نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 21 از 48 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

کلا اشتباه کردید پس... هم در مورد ضامن... هم پرینت مالی... جاب افر هم نداشتی ظاهرا... این موسسات هم من در جریان کارشون کامل هستم...متاسفانه بعضی هاشون اصلا براشون مهم نیست سرنوشت دیگران و فقط به فکر پولن... فقط شما شرایطتون درست نبوده نباید اصلا قبول کنند کار شمارو.... بایستی ضامن درست و حسابی میبردید... پدر شوهر شما خدایی نکرده اگر از همسرتون جدا بشید به نظرتون چه حکمی پیدا میکرده؟ منو توجیح کنید لطفا!
    اون وکیلی که میگه از هرجای دنیا میشه ساپورت کنند شمارو خیلی خوش خیال تشریف داشتن... خودتون مطلب زیر را بخونید و بعد مشخص میشه کی مقصر بوده... شما میتونید طبق قانون از وکیل شکایت کنید به علت عدم اگاهی و راهنمایی شما... طبق قرارداد کاریتون میتونید پولتون را پس بگیرید ازشون.. چون مقصر کسی بوده که بدون دقت درخواست ویزا داده...
    http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/573-

Acceptable sources of income

The money to support you and your family members must come from one or more acceptable sources, which may include:

• a money deposit with a financial institution held by you, or an Eligible Family Member, for at Least Three Consecutive months immediately before the date of your visa application
    • a loan from a financial institution made to you or an eligible family member
    • a loan from your government
    • your proposed education provider
    • the Australian Government or an Australian State or Territory government
    • the government of a foreign country
    • a provincial or state government of a foreign country that has the written support of the national government of the foreign country
    • an organisation gazetted by the Minister
    • an acceptable non-profit organisation
    • a multilateral agency.

Consecutive به معنای زمان متوالی هستش و بدون فاصله... سه ماه متوالی
    Eligible
    منظورش کسی هست که دارای شرایط لازم باشه و مسولیت در قبال شما داره و تحت هر شرایطی شمارو ساپورت میکنه
    ایا پدر شوهر شما جزو اعضای خانواده درجه یک حساب میشن؟ حتی برادر و خواهر هم روش شک و شبه هستش چه برسه به این...

نقل قول نوشته اصلی توسط Ida83 نمایش پست ها
    اخه موسسه بزرگی هستش خیلی معتبره و خیلی از دوستام با همینا کاراشون رو اوکی کردن ، والا اینکه وکیل ماهر نبوده که شکی ندارم اما اینا سوپر وایزری چیزی ندارن که اینجوری با زندگی مردم بازی نکنن . به هر حال ، من کسی رو تو استرالیا ندارم قبلا خواهرم اونجا بوده که الان یه کشوره دیگه هست در ضمن کسی که ضمانت مالی من رو کرده پدر شوهرم بوده اما طوری نوشته که چون این پول مال شما نیست ضمانتی برای برگشتنتون نداره.نمیدونم والا گیج شدم
    به من گفته بود (وکیل) که هر کی از هر جای دنیا میتونه ضامن بشه و من فکر میکردم فقط باید ثابت کنی توانایی هزینه های اونجا رو داری نه اینکه ثابت کنی بخاطر دارایی هات برگردی خوب سند خونه که بود.تازه نگفته بودن ما هم پرینت مالی ببریم وگرنه میبردیم.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : September 20th, 2015 در ساعت 09:32 PM

Junior Member

سلام
    میشه لطفا نظرشما رو راجع به موضوع زیر بدونم ؟

با توجه به اینکه من یه ترم زبان بهم خورده بوده که 9 November شروع میشده و از طرفی متاسفانه application ویزام چند روز پیش refuse شده.. و بازهم با توجه به اینکه ترم اصلی دانشگاهم اواخر February شروع میشه، بنظرتون .. اگر امتحان IELTSی تو این یکی دوماه بدم که امتیاز لازم رو بیارم ، امکانش رو دارم که ترم زبان رو کنسل کنم از offer دانشگاه و به جای شرکت در ترم زبان، مستقیما سر زمان شروع ترم اصلی وارد دانشگاه بشم ؟
    این نکته هارو هم باید بگم که هزینه ترم زبان که 6 هفته هست و ترم دانشگاه رو پرداخت کرده ام..
    اگر این نکته شدنی باشه من حدود 5 ماه فرصت دارم تا شروع ترم اصلی دانشگاهم که هم زبان رو تکمیل کنم هم اشکالات مدارک ویزام رو بر طرف کنم و شاید موفق بشم که این بار ویزاوم و بگیرم ...

یه سوال دیگه هم دارم.. من این سوال رو بگونه ای دیگه از دانشگاه توسط ایمیل پرسش کردم و الان جواب داده که نامه ای که امیگریشن دال بر refuse شدن برام ارسال کرده رو براش ایمیل کنم تا نظرش رو بگه... بنظرتون با توجه به اینکه تقریبا از همه مدارکم در نامه refuse ایراد گرفتن ،اگر نامه رو ارسال کنم ممکنه باعث بشه که offer تحصیل من رو رد کنن ؟ یا نمی دونم مسئله ای پیش بیاد ؟

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم.. با توجه به اینکه ، یکی از موارد رد شدن ویزای من راضی نشدن case officer جهت داشتن رابطه فامیلیی که ثابت کنه بخاطرش بر میگردم.. اینبار تصمیم دارم برای اصلاح این مورد، همسرم رو در application نیارم و به تنهایی اقدام کنم ... برای اینکه ایشون بتونن بعدن به من ملحق بشن کجا اطلاعات لازم رو می تونم بدست بیارم ؟ چه ویزایی باید همسرم بگیره که به فرض اینکه من کارم درست شد، بتونن بیان اونجا ؟ ویزای student guardian رو یه مقداری مطالعه کردم اما انگار تحت شرایط خیلی خاص من که بالای 18 سال هستم می تونم gaurdian داشته باشم... غیر از این انگار دیگه فقط میمونه visitor ویزا!؟

لطفا اگر کسی راجع به این مورد اطلاعاتی داره برام بنویسه.. ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Ida83 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم دارم.. با توجه به اینکه ، یکی از موارد رد شدن ویزای من راضی نشدن case officer جهت داشتن رابطه فامیلیی که ثابت کنه بخاطرش بر میگردم.. اینبار تصمیم دارم برای اصلاح این مورد، همسرم رو در application نیارم و به تنهایی اقدام کنم ... برای اینکه ایشون بتونن بعدن به من ملحق بشن کجا اطلاعات لازم رو می تونم بدست بیارم ؟ چه ویزایی باید همسرم بگیره که به فرض اینکه من کارم درست شد، بتونن بیان اونجا ؟ ویزای student guardian رو یه مقداری مطالعه کردم اما انگار تحت شرایط خیلی خاص من که بالای 18 سال هستم می تونم gaurdian داشته باشم... غیر از این انگار دیگه فقط میمونه visitor ویزا!؟

لطفا اگر کسی راجع به این مورد اطلاعاتی داره برام بنویسه.. ممنون میشم
    اگر شما بخواین که بعدا برای ویزای همسرتون اقدام کنین، سابکلاس ویزای ایشون هم همون سابکلاس ویزای شما خواهد بود. یعنی اگر ویزای شما 573 هست ویزای ایشون هم 573 خواهد بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

سلام
    من 16 جولای برای سابکلاس 573 اقدام کردم و مدیکال چکم رو یه ماه پیش فرستادم اما هنوز ویزام نیومده خیلی استرس دارم سفارت هم میگه سکوریتی چک نیومده از استرالیا چون رشتم نفته میترسم بدلیل تحریم ها ریجکت شم (
    دد لاین بقیه دانشگاه ها هم نزدیکه نمیدونم چیکار کنم ؟

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من خوندم که بعضی دوستان پیشنهاد دادند که برای اینکه family tie رو نشون بدی، فیش آب و برق منزل خودمون و وابستگان درجه 1 رو به عنوان مدارک بفرستیم و همچنین برای اینکه نشون بدیم ازدواجمون صوری نبوده، بلیت کنسرتی که با هم رفتیم و یکسری از این موارد . واقعا نیاز هست در این حد؟
    ممنون اگر راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر کنسرت شجریان باشه خوب چرا که نه!
    فیش اب یا... برای وابستگی به ایران هست... بلیط کنسرت و عکس عروسی هم برای بحث اوردن همراه هست ربطی به تای نداره عزیزم... اینارو با هم یکی نکن... دقیق نخوندی پس مطالب را... یک بار از 2012 واو به واو بخون
    نقل قول نوشته اصلی توسط aghaeim57 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من خوندم که بعضی دوستان پیشنهاد دادند که برای اینکه family tie رو نشون بدی، فیش آب و برق منزل خودمون و وابستگان درجه 1 رو به عنوان مدارک بفرستیم و همچنین برای اینکه نشون بدیم ازدواجمون صوری نبوده، بلیت کنسرتی که با هم رفتیم و یکسری از این موارد . واقعا نیاز هست در این حد؟
    ممنون اگر راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

به خاطر رششتون هست.... باید صبر کنید فقط هیچ کاری نمیشه کرد... افیسر خودش متقاعد شده و فقط باید منتظر جواب این مرحله دوم باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedz928 نمایش پست ها
    سلام
    من 16 جولای برای سابکلاس 573 اقدام کردم و مدیکال چکم رو یه ماه پیش فرستادم اما هنوز ویزام نیومده خیلی استرس دارم سفارت هم میگه سکوریتی چک نیومده از استرالیا چون رشتم نفته میترسم بدلیل تحریم ها ریجکت شم (
    دد لاین بقیه دانشگاه ها هم نزدیکه نمیدونم چیکار کنم ؟

آقا من یک سال سابقه تو یه شرکت مهندسی مشاور نفت و گازی دارم تو رزومه دانشگاه بزنم یا مشمول ریجکت میشه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    با سلام
    ویزای من بعد از 188 روز ریجکت شد گویا و یک نامه ارسال شده که تا 28 روز نظر بدم.
    آیا کسی سابقه این مورد رو داشته یا شنیده باشه که بعد از ارسال جواب به این نامه ویزاش اکسپت شده باشه چون دو نفر مثل من که ویزاشون ریجکت شده این نامه رو دریافت کردن.
    اگر کسی در مورد این نامه ریجکت و نحوه جواب به اون تجربه ای داره بگه ممنون میشم
    ايا بعد از مديكال چك رد شديد يا به اون مرحله اصلن نرسيديد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)