صفحه 18 از 43 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidhd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه تهران مهندسی برق قدرت گرفتم معدلم 13 و مقاله ای ندارم نمره ی آیلتس 7 و تافل 108 دارم. دوره ی کارشناسی رتبم 5 منطقه 3 شد. از نظر مالی هم وضعیت مناسبی ندارم، می خواستم ببینم شانسی برای من هست؟
    دوست خوبم
    اگر برای بورس مستر استرالیا فرمودی که اصلا تصورش را هم نکنید معدل شما متاسفانه خیلی خراب هست و استرالیا هم برای مستر بورس خیلی خیلی کم می دهد ولی اگر برای دکتری مد نظر شماست اگر فوق دارید از دانشگاه های معتبر سراسری با معدل 16 به بالا و چند مقاله ای اس ای می توانید به بورس دکتری در دانشگاه های غیر از گروه 8 فکر کنید
    در نهایت بنظر من اگر فوق ندارید حتما فوق را با معدل بالا در یکی از دانشگاه های تهران - شریف - علم و صنعت - امیر کبیر بخوانید بعد اقدام کنید ولی اگر می توانید سالی 6000 یورو هزینه کنید به مستر فنلاند فکر و اقدام کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من به ي استادي ايميل زدم 3 روز قبل بهم اين ايميل را داد كه من بيخيالش شدم:
    Many thanks for your message and your interests to study PhD with me. I am certainly very impressed by your achievements and track record. Unfortunately, I don't have any spare fund to support you in terms of tuition fees and stipend. Good luck in your search.

امرزو بازم يكبار ديگه به ايميلم جواب داده به اين صورت:
    If you want to try to apply for IPRS. I am happy to support you. But it would be a long shot. Regards.
    1- منظورش چيه؟
    2- من چي بهش بگم خوبه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط massoudmalaki نمایش پست ها
    سلام
    Many thanks for your message and your interests to study PhD with me. I am certainly very impressed by your achievements and track record. Unfortunately, I don't have any spare fund to support you in terms of tuition fees and stipend. Good luck in your search.

If you want to try to apply for IPRS. I am happy to support you. But it would be a long shot. Regards.
    1- منظورش چيه؟
    2- من چي بهش بگم خوبه؟
    منظورش اینه که احتمال اینکه شما اسکولارشیپ بگیرین ضعیفه. شما رزومه تون رو بفرمایین و بگین که این استاد تو کدوم دانشگاه هستن تا شانستون برای اسکولارشیپ مشخص بشه و تصمیم بگیرین که آیا اپلای بکنین یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط massoudmalaki نمایش پست ها
    سلام

1- منظورش چيه؟
    2- من چي بهش بگم خوبه؟
    روی IPRS حساب باز نکنید که ظاهرا قرار به ایرانی ها ندن. ولی هر دانشگاهی مجموعه ای از بورس های مختلف داره که باید بررسی کنید کدام برای شما مناسب هست و اقدام کنید. تو استرالیا برخلاف کانادا و آمریکا معمولا استادا پو ندارن که فاند بدن (اگه داشته باشن به پس داک معمولا می دن) برای همین باید بورس اقدام کنی که معمولا رقابتی هستش و باید رزومه خوب (به خصوص پابلیکشن خوب با معدل بالای 16 ) داشته باشید. به هر حال می تونید شانستون رو امتحان کنید و استادی که بهتون جواب داده رو ول نکنبد. برای نظر دادن هم بهتر هستش به فرمت فروم سوابقتون رو بدین که دوستان در مورد موفقیت شما نظر بدن (با توجه به سابقه بقیه که قبلا اپلای کردند و پذیرش و بورس گرفتن) جمله آخر هم منظور استاده این بوده یکمی احتمال گرفتن بورس شما ضعیف هستش که احتمالا با توجه به رزومه شما و سابقه دانشجویانی که موفق به اخذ بورس آن دانشگاه شدند برای شما این نظر رو داده.
    موفق باشید

سلام دوستان
    من امروز از دانشگاه ملبوررن برای مستر معماری پذیرش گرفتم ولی فاند نگرفتم. واقعا بدون کمک هزینه نمیتونم برم. ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم که بتونم بعد از پذیرش کمک هزینه بگیرم؟ از طریق کار در دانشکاه یا خارج دانشگاه.لطف بزرگی میکنید اگر راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ArchitectinUSA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز از دانشگاه ملبوررن برای مستر معماری پذیرش گرفتم ولی فاند نگرفتم. واقعا بدون کمک هزینه نمیتونم برم. ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم که بتونم بعد از پذیرش کمک هزینه بگیرم؟ از طریق کار در دانشکاه یا خارج دانشگاه.لطف بزرگی میکنید اگر راهنمایی کنید.
    ویزای دانشجویی 16 ساعت اجازه کار بهتون می ده. البته کار دانشجویی هم کار کژوال هستش و سخت پیدا میشه به خصوص در ملبورن. معمولا باید زبان قوی هم داشته باشید. ولی به نظر من نمی شه زیاد بهش امید بست. اولا اینکه باید یه مدتی دنبال کار باشی و ثانیا به اندازه ای هم نیست که کفاف کل هزینه هاتون رو بده. ولی دوستانی که اونور هستن و تجربه دارن هم نظر بدن بهتر هستش.

سلام. من یک سوال داشتم. ربطی به تاپیک اینجا نداره البته! ولی جای مناسب برای پرسیدن پیدا نکردم.
    سوالم اینه که کی باید آزمون زبان شرکت کنیم دقیقا؟؟ چون من چند جاخوندم که نمراتو ارسال می کنن خودشون به دانشگاهها پس اگه اینجور باشه باید نزدیک زمان apply آزمون زبان شرکت کنیم؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید یا جاییرو معرفی کنید اطلاعات تو این زمینه داشته باشه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام. من یک سوال داشتم. ربطی به تاپیک اینجا نداره البته! ولی جای مناسب برای پرسیدن پیدا نکردم.
    سوالم اینه که کی باید آزمون زبان شرکت کنیم دقیقا؟؟ چون من چند جاخوندم که نمراتو ارسال می کنن خودشون به دانشگاهها پس اگه اینجور باشه باید نزدیک زمان apply آزمون زبان شرکت کنیم؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید یا جاییرو معرفی کنید اطلاعات تو این زمینه داشته باشه.
    ببین دوست عزیز بعضی دانشگاه ها تا بعد از ددلاین هم فرصت دارین تا نمره زبان رو بفرستین...ولی خوب اگه تا الان شرکت نکردین نزدیک ددلاین شرکت کنین زمان مناسبیه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز بعضی دانشگاه ها تا بعد از ددلاین هم فرصت دارین تا نمره زبان رو بفرستین...ولی خوب اگه تا الان شرکت نکردین نزدیک ددلاین شرکت کنین زمان مناسبیه
    ممنون. پس اینجور که پیداست نمیشه چند ماه قبل از اپلای آزمون داد، درسته؟؟
    چون تا یک ماه بعد فقط کارنامه فرستاده میشه به دانشگاه مورد نظرمون؟؟
    لازمه حتما اینکه کارنامه فرستاده بشه به دانشگاه ازجاییکه آزمون دادیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    ممنون. پس اینجور که پیداست نمیشه چند ماه قبل از اپلای آزمون داد، درسته؟؟
    چون تا یک ماه بعد فقط کارنامه فرستاده میشه به دانشگاه مورد نظرمون؟؟
    لازمه حتما اینکه کارنامه فرستاده بشه به دانشگاه ازجاییکه آزمون دادیم؟
    دوست عزیز شما هر وقت خواستین و اماده بودین می تونید برای زبان ثبت نام کنید (تافل یا آیلتس) نتیجه هر دو آزمون دوسال معتبر هستش و ربطی به دانشگاه ندارد و مستقل از دانشگاه هست (به تایپک مربوطه مراجعه کنید) نکته ای که وجود دارد اولاً از زمان امتحان تا اعلام نتیجه معمولا دو هفته یا بیشتر طول می کشد. از طرفی معمولا دانشگاه می خواهد از طریق موسسه ای تی اس (برگزار کننده تافل) با آیلتس مستقیما نتیجه ریپورت شه خودش فرایند یک ماهه تا چهل روزه هستش ولی بعضی دانشگاه ها لزومی به ریپورت مستقیم وجود نداره و خودتون می تونید کارنامه رو بفرستین که در این صورت هم یه مدت زمان زیادی طول می کشه (که اولا کارنامه دست خودتون برسه و یه اونها بفرستید).
    بع هر حال برای همین منظور بهتر است یکی دوماه قبل ددلاین ها امتحان داده باشید تا هم از نتیجه باخبر بوده و هم زمان لازم برای ارسال و یا ریپورت نمره رو داشته باشید.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)