نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 9 از 48 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 471

موضوع: نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها

Thank you for your helpful explanations. Btw, here is the short answer from immigration.tehran@dfat.gov.au

Dear Sir/Madam

Thank you for your e-mail to the Department of Immigration and Border Protection at the Australian Embassy Tehran. You can lodge your visa application with a valid DIAC receipt

Yours sincerely
    So...What's the problem? clearly said you need a confirmed Receipt which is verified by DIBP (DIAC).......I think you have already had such a receipt...Please consider that most of the people here are applicant who apply for student visa and the student visa has substantially different process from other types of visas. So you shouldn't compare your case with student's case as your application most probably will be process At Australian embassy in Tehran where the different policy might have taken into consideration.
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

Thanks again. Maybe their email is just a template. However, it was their answer to my question regarding the validity of payment to DIAC instead of DIBP (you know DIAC has changed its name to DIBP) and also the TAX INVOICE/RECEIPT I have received from the payer in Australia
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

سلام دوستان
    در مورد پر کردن فرم­ها چند تا سوال دارم، مطالب فروم ها خوندم... جواب اینا رو یا ندیدم یا کامل نبوده...
    فرم 157A
    سوال 40 در مورد SOP: تو همون کادری که مشخص کرده باید بنویسیم یا اینکه میشه در صفحه جداگانه نوشت و ضمیمه کرد.؟؟
    سوال 48 و سوال 50: (البته قبلا بچه ها یه چیزیایی در این مورد گفتن) سوال 48 که No بزنی میرسی به سوال 50 در مورد Assessment level، آیا یک باید زد یا 2-4 ؟؟ چون level 2-4 اگه انتخاب بشه، سوالات 51 تا 55 هم پشت بندش میاد، (من که برای Phd، دانشگاه UNSW اپلای می کنم، Research base با TFS Scholarship هزینه تحصیل و زندگی)
    سوال 90: Payment detail: هزینه ها باید دقیق حساب بشه؟؟ یا این اینکه یه چیزکلی هستش....

فرم 1221: Additional personal particulars information
    سوال 20: stopover: کجاها رو باید مشخص کنیم؟؟ من که باید سیدنی برم... ولی نمی دونم وسطش کجاها توقف داره...!!
    سوال 22: Are you fully funding for trip: منظورچیه؟؟ ما ایکه Scholarship داریم yes میشه یا No
    یه سوال مهم: سوال 26: در مورد خدمت سربازی، من معافیت دارم، yes یا No، به هیچ کدوم نمیخوره...
    و سوال دیگه...
    این فرم Additional information form که با سربرگ سفارت ایران هستش، همینو پر کنیم بفرستیم یا مال اردن رو پیدا کنیم؟؟ اصلا هم چین چیزی برای اردن هست؟؟
    و سوال آخر: بچه ها من visa 476 که یه ویزای موقت 2 ساله برای دانشجویان امیرکبیر و تهران هست رو اقدام کردم ولی بعلت اینکه او زمان نتونستم تو مهلت مقرر نمره زبانم رو آماده کنم رجکت شده، حالا اینو که حتما باید اون جاهایی که می پرسه آیا تا حالا ویزای refused شده داشتی که باید بیارم؟؟ ولی دوستانی که تجربه دارن می تونن کمک کنن که چطور می تونم قضیه رو برای آفیسر توجیه کنم؟؟
    سوالات زیاد شد... شرمنده... شاد باشید...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد پر کردن فرم­ها چند تا سوال دارم، مطالب فروم ها خوندم... جواب اینا رو یا ندیدم یا کامل نبوده...
    فرم 157A
    سوال 40 در مورد SOP: تو همون کادری که مشخص کرده باید بنویسیم یا اینکه میشه در صفحه جداگانه نوشت و ضمیمه کرد.؟؟
    سوال 48 و سوال 50: (البته قبلا بچه ها یه چیزیایی در این مورد گفتن) سوال 48 که No بزنی میرسی به سوال 50 در مورد Assessment level، آیا یک باید زد یا 2-4 ؟؟ چون level 2-4 اگه انتخاب بشه، سوالات 51 تا 55 هم پشت بندش میاد، (من که برای Phd، دانشگاه UNSW اپلای می کنم، Research base با TFS Scholarship هزینه تحصیل و زندگی)
    سوال 90: Payment detail: هزینه ها باید دقیق حساب بشه؟؟ یا این اینکه یه چیزکلی هستش....

فرم 1221: Additional personal particulars information
    سوال 20: stopover: کجاها رو باید مشخص کنیم؟؟ من که باید سیدنی برم... ولی نمی دونم وسطش کجاها توقف داره...!!
    سوال 22: Are you fully funding for trip: منظورچیه؟؟ ما ایکه Scholarship داریم yes میشه یا No
    یه سوال مهم: سوال 26: در مورد خدمت سربازی، من معافیت دارم، yes یا No، به هیچ کدوم نمیخوره...
    و سوال دیگه...
    این فرم Additional information form که با سربرگ سفارت ایران هستش، همینو پر کنیم بفرستیم یا مال اردن رو پیدا کنیم؟؟ اصلا هم چین چیزی برای اردن هست؟؟
    و سوال آخر: بچه ها من visa 476 که یه ویزای موقت 2 ساله برای دانشجویان امیرکبیر و تهران هست رو اقدام کردم ولی بعلت اینکه او زمان نتونستم تو مهلت مقرر نمره زبانم رو آماده کنم رجکت شده، حالا اینو که حتما باید اون جاهایی که می پرسه آیا تا حالا ویزای refused شده داشتی که باید بیارم؟؟ ولی دوستانی که تجربه دارن می تونن کمک کنن که چطور می تونم قضیه رو برای آفیسر توجیه کنم؟؟
    سوالات زیاد شد... شرمنده... شاد باشید...
    دوست عزیز بعضی از این سوالات شما سوالات منم هست...نکته مهم اینکه شما هم داری فرم ورژن قدیمی رو پر میکنی....برو توی سایت immi.gov.au ورژن جدید رو بگیر...توی ورژن جدید سوال 50 یه موضوع دیگه ست...
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوست عزیز بعضی از این سوالات شما سوالات منم هست...نکته مهم اینکه شما هم داری فرم ورژن قدیمی رو پر میکنی....برو توی سایت immi.gov.au ورژن جدید رو بگیر...توی ورژن جدید سوال 50 یه موضوع دیگه ست...
    ممنون دوست عزیز، دانلود کردم... 23 اکتبر آپدیت شده... ممنون میشم دوستانی که مطلع هستند بتونند سوالات مطرح شده رو جواب بدن....
    ظاهرا دوستانی که التماس دعا دارند زیادند

Junior Member

سلام دوستان.
    برخی دوستان کپی مدرک آیلتس را براى سفارت ارسال میکنند و ظاهرا مشکلی ایجاد نمیشه. میخواستم بدونم آیا چنین چیزی در مورد تافل هم صدق میکنه? یا باید اصل مدرک را بفرستیم سفارت?
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shahins نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برخی دوستان کپی مدرک آیلتس را براى سفارت ارسال میکنند و ظاهرا مشکلی ایجاد نمیشه. میخواستم بدونم آیا چنین چیزی در مورد تافل هم صدق میکنه? یا باید اصل مدرک را بفرستیم سفارت?
    ممنون
    سلام..اگه برای ویزای 574 داری اپلی میکنی..اصلا نیازی به مدرک زبانت نیست..چون توی CoE بهش اشاره شده...اگه هم خواستی همون کپی اون کافیه و نیازی به اصل مدرک نیست..من کلا توی مدارکم نزاشتم نه کپی نه اصل
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام. دوستان به نظرتون job offer بهتره فارسی باشه و ترجمه بشه ( ناتی ) یا اینکه اساساً انگلیسی نوشته شده باشه? ممنون از راهنمایی شما.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

سلام. دوستان به نظرتون job offer بهتره فارسی باشه و ترجمه بشه ( ناتی ) یا اینکه اساساً انگلیسی نوشته شده باشه? ممنون از راهنمایی شما.
    تفاوتی نداره ولی به نظرم بهتره فارسی باشه و ترجمه ناتی بشه.

ApplyAbroad Veteran

من اصل نامه رو انگلیسی گرفتم و مهر رسمی انگلیسی دانشگاه رو زدن برام...اگر اینطوری میتونید بگیرید انگلیسی بگیرید، وگرنه مثلا اگر مهر شرکت خاصی هست و .... فارسی بگیرید ناتی بدید
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)