صفحه 157 از 157 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,563 , از مجموع 1563

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من رشته MBA تحصیل کردم و در طول تحصیلم یک درس هم از دروس اقتصاد داشتم و پایان نامه ام هم در زمینه اقتصاد هست ، می خواستم ببینم من با این شرایط می تونم برای PhD اقتصاد و رشته های مربوط به آن در استرالیا اپلای کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_star973 نمایش پست ها
    سلام
    من رشته MBA تحصیل کردم و در طول تحصیلم یک درس هم از دروس اقتصاد داشتم و پایان نامه ام هم در زمینه اقتصاد هست ، می خواستم ببینم من با این شرایط می تونم برای PhD اقتصاد و رشته های مربوط به آن در استرالیا اپلای کنم ؟
    بله مانعی نداره بنظرم. فقط سوپروایزرتون رو باید قانع کنید که در زمینه ای که میخواد دکتری بخونید اشراف دارید.

Junior Member italo آواتار ها

دوستان من در حال حاضر منتظر جواب ویزای کانادام هستم. اگر به هر دلیلی موفق بش نشدم میخوام واسه استرالیا اقدام کنم.
    نخست آیا این امر یعنی اقدام تقریبا آنی بعد از کانادا برای استرالیا ایرادی دارد؟ بعد چقدر مدت زمان ویزای تحصیلی استرالیاست؟ زیاده یا کمه؟ آیا برای رشته های مدیریتی مانند مارکتینگ و MBA امکان تحصیل است؟ صرفا لیسانس برق دارم اما شغلم مربوط به مارکتینگ و بیزینس در ایران و زمینه کاری شرکت خارجی در صنعت برق و مربوط به تحصیلاتم هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)