نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 188 از 460 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

سلام
    ممنون می شم راهنماییم کنید:
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: Industrial Engineering, MS
    زمینه تحقیقاتی آینده: Quality contriol
    رشته و مقاطع قبلی: Industrial engineering- B.Sc.
    نام دانشگاه‌های پیشین: امیرکبیر
    زمینه کاری در لیسانس: سیستم های سلامت
    زمینه کاری در فوق لیسانس: معلوم نیست
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟
    سال فارغ التحصیلی 2014
    زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ در ایران اکسپریمنتال
    ا فاند دارید؟ بله
    نوع فاند؟ (TA, RA, Scholarship, Full or Partial : TA در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ فاند سال اول شما به چه صورت است؟ TA
    اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟!
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ خیر
    اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟
    منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نوع سازمان؟ فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟دانشکده
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: 0
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 2
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: 0
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: 0
    آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. آیا در مقالات خود هم
    کارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟
    توضیح دهید.
    آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ خیر سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ کاراموزی در شرکت نفت (البته حذفش می کنم)
    آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ خیر

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ خیر
    آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! بله- دخترخاله
    آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! خیر
    از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟! خیلی
    وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟ کجا خدمت کردید؟ دختر هستم

Member Ordijahandam آواتار ها

سلام. کمک. کمک. فوری.
    پذیرش برای دکتری زبانشناسی. دانشگاه هاوایی در منوا. با فاند 18000 دلار در سال برای مخارج . نوع فاند GA. (و 32000 دلار در سال که صرف شهریه میشه). گرایشم یک زبان در معرض نابودی در ایرانه. قراره با دپارتمان آموزش زبان و فرهنگ ایرانی در دانشگاه همکاری کنم. رشته لیسانسم ادبیات انگلیسی و ارشدم آموزش زبان بوده اما الان میخوام زبانشناسی بخونم. دو مقاله داشتم در ژورنال آی اس آی نه چندان معتبر. روی مسایل سیاسی کار نکردم. روی زبان و نهایتا فرهنگ کارکردم. کنفرانس نداشتم. همسرم کاردانی عمران خونده و کارمند دولته. کارش حساسیت نداره. برای لاتاری دو سال ثبت نام کردیم. دو سال دانشگاه غیر انتفاعی تدریس کردم. در آمریکا فامیل خیلی دور داریم. همسرم مشکل سربازی نداره. یک بار به مالزی سفر کردم. شنیدم این فاند برای دو نفر کافی نیست. دلیلم برای برگشتن اینه که میخوام برگردم ایران روی زبان مادریم کار کنم (حالا نمی دونم چقدر دلیل محکمیه). برای بازگشت همسرم نمیدونم چه دلیل خوبی بیارم چون طبیعتا باید از کارش استعفا بده.
    با این شرایط بهترین جا برای مصاحبه ما کجاست؟ 18 آگوست باید در آمریکا باشیم و هنوز حتی آی بیست هم دستم نرسیده. ممنوننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننن

Junior Member

یه نکته‌ای که تو سوالا نبود هم اینه که احتمالا خیلی وقت ندارم برا کلیرنس چون هنوز i20 ندارم و باید ۱۸ اوت دانشگاه باشم.

رشته و مقطع تحصیلی بعدی:زمینه تحقیقاتی آینده: مهندسی کامپیوتر - دکتری. چون TA هستم مشخص نیست، ولی با توجه به رزومه و sop می‌شه Vision
    در چه گرایشی پذیرش دارید؟ مهندسی کامپیوتر و اطلاعات
    رشته و مقاطع قبلی: مهندسی کامپیوتر - کارشناسی
    نام دانشگاه‌های پیشین: شریف
    زمینه کاری در لیسانس: لیسانس مگه زمینه کاری داره؟ با یه پست‌داک تو دانش‌گاه‌های آمریکا در زمینه‌ی Object Detection کار کردم
    زمینه کاری در فوق لیسانس: ---
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ در رزومه Computer Vision - Machine Learning - Neuroscience
    سال فارغ التحصیلی: امسال

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟ بالا توضیح دادم! فک کنم به اکسپریمنتال نزدیک‌تره

زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ استادی که اون‌جا Vision کار می‌کنه ظاهرا بیشتر کارای medical می‌کنه

مشخصات بورسیه تحصیلی

آیا فاند دارید؟ بله
    نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial
    فول‌فاند TA

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ فاند سال اول شما به چه صورت است؟ سال اول رو می‌دن بعدش هم با توجه به Good Standing و این چیزا

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ نه

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ ---

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نوع سازمان؟ دانشگاه

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ ---

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ ---

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: صفر

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: صفر

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: صفر

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: صفر

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید. نمیدونم، از کجا باید بفهمم؟ ندارم

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ ندارم

آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید خیر

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. خیر

آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. مقاله ندارم

اطلاعات در مورد Research Plan

آیا در سفارت یا بعد از مصاحبه ریسرچ پلن تحویل دادید؟ نرفتم هنوز!

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ ندارم

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ ندارم

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ نه

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ نه

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ نه

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟

سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ TA بودم برا درسای تئوریک و طراحی وب و ...
    ویرایش توسط oldstudent : April 18th, 2014 در ساعت 05:50 PM

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

رشته و مقطع تحصیلی بعدی:زمینه تحقیقاتی آینده: دکتری مهندسی عمران / زمینه تحقیقاتی: ایمنی
    در چه گرایشی پذیرش دارید؟ مهندسی و مدیریت ساخت
    رشته و مقاطع قبلی: مهندسی عمران / مهندسی و مدیریت ساخت- کارشناسی ارشد
    نام دانشگاه‌های پیشین: بوعلی سینا / امیرکبیر
    زمینه کاری در لیسانس: ما پروژه خاصی نداشتیم
    زمینه کاری در فوق لیسانس: سیستم خبره فازی برای بتن فاضلاب
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ در رزومه : , Artificial Intelligence in Civil Engineering, Infrastructure Asset Management, Life Cycle Estimation, Concrete Durability, Construction Engineering and Management, Information Technology in Construction, Fuzzy Expert Systems, Water and Wastewater Infrastructure Systems,Human Resource Management, Risk Management, Evaluation and Rehabilitation, Risk Management, Safety)
    سال فارغ التحصیلی: 1388

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟ ترکیبی، بیشتر تئوری

زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ بنظرم اکسپریمنتال

مشخصات بورسیه تحصیلی

آیا فاند دارید؟ بله
    نوع فاند؟ فول فاند اسکولارشیپ ترکیبی از TA و RA (خودمم نفهمیدم یه جا گفته فلوشیپ یه جا گفته اینا...)

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ فاند سال اول شما به چه صورت است؟ سال اول رو می‌دن بعدش هم با توجه به Good Standing و این چیزا

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ بله

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ هند

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نوع سازمان؟ دقیقا نمیدونم، از کجا مشخص میشه؟ چیزی توی نامه ادمیژن به چشم نخورد

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ گفته از صنعت، هنوز مشخص نشده

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ فکر نمیکنم اونم ایمنی کار میکنه

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: یکی

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: یکی

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: چهار پنج تا

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید. نمیدونم دقیقا بیشتر راجع به بتن و سد و ضایعات و...

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ همون هایی که بالا گفتم

آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. به اونها که ربطی نداشت اما سازه ارتباط زیادی با کار داره
    آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. بله. ارتباط کار تحقیقاتشون المان محدود و سازه و زلزله و ... هست

آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. دقیقا نمیدونم. ممکنه، احتمالش هست

آیا در سفارت یا بعد از مصاحبه ریسرچ پلن تحویل دادید؟ نرفتم هنوز!

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ شهرداری تهران 6 ماه، تعاونی کارکنان دانشگاه امیرکبیر 2 سال. یک ماه هم توی معاونت مهندسی ناجا خدمت میکردم یه مقاله هم راجع به ضایعات اون پادگان داشتم که البته توی رزومه اسم پادگان رو نیاوردم، البته راجع به ضایعات اداری مثل کاغذ و .... بود.

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ بله ساختمان سازی، توی عراق هم پروژه مرمت و ... حرم داشتن. مدت 2 سال

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ بله با پژوهشگاه بتن دانشگاه امیرکبیر

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ فکر نمیکنم

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟ بله سابقه تدریس یاری داشتم. استاد هم بودم. همراه با تحقیق نبوده

سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ TA بودم، RA هم بودم
    (خیلی ترجیح میدم ویزام مالتیپل باشه/ میدونم یارو رو توی ده راه نمیداد سراغ کدخدا رو میگرفت :دی)
    ویرایش توسط Mostafa_CM : April 18th, 2014 در ساعت 07:14 PM
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Member Ordijahandam آواتار ها

رشته و مقطع تحصیلی بعدی:زمینه تحقیقاتی آینده: دکتری زبانشناسی- یک زبان در معرض نابودی ایرانی و همچنین زبان و فرهنگ فارسی
    در چه گرایشی پذیرش دارید؟ در بالا ذکر شد
    رشته و مقاطع قبلی: ادبیات انگلیسی کارشناسی و آموزش زبان ارشد
    نام دانشگاه‌های پیشین: الزهرا و تربیت معلم تهران به ترتیب
    زمینه کاری در لیسانس: ---
    زمینه کاری در فوق لیسانس: حمایت عاطفی معلمین زبان انگلیسی از زبان آموزان در ایران
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ در رزومه زبانشناسی. ادبیات. فرهنگ. صوت شناسی زبان . زبانهای در معرض نابودی
    سال فارغ التحصیلی:از لیسانس سال 87 و از ارشد سال 92
    زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟ بیشتر تیوری بود و به رشته دکتریم ربطی نداره
    زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ هم مربوط به تیوریهای زبانشناسی است و هم در آزمایشگاه های صوت به جنبه عملی آن پرداخته میشه. همچنین قراره تحقیقاتی زبانشناختی و فرهنگ شناختی روی فارسی انجام بدم

مشخصات بورسیه تحصیلی بورسیه پنج ساله که در قبالش باید تدریس کنم و روی زبان هاو فرهنگها شامل فارسی کار کنم.
    آیا فاند دارید؟ بله
    نوع فاند؟ , teaching, GA . هجده هزار دلار برای مخارج و 32000 دلار که صرف شهریه میشه (برای هر نه تا دوازده ماه) .

فاند سال اول شما به چه صورت است؟ سال اولو میدن و سال دوم به بعد با توجه به عملکرد و وجود فاند تعلق میگیره
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ مشخص شده ولی رسمن اعلام نکردن. در فرم آی بیست هم چیزی ذکرنشده

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ ---

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نوع سازمان؟ منبع موسسه زبان و فرهنگ روشن هستش Roshan cultural heritage ins. این

موسسه برای حفظ زبان و فرهنگ فارسی با دانشگاه هایی مثل مریلند و هاوایی و دانشگاه لندن همکاری میکنه. به این صورت که از نظر

مالی تامینشون میکنه تا دانشجو بگیرن برای زبان فارسی.

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ ---

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟خیر
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: دو مقاله که در یک ژورنال نمایه در آی اس آی اما نه چندان معتبر (پولی) چاپ شدن

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: صفر

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: صفر

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ خیر
    زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ آموزش زبان و زبانشناسی
    آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. . همسرم (مرد 33 ساله) کاردانی عمران دانشگاه آزاد خونده. الان کارمند دولته با زمینه کاری نا مرتبط. کارش حساس نیست. سطح زبانش پایینه (ضعیف). برای همراهی با من باید کارش رو ول کنه. احتمالا مرخصی بلند مدت نمیدن بهش. پس احتمالا باید تسویه کنه. دوبار با هم لاتاری شرکت کردیم
    آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. خیر. دانشجوی معمولی بودن

آیا در سفارت یا بعد از مصاحبه ریسرچ پلن تحویل دادید؟ نرفتم هنوز
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟
    خیر
    سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ تدریس خصوصی زبان و مترجمی زبان برای شرکتهای خصوصی و نمایشگاه بین المللی

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ نه

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ نه

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟ دو سال (تعداد واحد محدود) در دانشگاه غیر انتفاعی شهرستان تدریس زبان داشتم
    . فقط تدریس میکردم

سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ خیر
    اضافه کنم که دانشگاه مقصد دانشگاه هاوایی در منوا هستش و دانشگاه هم بهم گفتن هجده هزار دلار برای هزینه های دو نفر در هونولولو کمه. در آی بیست هم چیزی ذکر نشده چقدر باید بانک استیتمنت بدم. 14 آگوست باید در دانشگاه باشیم. آی بیستم هنوز به دستم نرسیده رسمن. تا یک هفته دیگه میاد.هنوز هم دلایل محکمی برای برگشتمون نیافتم. مگر اینکه بگم می خوام برگردم روی گویشوران زبان مادریم کار کنم. برای بازگشت همسرم هم بدلیل اینکه قراره کارشو ول کنه در ایران هنوز خیلی دلیل خوب نیافتم مگر همراهی من . با این زمان بندی و شرایط ممنون میشم راهنمایی کنید کجا بریم بهتره و احتمالن چرا؟
    ویرایش توسط Ordijahandam : April 18th, 2014 در ساعت 07:12 PM

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    اگر میتونی صبر کنی بر آنکارا خوبه!! اگر نه برو عشق آباد... بعد هم ایروان... دبی رو ترجیح میدم نری! کلاً کلیرنست خیلی بعیده اگر جون بری بیشتر از 70 روز طول بکشه! ولی آنکارا این ایراد رو تو دو سال اخیر داشته (مثل اکثر سفارت های دیگه به غیر از دبی) که خیلی دقیقه 90 اعلام میکنه نتایج رو!
    وضعیت من،
    عشق آباد ظاهرا سفر زمینی با کلی دنگو فنگ داره و من معمولا سفر ازم کلی انرژی می گیره که تاثیر مستقیم رو اعصابم می ذاره (همیشه بعد سفر طولانی اونم زمینی بی اعصاب میشم).
    ایروان هم شنیدم یه 20-30 دقیقه باهات ور میرن که فکر کنم خیلی خطری باشه.
    به نظرت با توجه به اینکه I20م تا 5-6 روز دیگه میرسه، بذارم هفته اول May برم دبی یـــــــــا هفته اول June برم آنکارا.
    پی نوشت: تاریخ ریپورت تو I20 زده 11 آگوست.
    مرسی رفیق
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:مهندسی مکانیک، ندارد، دکترا
    زمینه کاری در لیسانس:بایوگاز(امکان سنجی استفاده در مناطق روستایی کشور بوده)
    زمینه کاری در فوق لیسانس:
    صفحات فوتوولتائیک و مواد تغییر فاز دهنده
    - Power Plant
    اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! تقریبا 3200 تا فاندم کمه، یکی از دوستان مقیم آمریکا BS داده و در همون شهر زندگی می کنند (البته در صورت لزوم می تونم از ایران هم BS ببرم سفارت نشون بدم اما در I20 همین خورده)
    زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ Phase change and energy storage (thermal)
    .
    آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ بعید می دونم چون فعلا با هیچ استادی غیر از graduate advisor دپارتمان در ارتباط نیستم و اون هم ایرانیه هم کارش سیالاتی نفت و گازه برا همین من ازش RA نگرفتم اگه RP بده فک کنم تاثیر منفی داشته باشه حتی اگه بنویسه فعلا مشخص نیست استادش اما خطرناک نخواهد بود. درسته؟
    آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ - فقط دو تا کارآموزی در شرکت نفت و یکی هم در یک شرکت مهندسی مشاور که پروژه های نفت و گازی هم انجام می داده بودم. در رزومه هم ذکر شده! چکار کنم اینا رو؟

سلام

ببینید من نفهمیدم کجاهاش نفتی شده کجاهاش گازی بود... هرچی نفت و گاز هست رو حذف کنید که خیلی خطریه....

در مورد زمینه کاری فوقتون نمیدونم چقدر زمینه موادی و حساس هست! به تاپیک:

دیتابیس ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i)

رجوع کنید و هر چیزی که حساسه پاک کنید...

شما اگر میترسید که RP بدید برید دبی سریعاً! برای شما خوبه... به جای RP هم میتونید نامه TA رو بدید... اگر گیر بخوان بدن ممکنه RP بخوان! اگر خواستن از اون Graduate Coordinator میگیرید که استاد ندارید...

در مورد BS هم حتما source رو مادر یا پدر اعلام کنید و از ایران ببرید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    چندتا نکته اضافه: من کلا دو جا اپلای کردم برای زمستون گذشته که یکیشو دیفر کردم. البته سالهای پیش وقتی فوق می خوندم اپلای کردم اما پذیرش نگرفتم. اینکه کم اپلای کردم و اونجا هم فامیل دارم دردسر میشه برام؟
    یه نکته دیگه اینکه من بیشتر پروژه های درسیمو تو رزومه نوشته بودم بعضیاش ممکنه بد به نظر بیاد مثل پروژه درس های نیروگاه و ترمودینامیک پیشرفته مثلا. اینا دردسره؟ من کلا الان زمینه کاریم بیشتر انتقال حرارته اما عناوین پروژه ها و درس ها یکیم غلط اندازه. منم که اون موقع نمی دونستم تو رزومه دانشگاه همه رو نوشتم. باید چیکار کنم؟ در ضمن من بعید می دونم بتونم job offer جور کنم. برای social tie نمی دونم باید چکار کنم. الان با این شرایط من کجا برم بهتره؟ (می دونم که جای بعضی از سوالات اینجا نیست اما برای اینکه از شرایطم کاملا مطلع باشید نوشتم. اگر اینجا امکانش نیست ممنون میشم در تاپیک مربوطه پاسخ بدید)
    هرچیز حساسی رو حذف کنید.. پروژه درسی چیه بابا خز بازیه واسه رزومه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط don2424 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی :برق-مخابرات- Master
    شما شرایطتتون رو عوض کردید!؟ قبلاً با فاند معرفی کردید و من گفتم ایروان! الان بدون فاند شدید چرا!؟

الان انکارا و دبی به ترتیب پیشنهاد میشه! و ایروان هرگز!

نقل قول نوشته اصلی توسط monosen نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی : مهندسی مکانیک, طراحی کابردی, دکترا
    زمینه کاری در فوق لیسانس :شوک های حرارتی در مواد اف جی ام
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟سالید مکانیک, مالتی اسکیلینگ, اف جی ام- کامپیوتیشنال مکانیک
    آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟بله, یک مورد در رابطه با کامپورزیت و شکست می باشد. بقیه ترمال شاک و اف جی ام...
    زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ اکثر دارای کیورد های thermal shock, FGM, beam, dynamic response
    آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید : فقط و فقط یه مقاله در رابطه با کامپوزیت ها دارم که تو اینترنت موجود هستش.
    آیا مقالاتی مرتبط با : خیر FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ در رابطه با FEM تقریبا همگی هستن. ولی توی ابسترک ذکر شده است. ضمنا به جای اف ای ام گفته شدهgalerkin finite elemt
    دبی که اصلاً نرید ....

آنکارا هم که پره!

میمونه عشق اباد!

بین آنکارا و عشق اباد برید! باز شانس دارید...

کلاً رو FGM به طرز عجیبی گیر نیستن! ما که نفهمیدیم چرا... شما فهمیدی خبر بده! FGM میره کلیر میشه کامپوزیت میمونه!!

دیتابیس ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) رو با دقت بخون اگر چیز حساسی مونده حذف کن از رزومه و SOP

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)