صفحه 4 از 359 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3587

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاده شود)

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    آقا من کلا دید خوبی نسبت به UoW و Pittsburgh ندارم . اینا کلا دانشجو گرفتنشونو خودشونم نمیدونن چیکار میکنن.

UPenn یا Penn State ? دومی رو میدونم جاش فاجعه ی بشریه . من هم گروهیم فوقش رو اونجا خونده بود زیاد راضی نبود و وای نستاده بود.

CM که خوب دیگه آخر اسم و رسمه ، فکر میکنم خودتم اگر همه ی این گزینه ها رو آوردی انتخاب اولت CM باشه.

Boston : نظر ندارم من اصلا وارد نیستم.

دیگه شما که خودت مدت زیادی تو آمریکا بودی ، میدونی که استاد نداشته واسه PhD واقعا نمیشه گفت. مخصوصا اینکه اینا TOEFL رو که Waive میکنن فقط ماله پذیرشه ولی واسه TA معمولا Waive نمیکنن.

دانشگاه خودمون که میدونم برای TA تافل رو Waive نمیکنه و فقط برای پذیرشه.
    UPenn از دانشگاه های مطرح امریکاست و تا جایی که من یادم میاد جزو 10 دانشگاه برتر.
    Penn Stateفاجعه ی بشریه؟؟ اتفاقا Penn state هم دانشگاه خیلی خیلی خوبی هست. چرا می فرمایید فاجعه ی بشری هست؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط capitan84 نمایش پست ها
    سلام، مرسی از راهنمایتون
    یه سوال دیگه داشتم، آیا GRE General کافیه و نیازی به SUBJECT نیست.(subject چقدر میتونه تاثیر داشته باشه)
    مسئله دیگه یافتن کار هست واقعا یه کمی مشکله! فکر نکنم این یکی بشه
    حالا اگه نمرات خوبی تو زبان بگیرم مثلا 100 تافل و 340 جری!!! چه نظری می دید؟
    سلام
    کار رو می تونید یه جایی برید حتی مجانی کار کنید و کار یادبگیرید و سابقه کار بشه.
    این نمره های TOEFL و GRE که گفتید اگه بگیرید خیلی رزومه شما رو قوی میکنه.
    در مورد SUBJECT نمی دونم چون من در مورد رشته پلیمر چیزی نمی دونم.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

رادین:
    "استاد نداشته واسه PhD واقعا نمیشه گفت." چی؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    سلام
    کار رو می تونید یه جایی برید حتی مجانی کار کنید و کار یادبگیرید و سابقه کار بشه.
    اگرم آشنا داشته باشی میشه یه گواهی کار الکی یه ساله از یه شرکت خصوصی گیر بیاری. من نمیدونم چجور گواهی ای برای اثبات کار وجود داره ولی خیلی نباید چیز رسمی ای باشه.
    I am Back

Banned

سلام دوستان

من سال قبل برای پیدا کردن استاد مشکل داشتم و از حدود 1000 ایمیلی که زدم فقط 10 تا جواب دست و پا شکسته از اساتید دانشگاه های ضعیف تر گرفتم !

متن ایمیل رو باید اصلاح کنم؟ مطالب خاصی باید بنویسم؟ میخام از اساتید دانشگاه های بهتر از رنک 50 جواب بگیرم.

Junior Member

سلام دوستان، من ليسانس معدل 14.3 دانشگاه اميركبير عمران، دو ترم دانشگاه شريف محيط زيست خوندم انصراف دادم، دو تا فوق ليسانس مستر اينجينيرينگ از دانشگاه تكنولوژي سيدني توي مديريت مهندسي با gpa 3,65 و عمران با gpa 3.8 دارم، ايلتس 7 در هر بند، 6 ماه سابقه كار توي ايران دارم، براي امريكا دكترا فول فاند شانسي دارم يا نه؟ اگر اره چه دانشگاه هايي؟ پيشاپيش از پاسختون سپاسگزارم راستش از استراليا راضيم، فقط اگر امريكا هزينه هام رو بده حاضر مي شم برم دكترا بخونم، خواستم نظرتون رو بپرسم و اينكه واقعا شانسم در چه حديه؟ توي استراليا ارزش نداره تلاش كنم رزومم رو از اين بهتر كنم و يا براي مثال جي ار اي بگيرم، در كا منتظر راهنمايي دوستانه شما هستم، ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir-mechanical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    آقا من کلا دید خوبی نسبت به UoW و Pittsburgh ندارم . اینا کلا دانشجو گرفتنشونو خودشونم نمیدونن چیکار میکنن.

UPenn یا Penn State ? دومی رو میدونم جاش فاجعه ی بشریه . من هم گروهیم فوقش رو اونجا خونده بود زیاد راضی نبود و وای نستاده بود.

CM که خوب دیگه آخر اسم و رسمه ، فکر میکنم خودتم اگر همه ی این گزینه ها رو آوردی انتخاب اولت CM باشه.

Boston : نظر ندارم من اصلا وارد نیستم.

دیگه شما که خودت مدت زیادی تو آمریکا بودی ، میدونی که استاد نداشته واسه PhD واقعا نمیشه گفت. مخصوصا اینکه اینا TOEFL رو که Waive میکنن فقط ماله پذیرشه ولی واسه TA معمولا Waive نمیکنن.

دانشگاه خودمون که میدونم برای TA تافل رو Waive نمیکنه و فقط برای پذیرشه.
    سلام عزیز
    ممنون از پاسخت
    من خودم آبرنم
    اونم جاش فاجعه اس
    به همین خاطر حاضر نبودم کالج تون (شهر کوچک) بفرستم
    UPenn فرستادم
    والا نمی دونم
    من که به رنکینگ نگاه میکنم منطفی و تو رنکینگهای مختلف فرستادم
    بعد Pitt هم دیگه دانشگاه خودمه تو رنکینگ مکانیک
    ولی من اینجا حاضر نیستم بمونم

Thumbs down پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    خودم تو فکرش بودم که یه جا مجانی کار کنم ولی کلاس زبانم تو این ماه استارت می خوره و نصف روز اونجام و این برای کارفرمای جدید خوشایند نیست! من قصد دارم اول تابستون تافل امتحان بدم و میشه برای جری که اماده میشم هم کار کرد و هم برای جری مطالعه کرد.
    GRE Subject رشتمونم تا اون جایی که می دونم همون شیمی هستش.
    از راهنمایی هات ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    اگرم آشنا داشته باشی میشه یه گواهی کار الکی یه ساله از یه شرکت خصوصی گیر بیاری. من نمیدونم چجور گواهی ای برای اثبات کار وجود داره ولی خیلی نباید چیز رسمی ای باشه.
    سلام،
    مرسی از راهنمایتون. آخه یه مشکلی که هست اینه که این دکتر تو امریکا می دونه که کارم چی هستش و اصلا خوشش نمیاد که بخوام از این زرنگ بازی ها در بیارم! ولی میدونم بعضی از بچه ها از این کار را می کنند!!!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    UPenn از دانشگاه های مطرح امریکاست و تا جایی که من یادم میاد جزو 10 دانشگاه برتر.
    Penn Stateفاجعه ی بشریه؟؟ اتفاقا Penn state هم دانشگاه خیلی خیلی خوبی هست. چرا می فرمایید فاجعه ی بشری هست؟
    فاجعه ی بشری از این جهت که College Town هست و مثلا تا اولین آبادی باید 4 ساعت رانندگی کنین

اتفاقا جفتِ Penn State و UPenn دانشگاه های معمولی به حساب میان. Penn State رشته ایش که خوبه تو رنکینگ ها مهندسی موادشه. هر دو رنک 25-30 دارن در مهندسی (Graduate)

البته من متوجه نقطه نظر شما هستم. UPenn جزو دانشگاه های اسم و رسم دار به خاطر Under Grad اش هست. من منظورم در مقطع Graduate بود.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)