نقل قول نوشته اصلی توسط Electricman نمایش پست ها
سلام دوستان.
من می خوام برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم. چند تا سوال داشتم اگه میشه لطف کنید جواب بدید.
ّI) با این ویزای skilled چه مدت میشه اونجا موند؟ میشه دایم موند و citizen شد؟
II) سابقه ی کار باید تا چه حد مرتبط باشه؟ من مهندس برقم ولی کار فنی نمی کنم. ۵ سال سابقه ی تدریس در هنرستان (رشته برق) و دانشگاه (رشته برق) دارم. ۹ سال هم سابقه ی بیمه دارم( اموزش و پرورش).
III) می تونم از یه شرکت سابقه ی کار یا مشاوره بگیرم. البته بدون بیمه، چون فکر نمی کنم ۲ تا بیمه بشه همزمان داشت. به نظرتون موثره؟
IV) اگه برای تحصیل در استرالیا اقدام کنم و بعد از اتمام phd برای skilled ویزا اقدام کنم، شانسم بیشتر می شه؟ چه قدر؟
شرایطمو این زیر براتون میزارم. لطفا شانسمو بررسی کنید. اگه شانسم بالای ۷۰٪ باشه می خوام اقدام کنم.
۱) وضعیت: مجرد- ۲۷ ساله - مرد
۲) رشتۀ لیسانس: ‌برق قدرت – نام دانشگاه: تربیت دبیر شهید رجایی تهران – معدل نهای۱۴.۴۴
۳) رشتۀ فوق لیسانس: برق قدرت– نام دانشگاه: سمنان - دولتی روزانه – معدل نهایی ۱۵.۵۸
۴) نمرۀ زبان : IELTS Academic (L:6 R:6.5 S:7 W:6.5 ) Overall : 6.5
۵) انتشارات: 2 مقاله ISI>> در IEEE transactions on power system و Electric Power Components and Systems / یک مقاله ISC >> فارسی/ یک کتاب انگلیسی >> برای تربیت تکنسین های برق.
۶) سابقه کار:تدریس در اموزشکده فنی و حرفه ای ۳ سال بدون بیمه- تدریس در اموزش و پرورش ۵ سال (دبیر فنی برق) با ۹ سال سابقه بیمه
مرسی از توجهتون
سلام
فکر نمیکنم شما امتیاز لازم برای ویزای اسکیلد رو داشته باشید - ویزای اسکیلد دو نوعه موقت و پرمننت شما با پرمتت میتونین تا اید در استرالیا بنمونین و بعد از 4 سال سیتیزن بشید ولی با موقت باید اول پرمننت بشید و بعد سیتیزن - در ضمن کتابها و مقالات شما در گرفتن وبزاتون تاثیری نداره - سابقه کارتون باید بعنوان مهندسی باشه و تدریس نمیتونه سابقه کار مهندسی باشه