نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 199 از 460 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209249299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil2014 نمایش پست ها
    PhD in Civil Engineering, Transportation Engineering
    ارشد: صنعتی شریف
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟بله
    تمام همکاری های RA و TA رو حذف کنید و برید دبی! خوش بگذره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

با سلام

هایزنبرگ عزیز من منتظر راهنمایی شما هستم.

ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lighting Design . NYU

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: Lighting Design برای تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد

زمینه تحقیقاتی آینده: تئاتر و سینما

رشته و مقاطع قبلی: فوق لیسانس کارگردانی تئاتر

نام دانشگاه‌های پیشین: دانشگاه هنر تهران. دانشگاه آزاد شیراز

زمینه کاری در لیسانس: تئاتر

زمینه کاری در فوق لیسانس: تئاتر

علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ تئاتر. سینما. تلویزیون. هنر به طور کلی

سال فارغ التحصیلی: 1391

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ رشته های MFA اصولن عملی هستن. اما خب تئوری هم میخونیم

آیا فاند دارید؟ بله.

نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial:
    42500 دلار که شامل TA + Fellowship میشه. هزینه کلی برای یک سال 55000

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ بله. TA و Fellowship

فاند سال اول شما به چه صورت است؟ TA 25% + (Fellowship ($19000 +

اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند!پدر

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ چون مستر هستم فقط با مدیر گروه در ارتباطم

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ آمریکایی

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ دانشگاه

نوع سازمان؟ -

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ نمیدونم. TA و دانشگاه

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ خیر

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: ندارم

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: ندارم

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: ندارم

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید خیر

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ مقاله ای نیستیم. کاری هستیم. کتابم داره چاپ میشه این روزا برای نمایشگاه کتاب

آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟خیر

.آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید خیر

آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. ندارم

آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ تقاضا کردم. اونا هنگ کردن که چیه. اما میگیرم ازشون

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ خیر. کار هنری آزاد.

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ تئاترهای اجرا شده در تهران و چند فیلم

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ خیر

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ خیر

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ خیر

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ به عنوان مدرس ورک شاپ داشتم

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! خیر

آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! خیر

از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟! ندارم

وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! معافیت پزشکی. چشم

سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟ 1383

کجا خدمت کردید؟! -

کارت قدیم دارید یا جدید! جدید

کسری خدمت دارید!؟ خیر

آمورشی کجا بودید؟! -

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavos123 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:PHD Mathematics, General
    نام دانشگاه‌های پیشین: Sharif U.T.
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟TA for Ordinary differential Equation and C programming
    سلام! سوابق تدریس رو حذف کنید و هیچ همکاری با شریف رو عنوان نکنید!

دبی خوش بگذره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط nkmech نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:
    مکانیک، سیالاتنام دانشگاه‌های پیشین: شریف
    Air Force Flight Dynamics Laboratory
    Air Force Office of Scientific Research
    Air Force Wright Aeronautical Laboratories
    Office of Naval Research
    Army Research Office
    NASA Ames Research Center
    Defense Advanced Research Projects Agency
    Agency for Defense Development, Republic of Korea
    Air Force Office of Scientific Research

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ می تواند باشد یا نباشد (موضوع کاری توربولانس و جریان مافوق صوت)
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ بله 1.5 سال زمینه هوافضا

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ بله زمینه هوافضا (همان کار دولتی)
    آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ فکر کنم هوافضا حساس باشه و من کار پژوهشی هوافضایی دارم
    دستتون رو بیارید جلو!!! میخوام روش آب پاکی بریزم!!

شما با این استاد... صد سال سیاه کلیر نمیشی! استادی که کارش hypersonic هست و فاندهای به این خطرناکی داره... امکان نداره بهت ویزا بدن!

چند تا راه داری...

یکی این که به استاد بگی بهت فاند نده... یعنی تو I-20 نخوره.... و بدون فاند بری... باز هم شرطش اینه که به هیچ وجه اسمی از استاد جایی نیاد... نه تو I-20... نه تو admission letter!

دوم این که یه plan داشته باشی که بهت RP اگر لازم شد بدن که بعداً که بیاد اینجا زمینه کاریش مشخص میشه!

ادمیشن دیگه دارید؟! راه دیگش اینه که با یه ادمیشن بدون فاندی که دانشگاهش اجازه ترنسفر میده اقدام کنید و بعد که رسیدید اونجا بدون ثبت نام ترنسفر کنید!

با استاد باید خیلی با سیاست حرف بزنید که نپره!!

در ضمن فکر کنم چنین چیزی سخت نباشه... چون rutgers خیلی راحت پذیرش بدون فاند میده!

سوابق پژوهشگاهی و تحقیقاتی رو حذف کنید ....

پست پایین رو ببینید... دو خط آخر شامل شما هم میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash1_1988 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: مکانیک-دکترا
    زمینه تحقیقاتی آینده:بهینه سازی پره توربین های بادی
    زمینه کاری در لیسانس: کاویتاسیون در انژکتور خودرو
    زمینه کاری در فوق لیسانس: بهینه سازی و کاهش نویز تولیدی (که باعث اذیت مردم می شود) در توربین های بادی کوچک
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ آیروآکوستیک، آیرودینامیک، بهینه سازی
    منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟US Department of Energy
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی:سابمیت 2 تا
    آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. همان نویز در پره توربین بادی (البته درس هم با عنوان توربوماشین و low speed aerodynamics پاس کرده ام)
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ برا 2 درس TA بودم
    سلام دوست عزیز!

زمینه کاری آینده فوق الاده خطرناک و حساسه... کلاً گیر میدن به توربوماشین ها و توربین های بادی... سعی کنید اسمی ازش نباشه!

زمینه کاری کاویتاسیون فقط یک نفر تلفات داده... جهت اطلاع... حساسیتش رو اگر بیاری پایین خوب تره!

زمینه کاری ارشدت و لیسانست تو سایت استادات هست؟! اگر بتونی راضیشون کنی عوض کنن موقتاً خیلی خوبه وگرنه اینطوری امیدم کمه برات!

در ضمن من نمیدونم که چقدر رو فاند های دولتی (علی رغم open بودن برای non-citizens) حساسند....

مقالات سابمیتی رو به هیچ وجه پابلیش نکنید که هیچ کاریشون نمی تونید بکنید!

کلاً خیلی آیرو آیرو کردید! سعی کنید fluid dynamics و CFD جایگزین کنید!

سابقه TA RA ها رو هم حذف کنید...

این تاپیک رو خط به خط بدون جا افتادن واو بخونید.. حتی موادی هاش رو... بعد میگیرید که جریان چیه: دیتابیس ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i)

توصیه هام رو در پست بالایی رو هم بخونید... و بعد که شرایطتتون stable شد خبر بدید... تا با توضیحات جدید تر و دقیق تر کیستون رو بررسی کنم!

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب Heisenberg7 عزیز
    من از سال 2009-2012 در یک شرکت کاملا خصوصی که در زمینه الکترونیک و IT و شبکه فعالیت میکرده کار میکردم که دو بار در نمایشگاه نفت در ایران نیز شرکت کرده. در آن سالها بیمه هم برایم رد میشده. من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی و گرایش بیوالکتریک هستم.
    در سال 2012 جهت شرکت در یک کنفرانس برای ویزای آمریکا از کشور گرجستان اقدام کردم که از شانس بدم دوران clearance من کمی طول کشید و من کنفرانس را از دست دادم. ویزایم را pick up کردم ولی نرفتم چون دیگر دلیلی هم برای رفتن نداشتم. در روز مصاحبه یادم هست که officer نامه کار من در شرکت را نیز از من گرفت.
    حال میخواهم برای دانشجویی اقدام کنم برای ویزا. دارای full scholarship هستم برای phd در رشته مهندسی پزشکی. RP استادم بهم داده که زمینه کاریم طراحی پروتزهای عصبی و طراحی مدارهای الکترنیکی جهت تحریک و ضبط سیگنالهای عصبی میباشد برای بیماران.
    در سال 2013 هم سربازیم را در بنیاد ملی نخبگان سپری کردم در بیمارستان ارتش. که کارت پایان خدمتم هم تا یک ماه دیگر شاید به دستم برسد.
    خودم علاقه دارم برای سفارت دبی به دلیل داشتن فامیل آنجا اقدام کنم ولی نظر شما هم برایم بسیار اهمیت دارد.
    ممنون میشوم که با توجه به موارد بالا در مورد انتخاب سفارت نظر خود را بفرمایید.
    با تشکر از زحمات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidrazmi نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: mechanical engineering- robotic-master
    زمینه کاری در لیسانس:carbon - nano tube
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟Robotic, Control Machine Systems, Mechatronics, Thermaland Fluid energy, Aero dynamic
    آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟mechatronics, intelligent systems, controls, and vibrations
    آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. yes
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟yes TA for some courses such as dynamics, fluid mechanics, Thermo dynamics,control and heat transfer
    شما ذاتاً شرایط حساسی ندارید ولی دارید حساسش می کنید!

مثلاً شما که کارتون روباتیک هست لزومه نداره Thermal and Fluid Energy Aerodynamic رو بیارید حساس کنید!

تو زمینه intelligent Systems هم دقت کنید که Swarm & Multi agent robitics نیاد!

در مورد زمینه کاری لیسانس... اگر جایی index نشده و تو صفحه استادتون هم نیست.. کلاً حذفش کنید یا چیز دیگه ای جایگزین کنید و گرنه احتمال ریجکت خیلی خیلی بالا میره!

سوابق TA بودن رو هم حذف کنید!

شما اگر میتونید RP یا نامه ای که دانشگاه بنویسه دسترسی به تکنولوژی حساس ندارید و بعداً زمینه کاری و استادتون مشخص میشه رو بگیرید.... برید فقط و فقط آنکارا!
    اگر نه که دبی... ولی شانس ویزا در مصاحبه از دبی براتون پایین تره! و در ثانی احتمال این که گیر بدن RP بدید همیشه هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط behjatreza نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: Lighting Design برای تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد
    آیا فاند دارید؟ بله.
    نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial:
    42500 دلار که شامل TA + Fellowship میشه. هزینه کلی برای یک سال 55000
    در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ بله. TA و Fellowship
    فاند سال اول شما به چه صورت است؟ TA 25% + (Fellowship ($19000 +

شما فاندتون partial هست!؟ یعنی یه مقدار رو باید خودتون بدید! درسته؟!

در ضمن مستر مجدد هستید!؟

توصیه من به شما اینه که فقط از آنکارا اقدام کنید!

شما بالای 90% شانس مالتی درجا دارید!

اگر مالتی درجا نگیرید به احتمال خیلی قوی مالتی میگیرید بعد از کلیرنس کوتاه!

توصیه می کنم سمت دبی نرید که احتمال ریجکت مصاحبه هست... هرچند احتمالش خیلی کمه!

چون به کلیرنس کوتاه و درجا خیلی خوشبینم... توصیه ام اینه که خیلی سریع آماده باشید تا به محض باز شدن وقت های انکارا در چند روز آینده از این کشور وقت بگیرید... فقط دقت کنید ماکسیمم یه روزه پر میشه!

Junior Member

ممنون هایزنبرگ عزیز
    استادم خودش چند تا دانشجوی ایرانی داره. برا همین به دانشکده گفته که فاندش رو از طرف اونا بزنن نه از طرف استاد. ولی نمیدونم تو ادمیشن اسم استاد اومده یا نه. تو برگه فاندم اصلاً اسمی نه از شرکتی هست نه از استادی. ن.شته دانشکده مکانیک و هوافضا.
    ادمیشن دیگه ندارم.
    در مورد سابقه کاری هم که نمی خوام تو CV که می برم سفارت بیارمش. ولی تو CV دانشگاه هست. حالا با این اوضاع به نظر شما من کجا برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    دستتون رو بیارید جلو!!! میخوام روش آب پاکی بریزم!!

شما با این استاد... صد سال سیاه کلیر نمیشی! استادی که کارش hypersonic هست و فاندهای به این خطرناکی داره... امکان نداره بهت ویزا بدن!

چند تا راه داری...

یکی این که به استاد بگی بهت فاند نده... یعنی تو I-20 نخوره.... و بدون فاند بری... باز هم شرطش اینه که به هیچ وجه اسمی از استاد جایی نیاد... نه تو I-20... نه تو admission letter!

دوم این که یه plan داشته باشی که بهت RP اگر لازم شد بدن که بعداً که بیاد اینجا زمینه کاریش مشخص میشه!

ادمیشن دیگه دارید؟! راه دیگش اینه که با یه ادمیشن بدون فاندی که دانشگاهش اجازه ترنسفر میده اقدام کنید و بعد که رسیدید اونجا بدون ثبت نام ترنسفر کنید!

با استاد باید خیلی با سیاست حرف بزنید که نپره!!

در ضمن فکر کنم چنین چیزی سخت نباشه... چون rutgers خیلی راحت پذیرش بدون فاند میده!

سوابق پژوهشگاهی و تحقیقاتی رو حذف کنید ....

پست پایین رو ببینید... دو خط آخر شامل شما هم میشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)