صفحه 201 از 476 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

سلام. سه تا سوال:
    الان نامه آپدیت برای چه تاریخ فایل نامبرهایی میاد؟
    برای ما امکان داره کی بیاد؟
    شما اگر جاب ما بودید کی دوباره امتحان آیلتس و ت س اف میدادید برای آپدیت؟

• سلام بچه ها یه سوال ، داشتم فرم A-0520-MF-dyn پر می کردم که توی یکی از گزینه هاش زدهNuméro de référence و دیگریNuméro de dossier اولا آیا فایل نامبرم رو باید توی گزینه ref بزنم دوما شماره پروندم رو از کجا پیدا کنم مرسی ممنون

• Numéro de référence شماره ریفرنس
      Numéro de dossier فایل نامبر

ممنون ولی ممکنه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز چون من فقط یه شماره برام اومده تو ایمیلی که برام فرستادن اونم

Référence : Réf. Individuelle DA0121918 :
    ولی شماره بعدی رو باید از کجا پیدا کنم
    ویرایش توسط ahmad_g666 : January 30th, 2015 در ساعت 01:45 PM

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

پیش فرض امتیاز رشته تحصیلی

باسلام خدمت بچه های فعال این فروم، مخصوصا بعضیها که واقعا سنگ تموم گذاشتن.
    اما یک سئوال دارم که ممنون میشم اگه پاسخم رو میدونید و یا مورد مشابه داشتین بیان کنین. رشته ام مدیریت صنعتی (در لیست کبک با این نام نداریم.) است. بیش از 5 سال است که کنترل پروژه کار کردم که ارتباط مستقیم با رشته مهندسی صنایع (در لیست کبک 6 امتیازی است.)نیز داره. (ضمنا فکر کنم این دو رشته بیش از70 درصد واحد مشترک دارند ولی در واقع در خارج از کشور ما کارشناسی رشته مدیریت صنعتی نداریم و فقط کارشناسی ارشد این رشته وجود داره) حالا موقع حساب کردن امتیازات، آیا به رشته من امتیازی تعلق میگیره یا نه؟ ضمنا بگم که از 2 سال قبل فایل نامبر دارم و منتظر نامه آپدیت هستم. ممنون از توجه شما

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امتیاز رشته تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid8717 نمایش پست ها
    باسلام خدمت بچه های فعال این فروم، مخصوصا بعضیها که واقعا سنگ تموم گذاشتن.
    اما یک سئوال دارم که ممنون میشم اگه پاسخم رو میدونید و یا مورد مشابه داشتین بیان کنین. رشته ام مدیریت صنعتی (در لیست کبک با این نام نداریم.) است. بیش از 5 سال است که کنترل پروژه کار کردم که ارتباط مستقیم با رشته مهندسی صنایع (در لیست کبک 6 امتیازی است.)نیز داره. (ضمنا فکر کنم این دو رشته بیش از70 درصد واحد مشترک دارند ولی در واقع در خارج از کشور ما کارشناسی رشته مدیریت صنعتی نداریم و فقط کارشناسی ارشد این رشته وجود داره) حالا موقع حساب کردن امتیازات، آیا به رشته من امتیازی تعلق میگیره یا نه؟ ضمنا بگم که از 2 سال قبل فایل نامبر دارم و منتظر نامه آپدیت هستم. ممنون از توجه شما
    برای کسب اطلاع از ارتباط رشته با سابقه کار به سایت noc رجوع کنید تو قسمت Employment requirements عنوان رشتتون رو باید پیدا کنید و سوابق کاری باید با main duties سازگاری داشته باشد.
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...6/Welcome.aspx

در ضمن این رشته 12 امتیازی است

Industrial and Administrative Engineering (Bach.)
    ویرایش توسط aidav : January 30th, 2015 در ساعت 08:34 PM
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام دوستان میشه به پنج تا سوالم جواب بدین؟
    1. ریز نمراتم با دانشنامه ام یکجا پلمپ بخوره ایرادی نداره؟
    2. دارالترجمه بهم گفت باید مهر کپی برابر اصلت رو هم ترجمه کنم به نظرتون کار صحیحیه؟
    3. من که مجردم صفحه اول شناسنامم فقط ترجمه بشه کافیه یا تمام صفحاتش لازمه؟
    4. آیا دفترچه بیمه هم باید ترجمه بشه؟
    5. زیر نامه گواهی اشتغال بکار مهر و امضای کارگزینی باید زده بشه یا حتما باید مدیر مهر و امضا کنه؟یا فرقی نمیکنه؟
    ارسال مدارک اکتبر: 2011 دریافت فایل نامبر: نوابر 2011 دریافت آپدیت:ژانویه 2015

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin20 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه به پنج تا سوالم جواب بدین؟
    1. ریز نمراتم با دانشنامه ام یکجا پلمپ بخوره ایرادی نداره؟
    2. دارالترجمه بهم گفت باید مهر کپی برابر اصلت رو هم ترجمه کنم به نظرتون کار صحیحیه؟
    3. من که مجردم صفحه اول شناسنامم فقط ترجمه بشه کافیه یا تمام صفحاتش لازمه؟
    4. آیا دفترچه بیمه هم باید ترجمه بشه؟
    5. زیر نامه گواهی اشتغال بکار مهر و امضای کارگزینی باید زده بشه یا حتما باید مدیر مهر و امضا کنه؟یا فرقی نمیکنه؟
    ۱) باید همینکارو کنید اما هر مقطع در یک پلمپ مجزا
    ۲) اگر اینکارو انجام میدن ترجمه بشه بهتره
    ۳) فرقی نمیکنه شما به مترجم بگید ترجمه شناسنامه میخام اونا میدونن چیکار کنن.
    ۴)نیازی نیس
    ۵)فرقی نمیکنه اما امضای کارفرماتون حتما باشه

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDINAS نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالاتی در مورد اپدیت مدارک:
    در مورد فرم انکس B آیا "سابقه کاری " واسه کسی که بعد از فایل نامبر، فقط افزایش سابقه رو تا بحال داشته اما تو همون فیلد کاری که قبل از فایل نامبر اعلام داشته، گزینه OUI باید تیک بخوره یا NON?
    مدارکی کهبیش از یک صفحه دارند واسه برابر اصل فارسی دفترخونه(اسناد رسمی) باید تمام صفحاتش برابر اصل بشه یا فقط صفحه اولشون؟(شناسنامه، ریز نمره، سند ازدواج و ....)
    اتیکت ادرس باید جایی چسبانده بشه یا ازاد یاشه؟
    در صفحه اخر فرمهای اپدیت( صفحه 9) چگونه باید عمل کرد؟ دستور خاصی داره؟
    ایا همراه مدارک علاوه بر فرم انکس B باید فرم انکس A هم باهاش ارسال بشه؟
    با تشکر از خانم ایدا و دوستان همراه
    اگر دارید میفرستید باید تیک oui بزنید
    کپیها همشون باید برابر اصل شن اگر تو یک پلمپ باشن صفحه اول کافیه البته من خودم از ترسم همه صفحه ها رو زدم
    نه برچسب آدرس رو میزارید واسه اینکه اگه لازمه با شما مکاتبه کنند روی پاکت بچسبونن اگه شما بچسبونین که دیگه برچسب بدرد نمیخوره.
    صفحه ۹ نمیدونم چیه واسه همه که یکی نیس، اما نامه آپدیت رو کلا باید پرینت بگیرید جای امضاتون رو امضا کنید و روی همه مدارک بزارید.

Junior Member arh_eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur civil

دوستان کمک فوری

اگر من مدارک کاری را فقط ترجمه رسمی کنم و کپی آن را در دفتر اسناد رسمی برابر اصل کنم و نیز بیمه را ترجمه کنم و اصل آنرا با ترجمه اش ارسال کنم صحیح است
    با توجه به اینکه اشاره شده که مدارک ارسالی یا توسط صادر کننده سند یا دفتر اسناد رسمی تایید گزدد
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ties.html#iran

ممنون می شوم زودتر جواب بدهید.
    دریافت ایمیل آپدیت: 26/01/2015 (6بهمن 1393)
    ارسال آپدیت به مونترال با تی ان تی: 19/02/2015 (30 بهمن 1393)
    دریافت آپدیت در مونترال : 23/02/2015 (4 اسفند 1393)
    Quebec Wiki

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

پیش فرض پاسخ : امتیاز رشته تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    برای کسب اطلاع از ارتباط رشته با سابقه کار به سایت noc رجوع کنید تو قسمت Employment requirements عنوان رشتتون رو باید پیدا کنید و سوابق کاری باید با main duties سازگاری داشته باشد.
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...6/Welcome.aspx

در ضمن این رشته 12 امتیازی است

Industrial and Administrative Engineering (Bach.)
    با سلام و تشکر
    کد 0711 در داکیونت NOC در قسمت main duties به کارهایی اشاره کرده که بنده در طول دوران کاریم اون رو انجام دادم. ولی همینطور که گفتم اصلا اونا رشته ای برای کارشناسی بنام مدیریت صنعتی ندارن. حالا نمیدونم این رشته ما امتیازی بهش تعلق میگیره و یا نه . راستش رو بخواید چندین ساله که این سئوال منه ولی چون این رشته کارشناسیش تو ایران درست شده، پاسخ محکمی براش نگرفتم.

کاربری aidav ، تو دفعات مختلف و با سئوالات مختلف مزاحمتون شدم. تشکر خشک و خالی ما رو بپذیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط arh_eng نمایش پست ها
    دوستان کمک فوری

اگر من مدارک کاری را فقط ترجمه رسمی کنم و کپی آن را در دفتر اسناد رسمی برابر اصل کنم و نیز بیمه را ترجمه کنم و اصل آنرا با ترجمه اش ارسال کنم صحیح است
    با توجه به اینکه اشاره شده که مدارک ارسالی یا توسط صادر کننده سند یا دفتر اسناد رسمی تایید گزدد
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ties.html#iran

ممنون می شوم زودتر جواب بدهید.
    ابتدا مدارکتون رو ببرید دفتر اسناد رسمی، کپی می گیرند و روی برگه کپی مهر برابر اصل میزنند، بعد ببرید دارالترجمه، اینجوری وقتی که ترجمه می کنن مهر اسناد رسمی رو هم توی ترجمه بهش اشاره میکنن، مینویسن فلان notary public هم برابر اصل شده
    بیمه رو هم به همین ترتیب ترجمه کنین و بعد از ترجمه اصل برگه بیمه رو به همون ترجمه ها اتچ کنید، اصل رو فراموش نکنین که همه زحماتتون به باد فنا میره!
    موفق باشید
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)