهی یک بار به غیر تاجیک ها وقت میده (پنج شنبه اول هر ماه)
    -تا جایی که من دیدم به همه دانشجوها مالتی داد
    - از کیس های دانشجویی که اونجا بودن به 4 نفر درجا ویزا دادن (کامپیوتر-امنیت شبکه، کامپیوتر-پردازش تصویر، IT و کشاورزی)، 4 نفر هم از جمله خودم رو گفتن که به Administrative processing نیاز داره (کامپیوتر، صنایع، عمران، برق(؟))! به نظرم کاملاً تصادفی بود. حتی یکی از کسانی که ویزا گرفت مستر بدون فاند بود!!!
    -کشور خوب، امن و آرومیه ولی خرج سفر ممکنه به نسبت جاهای دیگه گرونتر در بیاد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)