نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 25 از 48 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

خیلی خیلی مرسی از لطفتون.

ولی اگه بعدا هم حالش رو داشتید لطفا این رو هم جوابی بدید که:

در مورد اون contact خواسته اسم کسی رو که احیانا باهاش در استرالیا در تماس هستم معرفی کنم. بعضی دوستان فرموده بودند که می توانید اسن استادتون رو بدید. نظر شما و یا سایر دوستان چیست؟
    بعد من تافل دارم. ولی از پاسختون فکر میکنم همون registration number منظورشون-ه.

بازم مرسی از لطفتون.
    ویرایش توسط vahidet : June 1st, 2015 در ساعت 07:14 AM دلیل: وبرابش نقل قول

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نیاز نیست اسم استاد را بزنی چون تو فرم دیگه از شما مشخصات استاد را پرسیده... خودشون میدونند ادم با استاد در تماس هست دیگه! لزومی بر پرسش مجدد نیست... اون برای اقوام هست نه استاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    خیلی خیلی مرسی از لطفتون.

ولی اگه بعدا هم حالش رو داشتید لطفا این رو هم جوابی بدید که:

در مورد اون contact خواسته اسم کسی رو که احیانا باهاش در استرالیا در تماس هستم معرفی کنم. بعضی دوستان فرموده بودند که می توانید اسن استادتون رو بدید. نظر شما و یا سایر دوستان چیست؟
    بعد من تافل دارم. ولی از پاسختون فکر میکنم همون registration number منظورشون-ه.

بازم مرسی از لطفتون.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

سلام بر دوستان کاربلد
    آقا به دادم برسین که اورژانسیه کارم.
    16 صفحه قبلی رو زیر و رو کردم و بعضا اطلاعات اندکی هم متناقض بود. یه نفر کار درست اگه جواب سوالهای من رو بده تا ابد مدیونش خواهم بود. آخر سر اگه اینوره بعد از گرنت ویزا شیرینی هم بهش میدم. دمتون گرم:
    درباره فرم 157a :
    1. سوال 22 ، این address of correspondance آدرس خودمو بدم اوکیه؟
    2. سوال 15، آیا باید نام فرد صادر کننده بهرام درجه نظامیش هم ذکر بشه؟ یا فقط اسم درجه داره کافی است؟
    3. 27 و 28: آیا زمان شروع و اتمام بیمه رو می تونم بزنم؟(چون طولانی تره)
    4. سوال 34، این test certificate nimber همون registration number است؟
    5. سوال 44، من assessment level رو یک زدم. حالا فاند رو چطور حساب کنم؟ دو بورس دارم یکیش برای شهریه است و دیگری حقوق پرداختی سالانه. این آخری اولش برای سه ساله ولی میشه بعدا شش ماهم کشش داد آخر سر. حالا چطور حسابش کنم؟

حالا فرم 1221:

6. این date granted برای شهروندی جایی که بدنیا اومدم رو همون تاریخ تولد یزنم دیگه؟
    7. سوال 15 میگه travel document details این رو چه کنم؟ بلیط که ندارم و فرصت هم نمیکنم بخرم. بعدشم سایت خود سفاذت اردن گفته بهتره بلیط نگیرین تا اینکه ویزاتون بیاد. اینو چه کنم؟
    8. سوال 22، من بورسم هزینه جابجایی رو پوشش میده. حالا این سوال رو چطور جواب بدم؟
    9. سوال 24، year of award رو سال فارغ التحصیلی بنویسم دیگه؟
    10. این personal contact آدرس استادم بدم بهتره یا ندم؟ آخه مجبور میشم بهش بگم و بعد یه سری اطلاعات نسبتا شخصی هم ازش بخوام. خوبیت نداره جلو این خارجیا! اینو چه کنم؟

فرم Sup_info_form_postgrad

این دیگه آخریشه: در صفحه چهار گفته که
    full title and details of your proposed thesis

این دقیقا بعد از سوالی مربوط به previous studies undertaken inside Australia مطرح شده. این سئال آیا مربوط به همین phd هست که میخوام برم بخونم؟

خیلی مرسی، هم اکنون به یاری گرمتان بدجور نیازمندیم!!!!!!
    فرم 157a:
    1. بله
    2. بنویسین The Immigration and passport police
    3. همون تاریخایی که تو CoE زده بنویسین. البته در هر صورت فرقی نمیکنه و آفیسر طبق روال کاری خودش عمل میکنه.
    4. بله
    5. شما assessment level رو باید 2 بزنین. به نظرم میتونین کل مبلغ اسکالرشیپتون رو برای سه سال بزنین. در هر صورت فکر نمیکنم نکته مهمی باشه.

فرم 1221:

6. بله
    7. سوال 15 که همچیم چیزی نگفته ولی منظور travel document details همون پاسپورت هست.
    8. میتونین بزنین No و مشخصات دانشگاه رو بدین. در هر صورت مهم نیست.
    9. اگه منظورتون سوال 27 هست، بله.
    10. اگه منظورتون سوال 30 هست، میتونین No بزنین. اما میتونین yes هم بزنین و مشخصات استادتون رو بدین. بیشتر ممشخصاتی که میخواد رو میتونین توی homepage استادتون پیدا کنین.

در مورد فرم Sup_info_form_postgrad، بله این سوال مربوط به پروپوزالتون هست.

واقعا دست جفتتون طلا! مرسی از کمکتون. فقط یه سوال احتمالا خنده دار: این فرمخای 157a و 1221 ایرادی دارخ اگه پشت رو پرینتش-شون رو بگیرم بفرستم سفارت؟ یا باید یک رو پرینت گرفته بشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

همیشه در زندگی و کارها یک رو باش! Take it easy
    واقعا دست جفتتون طلا! مرسی از کمکتون. فقط یه سوال احتمالا خنده دار: این فرمخای 157a و 1221 ایرادی دارخ اگه پشت رو پرینتش-شون رو بگیرم بفرستم سفارت؟ یا باید یک رو پرینت گرفته بشه؟

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

سلام
    آقا yekiam جواب مارو بده
    توی فرم ۱۵۷، part ب و س hardosh باید اسم hamsaramo بزنم که باهم میاد؟ سوال ۷۰ و ۷۲ رو چی‌ باید بزنم؟در مورد سوال ۱۱۱ که نحوه پرداخت رو می‌خواد می‌تونم همین page رو بدم صرافی پر کنه بهم پس بده؟ اصلا اینکارو sarafia می کنن آخه card dataمی‌خواد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دوستان لطفار در مورد نحوه پرداخت و پر کردن http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?360 اینجارو نگاه کنند... سوال تکراری نپرسید... در مورد پرداخت من دقیقا یادم هست یک طومار 15 خطی توی یکی از این تاپیک ها نوشته بودم
    همرو بخونید با دقت حالا 10 روز دیرتر بفرستید امان اما مطمن پیش برید...

[QUOTE=hamed_golden7;1986596]همیشه در زندگی و کارها یک رو باش! Take it easy[/QUO

Nice wording ! if I just could take things easier I would be free of this heavy demanding gratifications. Thanks for your cunning reply

سوالی دیگر هم هست: مدارک لیانس و ارشد کافیه برای سفارت دیگه، مجبور که نیستیم مدارک پیشدانشگاهی و دیپلم رو هم بدیم که؟
    من احتیاطا مدرک فراغ التحصیلی پیش و متوسطه ام هم رو ترجمه رسمی دادم کردن، ولی اگه نیاز نمیشه خوب پول پستش رو دیگه ندم. بعدشم ریزنمرات اون دوره ها رو ترجمه نکرذم اگه با دیدن اینا ریزنمراتشو بخوان وقت از دستم میره. گواهی اتمام پیش و متوسطه رو بدم؟ یا ندم؟

مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اقا پدارم توی پیام شخصی پاسخ شمارو دادم... در مورد این سوالتون نظری نداشتم و پاسخ ندادم .... از امتیازی هم که دادین متشکرم...
    در مورد فرم هزینه ویزا شما همون 1441 را پر کنید و بفرستید برای کسی که میخواد پرداخت را انجام بده برای شما.... بعد اطلاعات کارت را خودشون مینویسن و میفرستن برای ایمیلی که توی اون فرم اشاره شده و 48 ساعته استرالیا رسید پرداخت هزینه ویزارو در قالب یک فایل PDF برای اون فرد میفرسته و شما ازش میگیرید و پرینت میگیرید و میگذارید جزو مدارک ویزا و همراه بقیه مدارک پست میکنید اردن.... در فرم 157 هم دیگه نیازی به پر کردن اون قسمت هزینه ویزا نیست و خالی بگذارید اون را... این روش بهتر هستش چون دیگه سفارت نیاز به برداشتن پول نداره و سریعتر کارتون پیش میره... در این مورد یک پاسخ جامع داده بودم و برای همین شمارو ارجا دادم به پست های قبلی... امیدوارم ویزاتون زودتر بیاد... در مورد همسرتون هم از اقا وحید گفتم سوال بفرمایید چون ایشون سرشار از تجربه هستند در زمینه ویزا...
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1987 نمایش پست ها
    سلام
    آقا yekiam جواب مارو بده
    توی فرم ۱۵۷، part ب و س hardosh باید اسم hamsaramo بزنم که باهم میاد؟ سوال ۷۰ و ۷۲ رو چی‌ باید بزنم؟در مورد سوال ۱۱۱ که نحوه پرداخت رو می‌خواد می‌تونم همین page رو بدم صرافی پر کنه بهم پس بده؟ اصلا اینکارو sarafia می کنن آخه card dataمی‌خواد.
    نه نیاز به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نیست و همون مدارک دانشگاهی کفایت میکنه... توی فرم ها هم اگر دقت کنید حرفی از مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی نزده.... موفق باشید ...
    سوالی دیگر هم هست: مدارک لیانس و ارشد کافیه برای سفارت دیگه، مجبور که نیستیم مدارک پیشدانشگاهی و دیپلم رو هم بدیم که؟
    من احتیاطا مدرک فراغ التحصیلی پیش و متوسطه ام هم رو ترجمه رسمی دادم کردن، ولی اگه نیاز نمیشه خوب پول پستش رو دیگه ندم. بعدشم ریزنمرات اون دوره ها رو ترجمه نکرذم اگه با دیدن اینا ریزنمراتشو بخوان وقت از دستم میره. گواهی اتمام پیش و متوسطه رو بدم؟ یا ندم؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)