نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه پرث هستند ( پست اول را بخوانید )

Thumbs up آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه پرث هستند ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

من 31 ژانویه با پرواز امارات عازم پرت هستم با ویزای دانشجویی. از همه دوستانیکه برای پرت دارن اقدام میکنن و همه دوستانیکه الان اونجا دانشجو هستند یا زندگی میکنن دعوت میکنم تا تجاربشون رو اینجا به اشتراک بذارن.
    به عنوان شروع من چند تا سوال میپرسم:

1- آیا کسی از دوستان هست که عازم پرت باشه و دنبال همخونه ای بگرده؟
    2- برای پیدا کردن خانه کدوم محله ها رو جستجو کنم؟
    3- در ماه چقدر هزینه صرف اجاره خانه میشه share و مستقل؟

ممنونم و با آرزو موفقیت همه دوستان!

دوستان لطفا از ارسال سوال های مبنی تحصیل و خوابگاه و هزینه های دانشگاه پرث و ... در این تاپیک خودداری نمایید و در تاپیک مربوطه ارسال نمایید . در این تاپیک به آشنایی با هم و مسائل مرتبط به آن اعم از تجربیات زندگی و تحصیل در پرث بپردازید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 12th, 2013 در ساعت 09:55 PM دلیل: بروزرسانی

پیش فرض پاسخ : دانشجویان پرت

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 31 ژانویه با پرواز امارات عازم پرت هستم با ویزای دانشجویی. از همه دوستانیکه برای پرت دارن اقدام میکنن و همه دوستانیکه الان اونجا دانشجو هستند یا زندگی میکنن دعوت میکنم تا تجاربشون رو اینجا به اشتراک بذارن.
    به عنوان شروع من چند تا سوال میپرسم:

1- آیا کسی از دوستان هست که عازم پرت باشه و دنبال همخونه ای بگرده؟
    2- برای پیدا کردن خانه کدوم محله ها رو جستجو کنم؟
    3- در ماه چقدر هزینه صرف اجاره خانه میشه share و مستقل؟

ممنونم و با آرزو موفقیت همه دوستان!
    من و همسرم هم 20 روز بعد از شما تو فوریه عازم پرت هستیم...ما برای 6 ماه برای خوابگاه های خود دانشگاه اپلای کردیم که فرنیش هم هستن...اینجوری مشکل پیدا کردن خونه و خرید یا فریت وسایل را اون اول کار نداریم...بعد سر فرصت دنبال خونه می گردیم...این خونه ها هفته ای 320 دلار هستن و یکسری از اونها تو محوطه خود دانشگاه هستن

پیش فرض پاسخ : دانشجویان پرت

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiya نمایش پست ها
    من و همسرم هم 20 روز بعد از شما تو فوریه عازم پرت هستیم...ما برای 6 ماه برای خوابگاه های خود دانشگاه اپلای کردیم که فرنیش هم هستن...اینجوری مشکل پیدا کردن خونه و خرید یا فریت وسایل را اون اول کار نداریم...بعد سر فرصت دنبال خونه می گردیم...این خونه ها هفته ای 320 دلار هستن و یکسری از اونها تو محوطه خود دانشگاه هستن
    کدوم دانشگاه؟ ما هم میتونیم اقدام کنیم؟ میشه لینکشو بذارید که من آدرسشو چک کنم؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه پرث هستند ( پست اول را بخوا

با سلام متاسفانه آدرس این سایت را نمی یابم.در ضمن این دانشگاه تو لیست وزارت علوم هم نیست؟ ببخشید در مورد خوابگاه های مذکور اطلاع جدیدی ندارید....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)