صفحه 17 از 46 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من براى medical imaging يه استادى پوزيشن دكترى اعلام كرده بود و بهش ايميل زدم. بعد رد و بدل چدين ايميل و فرستادن چكيده مقاله اى كه در همين زمينه دارم روش كار ميكنم، استاد بهم گفت از كارم خوشش اومده.
    من مقاله ديگه اى ندارم و فقط چندتا كنفرانس داخلى دارم. اما زبانم نمره تافل ١٠٨ دارم. ارشد فيزيكم و در اين زمينه دو سال تجربه كار در مركز تحقيقات دارم.
    اين استاد با اينكه پوزيشن اعلام كرده اما از همون اولين ايميل گفت كه خودت از ايران بورسي چيزى دارى يا نه؟؟ من هم گفتم نه و روى بورس از استراليا حساب كدم و اميدوارم بشه.
    نكته اى كه هست اين استاد هم دانشگاه ملبورن هست هم دو تا مركز تحقيقات ديگه وبه من گفت ميشه برا همشون اقدام كرد و لينك بورسيه هاى دانشگاه ملبورن رو برام فرستاد.
    حالا با توجه به اين توضيحات سوال من:
    براى اينكه بخوام براى بورس مثلا IPRS اپلاى كنم بايد حتما پذيرش از ملبورن بگيرم يا همين حمايت استاد كافيه؟ اگه بخوام تو مركز تحقيقات اپلاى كنم ميشه از بورس دانشگاه ملبورن استفاده كرد با توجه به اينكه استاده تز استاداى دانشگاه ملبورن هم هست؟
    و اينكه كلا چه بورس هايى براى دانشجويان دكترى خارجى هست؟
    اصلا مهمه از كجا پذيرش ميگيرى يا اينكه اپلاى براى بورس پروسه اش جداس؟
    مرسي

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براى medical imaging يه استادى پوزيشن دكترى اعلام كرده بود و بهش ايميل زدم. بعد رد و بدل چدين ايميل و فرستادن چكيده مقاله اى كه در همين زمينه دارم روش كار ميكنم، استاد بهم گفت از كارم خوشش اومده.
    من مقاله ديگه اى ندارم و فقط چندتا كنفرانس داخلى دارم. اما زبانم نمره تافل ١٠٨ دارم. ارشد فيزيكم و در اين زمينه دو سال تجربه كار در مركز تحقيقات دارم.
    اين استاد با اينكه پوزيشن اعلام كرده اما از همون اولين ايميل گفت كه خودت از ايران بورسي چيزى دارى يا نه؟؟ من هم گفتم نه و روى بورس از استراليا حساب كدم و اميدوارم بشه.
    نكته اى كه هست اين استاد هم دانشگاه ملبورن هست هم دو تا مركز تحقيقات ديگه وبه من گفت ميشه برا همشون اقدام كرد و لينك بورسيه هاى دانشگاه ملبورن رو برام فرستاد.
    حالا با توجه به اين توضيحات سوال من:
    براى اينكه بخوام براى بورس مثلا IPRS اپلاى كنم بايد حتما پذيرش از ملبورن بگيرم يا همين حمايت استاد كافيه؟ اگه بخوام تو مركز تحقيقات اپلاى كنم ميشه از بورس دانشگاه ملبورن استفاده كرد با توجه به اينكه استاده تز استاداى دانشگاه ملبورن هم هست؟
    و اينكه كلا چه بورس هايى براى دانشجويان دكترى خارجى هست؟
    اصلا مهمه از كجا پذيرش ميگيرى يا اينكه اپلاى براى بورس پروسه اش جداس؟
    مرسي
    دوست عزیز
    در استرالیا اصلا رو حرف استاد حساب نکنید فقط 5 درصد در افزایش شانس شما در بورس شدن موثر هست اما شما تا رزومه دقیقتر نگذارید نمیشه نظر داد بطور کلی معدل لیسانس بالای 15 و فوق 16 به بالا از دانشگاه سراسری همراه چند مقاله ای اس ای لازمه گرفتن بورس هست. البته دانشگاه ملبورن رقابت بسیار شدید هست بنظر من چندین دانشگاه اقدام کن

ببخشید دوستان یک سوال داشتم: کسی می دونه Probationary Ph.D یعنی چی؟ توی آفر من یکسال کارآموزی وجود داره! این یکسال جزو 3 سال دوره دکترا محسوب میشه یا جدا است؟ فاندی که می دن این یکسال رو هم پوشش می ده؟ این خوبه یا بد؟

علوم انسانی هستم و کارآموزی هیچ معنایی نداره جز گذروندن کلاس! و احیانا دفاع از موضوع پایان نامه در انتهای سال!
    ویرایش توسط mani2541 : January 4th, 2014 در ساعت 09:36 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه تهران مهندسی برق قدرت گرفتم معدلم 13 و مقاله ای ندارم نمره ی آیلتس 7 و تافل 108 دارم. دوره ی کارشناسی رتبم 5 منطقه 3 شد. از نظر مالی هم وضعیت مناسبی ندارم، می خواستم ببینم شانسی برای من هست؟

سلام
    من به ي استادي ايميل زدم 3 روز قبل بهم اين ايميل را داد كه من بيخيالش شدم:
    Many thanks for your message and your interests to study PhD with me. I am certainly very impressed by your achievements and track record. Unfortunately, I don't have any spare fund to support you in terms of tuition fees and stipend. Good luck in your search.

امرزو بازم يكبار ديگه به ايميلم جواب داده به اين صورت:
    If you want to try to apply for IPRS. I am happy to support you. But it would be a long shot. Regards.
    1- منظورش چيه؟
    2- من چي بهش بگم خوبه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidhd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه تهران مهندسی برق قدرت گرفتم معدلم 13 و مقاله ای ندارم نمره ی آیلتس 7 و تافل 108 دارم. دوره ی کارشناسی رتبم 5 منطقه 3 شد. از نظر مالی هم وضعیت مناسبی ندارم، می خواستم ببینم شانسی برای من هست؟
    دوست خوبم
    اگر برای بورس مستر استرالیا فرمودی که اصلا تصورش را هم نکنید معدل شما متاسفانه خیلی خراب هست و استرالیا هم برای مستر بورس خیلی خیلی کم می دهد ولی اگر برای دکتری مد نظر شماست اگر فوق دارید از دانشگاه های معتبر سراسری با معدل 16 به بالا و چند مقاله ای اس ای می توانید به بورس دکتری در دانشگاه های غیر از گروه 8 فکر کنید
    در نهایت بنظر من اگر فوق ندارید حتما فوق را با معدل بالا در یکی از دانشگاه های تهران - شریف - علم و صنعت - امیر کبیر بخوانید بعد اقدام کنید ولی اگر می توانید سالی 6000 یورو هزینه کنید به مستر فنلاند فکر و اقدام کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط massoudmalaki نمایش پست ها
    سلام
    من به ي استادي ايميل زدم 3 روز قبل بهم اين ايميل را داد كه من بيخيالش شدم:
    Many thanks for your message and your interests to study PhD with me. I am certainly very impressed by your achievements and track record. Unfortunately, I don't have any spare fund to support you in terms of tuition fees and stipend. Good luck in your search.

امرزو بازم يكبار ديگه به ايميلم جواب داده به اين صورت:
    If you want to try to apply for IPRS. I am happy to support you. But it would be a long shot. Regards.
    1- منظورش چيه؟
    2- من چي بهش بگم خوبه؟
    منظورش اینه که احتمال اینکه شما اسکولارشیپ بگیرین ضعیفه. شما رزومه تون رو بفرمایین و بگین که این استاد تو کدوم دانشگاه هستن تا شانستون برای اسکولارشیپ مشخص بشه و تصمیم بگیرین که آیا اپلای بکنین یا خیر.

سلام دوستان
    من امروز از دانشگاه ملبوررن برای مستر معماری پذیرش گرفتم ولی فاند نگرفتم. واقعا بدون کمک هزینه نمیتونم برم. ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم که بتونم بعد از پذیرش کمک هزینه بگیرم؟ از طریق کار در دانشکاه یا خارج دانشگاه.لطف بزرگی میکنید اگر راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان یک سوال داشتم: کسی می دونه Probationary Ph.D یعنی چی؟ توی آفر من یکسال کارآموزی وجود داره! این یکسال جزو 3 سال دوره دکترا محسوب میشه یا جدا است؟ فاندی که می دن این یکسال رو هم پوشش می ده؟ این خوبه یا بد؟

علوم انسانی هستم و کارآموزی هیچ معنایی نداره جز گذروندن کلاس! و احیانا دفاع از موضوع پایان نامه در انتهای سال!
    Upon the completion of this 12 month-period, the Faculty will review your work and either confirm your status or terminate your candidature

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

با سلام خدمت تمامي دوستان،
    فارغ التحصيل كارشناسي ارشد مهندسي عمران- خاك و پي از دانشگاه بوعلي سيناي همدان هستم. مقالات بين المللي و داخلي در رزومه خود دارم (بيش از10 مقاله)، دو مقاله ISI و 4 مقاله ژرنال بين المللي (در زمينه مهندسي آب و نيز خاكشناسي و شبكه هاي عصبي مصنوعي و آب و هواشناسي) نيز دارم. حدود 7 سال سابقه كار (با بيمه) در مهندسين مشاور رسته آب و ژئوتكنيك را دارم. سابقه تدريس در جهاد دانشگاهي و برخي موسسات را نيز دارم (حدود 3 سال تدريس حرفه اي دوره GIS) سابقه استاد مشاور پايان نامه در دانشگاه ساري براي مقطع كارشناسي ارشد نيز در كارنامه خود دارم. خواهان ادامه تحصيل در مقطع دكتري در رشته عمران- خاك و پي و يا عمران-آب در استراليا هستم (و بسيار مصمم هستم) هنوز IELTS ندارم ولي درصدد اخد آن (تا حدود ارديبهشت ماه) هستم. لطفا بنده را راهنمايي فرمائيد.در خصوص اينكه آيا مي توانم بورس بگيرم يا خير و به طور كل چقدر شانس دارم.
    با تشكر و احترام
    محمد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)