نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

سلام دوستان
    من هم سوال مشابه milo2007 دارم.
    من از NICTA یک اسکالرشیپ گرفتم برای PhD، هزینه دانشگاه به اضافه سالانه24653 دلار برای زندگی. 2428 هم برای OSHC. خوب طبعا من برای ویزا گرفتن نباید مشکلی داشته باشم. commencement برنامه‌ام هم 20 فوریه ذکر شده، البته گفتن که اگر برای ویزات مشکلی پیش اومد به ما بگو عوضش می‌کنیم. من 2 سال و نیمه که ازدواج کردم و خوب خانومم هم با من میاد. من کد CRICOS ام ر تو این‌جا چک کردم دیدم برای Streamlined نمی‌تونم اقدام کنم و باید برای Non-Streamlined اقدام کنم. تو وب‌سایت immi گفته باید حدود 6515 دلار تو حسابم نشون بدم برای همسرم.

حالا سوالای من ایناست!
    1. من برای چه مدت باید این پول ر توی حسابم داشته باشم؟ مثلا مثل انگلیس 28 روز یا چی؟
    2. در مورد OSHC همسرم. من اینو باید این ر قبل از درخواست ویزا بخرم؟ آیا امکانش هست مال من برای اون هم کاور کنه؟
    3. معمولا میشه گفت چقدر ویزا طول می‌کشه پروسه‌اش؟ چون ما الان لندن هستیم و فقط تا آخر ژانویه اینجا ویزا داریم و نمی‌خوایم برگردیم ایران از ایران بریم جای دیگه. آیا می‌تونیم این‌جا بیشتر بمونیم؟
    4. این داستان تست مدیکال دیگه چیه؟ ما که اومدیم این‌جا اصلا این حرفا نبود.

ممنون می‌شم برای این‌که وقت می‌گذارین

دوستان لطفا در این تاپیک مسائل مرتبط با ویزا برای همسر و همراه و مدارک و مداحل مرتبط با آن را مطرح نمایید و از پرسیدن سوالات غیر اکیدا خودداری نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 19th, 2013 در ساعت 03:58 AM دلیل: بروزرسانی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)