صفحه 90 از 158 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان این موضوع درسته که اگر نمره زبانت به حداقل نرسه می تونی قبلش کالج زبان بری؟یعنی روی پذیرشت تاثیر نداره؟
    دانشگاه با دانشگاه فرق داره تو این موضوع. یه سری دانشگاه ها راه نمیان مخصوصا اگر بورس بخواین داشته باشین . اگر با هزینه شخصی برین شاید قابل چشم پوشی باشه با گذروندن دوره زبان.

من برای دانشگاه موناش نمره اسپیکینگ تافلم 2 نمره از لیمیتشون پایین تر بودم ادمیشن ندادن بهم!! (البته بیزنس اسکول بود و شرایطش سخت تر بود).

اینو باید از دانشگاه ها بپرسین تا دقیق تر پاسخ بگیرین.

لطفا هر سوال رو یکبار تو یک فروم بپرسید.
    و قبلش یه نگاهی به پرسش و پاسخ های انجامش ده بندازین شاید جواب سوالتون رو بگیرین.

شادزی
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام. من یک سوال داشتم و اون اینه که آیا ترم اصلی دانشگاههای استرالیا مثل آمریکا و کاناداست، منظورم ترمی که فاند بیشتری میدن، یا فرق میکنه و برعکسه؟، الان فرصت برای اپلای استرالیا گذشته مثل آمریکا و کانادا، یا نه تازه شروع میشه واسه ترم اصلیشون؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ترم اصلی از تقریبا جولای شروع میشه تا اکتبر برای دانشگاه های مختلف توی این زمان هست... الان بعضی دانشگاه ها راند فرعیشون بازه ملبورن و گریفیث فکر کنم باز باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام. من یک سوال داشتم و اون اینه که آیا ترم اصلی دانشگاههای استرالیا مثل آمریکا و کاناداست، منظورم ترمی که فاند بیشتری میدن، یا فرق میکنه و برعکسه؟، الان فرصت برای اپلای استرالیا گذشته مثل آمریکا و کانادا، یا نه تازه شروع میشه واسه ترم اصلیشون؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط alicpu نمایش پست ها
    مورد بعدی. دوستان الان بهترین دانشگاه های استرالیا که در زمینه معدن و نفت کار می کنند و در سطح دنیا شناخته شده اند
    کدام دانشگاه ها هستند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    برو توی شهر Perth استرالیا را سرچ کن ... هر چی دانشگاه داشت اپلای کن...
    دوست عزیز، اینکه در یک منطقه ای معادن زیادی وجود داشته باشند الزاما به این معنا نیست که دانشگاههایی که در اونجا هستند هم در زمینه معدن از همه جا قویترن. بهتره اظهار نظرهامون مبتنی بر واقعیات مستند باشه و نه «مفروضاتمون». از همه دوستان خواهش میکنم در اظهار نظر و جواب دادن به سوالات با احتیاط تر و با فکر بیشتر عمل کنن و تا جایی که ممکنه به صورت «مستند» جواب بدن. توجه داشته باشین که یک جواب غلط ما میتونه باعث گمراهی و سردرگمی بقیه بشه.

برای آگاهی از میزان قوت و ضعف دانشگاههای استرالیا در رشته های مختلف، میتونین به گزارش Excellence in Research for Australia که توسط Australian Research Council تهیه میشه مراجعه کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز، اینکه در یک منطقه ای معادن زیادی وجود داشته باشند الزاما به این معنا نیست که دانشگاههایی که در اونجا هستند هم در زمینه معدن از همه جا قویترن. بهتره اظهار نظرهامون مبتنی بر واقعیات مستند باشه و نه «مفروضاتمون». از همه دوستان خواهش میکنم در اظهار نظر و جواب دادن به سوالات با احتیاط تر و با فکر بیشتر عمل کنن و تا جایی که ممکنه به صورت «مستند» جواب بدن. توجه داشته باشین که یک جواب غلط ما میتونه باعث گمراهی و سردرگمی بقیه بشه.

برای آگاهی از میزان قوت و ضعف دانشگاههای استرالیا در رشته های مختلف، میتونین به گزارش Excellence in Research for Australia که توسط Australian Research Council تهیه میشه مراجعه کنین.
    خوب الان جواب سوال بنده را بدهید با تشکر از شما
    دوستان الان بهترین دانشگاه های استرالیا که در زمینه معدن و نفت کار می کنند و در سطح دنیا شناخته شده اند
    کدام دانشگاه ها هستند.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط alicpu نمایش پست ها
    مورد بعدی. دوستان الان بهترین دانشگاه های استرالیا که در زمینه معدن و نفت کار می کنند و در سطح دنیا شناخته شده اند
    کدام دانشگاه ها هستند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها

شما خط آخر پست بنده رو مطالعه نفرمودین؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی در مورد موسسه مدت که به دانشجوهای تهران و امیرکبیر ویزای کار میده اطلاعاتی داره؟ (به جزء اطلاعاتی که تو سایتش هست)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق ازاد

معدل:16/87
    دانشگاه قبلی:دانشگاه ازاد بویین زهرا
    رشته: مهندسی برق
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار:شش سال کار غیر مرتبط
    مدرک زبان: ایلتس 6/5
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر دراسترالیا:دوستان با شرایط من کدام دانشگاه را شما پیشنهاد میکنید
    رشته مورد نظر در دانشگاه:
    برای مستر میخوام اپلا کنم مهندسی برق قدرت

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط tiger200gold نمایش پست ها
    معدل:16/87
    دانشگاه قبلی:دانشگاه ازاد بویین زهرا
    رشته: مهندسی برق
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار:شش سال کار غیر مرتبط
    مدرک زبان: ایلتس 6/5
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر دراسترالیا:دوستان با شرایط من کدام دانشگاه را شما پیشنهاد میکنید
    رشته مورد نظر در دانشگاه:
    برای مستر میخوام اپلا کنم مهندسی برق قدرت
    اگر بدون بورس بخواین برید دانشگاه های غیر جی 8، با بورس که هیچکدوم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد الکترونیک دانشگاه تبریز

با سلام
    من اولین بار هست که برای استرالیا می خوام اقدام کنم
    توی لیست پوزیشن های موجود هیچ اثری از PHD پیدا نمیکنم
    میشه راهنمایی بفرمایید که تو چه قسمتی از سایت ها باید دنبال PHD بگردم
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)