صفحه 192 از 199 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    دوستان من به دانشگاه نامه زدم و گفتم كه به نظرم بخاطر sanction ها بهم بورس ندادن و اونا هم اين جوابو دادن

The UQ Graduate School received many outstanding nominations from across the university’s diverse research community and all applications were considered carefully by the selection committee. Due to the highly competitive nature of the scholarship round, I regret to advise that you have been unsuccessful in attaining scholarship support at this time.

شرايطم رو هم براتون ميذارم، شايد به درد دوستاني كه تازه ميخوان اپلاي كنن بخوره

1. كارشناسي ارشد در رشته Chemical Engineering،‌ فارغ التحصيل 2010
    2.اپلاي كردم براي PhD, University of Queensland
    3.نام دانشگاه کارشناسی و (کارشناسی ارشد): دانشگاه مازندران (صنعتي اميركبير)
    4.معدل کارشناسی و (کارشناسی ارشد): 15.48 (19.3)
    5. نمرهVer:139,QUAN: 159, AW:3.5 :GRE
    6.نمره تافل/آیلتس:7.0، (0.L: 6.5, W:6.5, S:7.0, R:7)
    7.تعداد و نوع مقالات: دو تا ISI در سال 2012 هر دو تو الزوير با ايمپكت بالاي 2، يكي 2.95 و يكي 2.18، يه كنفرانس كيش و يكي هم ژورنال پژوهشگاه صنعت نفت
    8.سابقه کار: سابفقه درخشان تو سايت پتروشيمي 16 ماه و تو سكوي نفتي 7 ماه
    9.ارتباط با استاد: بله و قويا هم ساپورتم كرد حتي راند آگوست كلاريفاي DFAT ام دير اومد و واسه بورس دير شد، واسه راند بعدي ساپورتم كرد ولي بعدش ارتباط باهاش نداشتم متاسفانه، من از دانشگاه پذيرش گرفتم ولي اسكولارشيپ نتونستم بگيرم
    10.نحوه اطلاع رسانی در مورد ریجکت: ايميل بعد از 5 ماه انتظار

چند تا نكته تو رزومم هست، يكي گپ بين ليسانس و فوقم كه 4 سال بوده، ليسانس فارغ التحصيل 2003 هستم و ورودي فوق (روزانه) 2007، يكي ديگه احتمالا معدل ليسانسمه، يادمه هرچي ميخونديم بالاترين نمرمون 16 بود، يكي ديگه هم گپ بين فوق و دكترام بايد باشه، به هر حال اگر اساتيد فن هم نظر بدن بد نيست، اين تمام چيزي بود كه در رزومه من وجود داشت و پرونده استراليام بسته شد
    واقعا ناراحت کننده ست...نظر من اینکه شما ریجکت شدن شما ارتباطی به مسائلی که گفتین نداره..شما معدل هاتون خوب بوده به نسبت...این که گپ افتاده بین تحصیلتون برای دانشگاه و شانستون برای بورس تاثیری ندره...فقط برای ویزا گرفتن شاید مشکل ایجاد میکرد. شما ریجکت شدین چون بد شانسی آوردین و رزومه بقیه بهتر بوده...برای اینکه این بد شانسی رو به حداقل برسنین باید دانشگاه های بیشتری اپلی میکردین..حداقل 5 تا دانشگاه استرالیا رو باید اپلی میکردین
    فقط يه توصيه به دوستان خوبم كه هم پذيرش و هم اسكولارشيپ گرفتن بكنم،
    با كمال احترامي كه واستون قائلم و تحسينتون ميكنم. من اگه جاي شما عزيزان بودم به محض ورود به استراليا و دانشگاه هر روز صبح اول وقت سعي ميكردم كه استطبل خونه ي استادم رو با جون و دل تميز كنم، دستاشو مي بوسيدم و پاهاشو با آب ولرم ماساژ ميدادم، موهاشو شونه مي كردم و به حيووناش آب و دون ميدادم،‌ اين توصيه اين حقيره، باشد كه مقبول افتد
    منظورتون رو متوجه نمیشم! استاد وظیفه شو رو انجام داده و وظیفه دانشجو هم اینکه سخت کار کنه...هیچ منتی نه واسه استاد هست نه دانشجو...این یک سود 2 طرفه هست
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه اگر بنده دانشجوی دکتری مشغول به تحصیل (همراه با بورسیه دانشگاه) در استرالیا باشم تسهیلاتی مانند پرداخت نکردن شهریه تحصیلی برای همسرم قائل می شوند (یا تخفیف در شهریه)؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید پاسخ بدهید.

Junior Member

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کارشناسی دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد دانشگاه تهران
    2. معدل: کارشناسی 13.4 و ارشد 16.4
    3. رشته: مهندسی شیمی
    4. نمره زبان: 111(R29, L28, S26, W28)
    5.نمره GRE : بخش کوانت170 بخش وربال150 بخش نوشتاری 3.5
    6. تعداد مقاله و نوع: 3 تا ISI چاپ شده با ضریب +3
    7. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا-کانادا - استرالیا - اروپا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فاند کامل
    ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Asadollah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه اگر بنده دانشجوی دکتری مشغول به تحصیل (همراه با بورسیه دانشگاه) در استرالیا باشم تسهیلاتی مانند پرداخت نکردن شهریه تحصیلی برای همسرم قائل می شوند (یا تخفیف در شهریه)؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید پاسخ بدهید.
    خیر. تنها در صورتی که اقامت استرالیا رو بگیرین همسرتون از پرداخت شهریه معاف خواهند شد و به علاوه راحت تر میتونن اسکالرشیپ بگیرن.

Junior Member

امروز از گریفیث جواب اسکالرشیپ من اومد. براى Marketing بورسهای GUPRS و GIPRS گرفتم. ( شهریه+حقوق+بیمه+بلیط هواپیما)

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد گرفتن پذیرش از G8 رو دارم و شرایطم اینه
    رشته فیزیک، کارشناسی و ارشد از دانشگاه دولتی، معدل کارشناسی 14.70 و ارشد با 15.80 از دانشگاه تهران. زبانم هم خوبه ولی نمیدونم آیلتس بدم یا تافل چون معمولا هر دو رو قبول میکنن .
    مقاله فعلا ندارم ولی با استاد معروفی کار کردم.
    به نظرتون شانسم چند درصده؟
    ممنون میشم در مورد زبان هم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaa86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته فیزیک، کارشناسی و ارشد از دانشگاه دولتی، معدل کارشناسی 14.70 و ارشد با 15.80 از دانشگاه تهران. زبانم هم خوبه ولی نمیدونم آیلتس بدم یا تافل چون معمولا هر دو رو قبول میکنن .
    دوست خوب گرفتن پذیرش شما به پیدا کردن استاد و نمره زبان شما بستگی دارد بنظر من شما شانس پذیرش داری ولی بورس را نظر نمی دهم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان
    به نظر من فقط رو G8 تمرکز نکن.اگه میتونی دانشگاههای دیگه هم اپلای کن.من با معدل بالاتر از شما و 4 تا مقاله از سیدنی رجکت شدم.G8 رزومه و معدل خیلی بالاتری میخواد

سلام دوستان
    به نظر من به خاطر معدل شانست کمه، اما چون استرالیا هزینه نداره حتما اپلای من. حتما تافل امتحان بده و جی ار ایی هم بده. چون خیلی خیلی راحت تر می تونی از آمریکا پذیرش بگیری تا استرالیا

Junior Member

سلام دوستان
    شما اگر فیزیک اتمی-مولکولی یا هسته ای خونده باشی و یا حتی واحدی با این عناوین پاس کرده باشی برای استرالیا حتی برای پذیرش شانست کمه چون استرالیا خیلی روی این مسائل گیر داره البته دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه. در هر حال ضرر نداره حتما شانست رو امتحان کن اما اگه بورسیه می خوای حتما باید 3-4 تا مقاله ISI رو داشته باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)