صفحه 101 از 141 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_sah نمایش پست ها
    با سلام،
    یکی از مدارکی که من برای ویزای اسپانسر دولتی رجیونال (به عنوان همراه) نیاز دارم، "گواهی عدم سوء پیشینه از ایران" است. در پلیس فدرال انگشت نگاری را در دو برگ انجام داده ام و حالا باید آن را به سفارت ایران در کانبرا بفرستم. از آنجایی که رورند کاری سفارت در این مورد حداقل 4 ماه است (متوسط 7 ماه!) می خواهم راه میانبری را بروم. خانواده ام در ایران از پلیس 110 شنیده اند که می شود با تحویل مدارک تایید شده انگشت نگاری از سفارت (توسط من در استرالیا یا آنها از وزارت امور خارجه ایران ؟؟) و با پیگیری خانواده در ایران، بسیار سریع تر این گواهی عدم سوء پیشینه را صادر کرد. کسی از این امور اطلاعی دارد؟ سفارت ایران نه سرویس تلفنی قابل پاسخگویی دارد و نه ایمیل را سریع جواب می دهند.

1. کسی تا به حال این گواهی را از طریق سفارت ایران گرفته است؟ چقدر طول کشید؟
    2. روش میانبر واقعا سریعتر است؟ مراحل دقیقش را می دانید؟
    3. چگونه مدارک را به سفارت بفرستیم که مشخص باشد می خواهیم از روش سریع استفاده کنیم؟

(من دانشجوی دکترا در استرالیا هستم و همسرم که شاغل است برای ویزای اسپانسر رجیونال اقدام کرده است.) من این سوال را در پیج " ارزیابی مسائل استرالیا و مسائل مربوط به آن" مطرح کردم که کسی جواب نداد.
    ممنون از راهنماییتون.
    دوست عزیز من این مورد که شما گفتین را نشنیدم. ولی یکی از دوستام بعد از فرستادن انگشت نگاری و سایر مدارک به سفارت، وکیلش به وزارت امور خارجه در تهران مراجعه کرده و شخصا قضیه رو پیگیری کرده. دوست من ظرف یک ماه گرفت از این طریق. اطلاعلات بیشتر رو میتونین از خود سفارت بپرسین. اون ساعت هایی که گفتن چند دفعه تماس بگیرین جواب میدن.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

با تشکر از شما بابت زحمتی که کشیدین، اما من دو مورد اشتباه توی پستتون دیدم:

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gator نمایش پست ها
    -داشتن سابقه كار در خارج يا داخل استراليا و يا داشتن سوابق تحصيلي در استراليا
    این جمله صحیح نیست چون حتی اگر شخصی هیچ کدوم از این موارد رو نداشته باشه اما بتونه با استفاده از آیتمهای دیگه امتیاز لازم رو بیاره میتونه لاج کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gator نمایش پست ها
    امتیاز همسر
    همسر 5 امتیاز
    توضيحات: همسر شما بايد آيلتس 6.0 داشته باشد مدرك خود را ارزشيابي كند و شغل ايشان در Schedule 1 – SOL باشد سابقه كار 1 ساله با بيمه نيز داشته باشد
    در این مورد هم اصلا نیازی به داشتن سابقه کار نیست. به علاوه الزاما نباید شغلشون توی لیست SOL باشه، بلکه باید توی همون لیستی باشه که شغل متقاضی اصلی هست:
    had nominated an occupation on the same skilled occupation list as your nominated occupation

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    آیلتس آکادمیک هم مورد قبول است؟
    بله. من با آیلتس آکادمیک اقدام کردم و مشکلی هم نبود.

Junior Member

با سلام
    من براي ويزاي کلاس 190 اقدام کردم. ديروز CO م مشخص شده. جزو مدارکي که درخواست کرده، Military Discharge Papers ه. من فقط 3 ماه سربازي رفتم و بعدش به بهانه دکترا زدم بيرون و الان هم مشمول غائب محسوب ميشم. کسي مي‌دونه اونها اين مدرک رو براي چي ميخوان؟ من تنها مدارکي که دارم يکي نامه نظام وظيفه است به وزارت علوم که من براي تحصيل مي‌تونم خارج بشم و بايد وضعيت تحصيلم رو گزارش بدم و همينطور مدارک وثيقه مالي اي که براي خارج شدن گذاشتم. ممنون ميشم اگه کسي برخورد داشته با چنين موردي راهنمايي کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdravaghi نمایش پست ها
    ایلتس اکادمیک فقط در مرحله اسسمنت مورد قبول هست. در مرحله ویزا حتما باید جنرال داشته باشید.
    مرجع حرف شما چیه. من خیلی ها رو می شناسم که با آیلتس آکادمیک ویزا رو گرفتن. لطفا اطلاعات اشتباه ندین دوستان.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdravaghi نمایش پست ها
    ایلتس اکادمیک فقط در مرحله اسسمنت مورد قبول هست. در مرحله ویزا حتما باید جنرال داشته باشید.
    تا جایی که من اطلاع دارم و تجربه کردم با آیلتس آکادمیک میشه برای ویزا هم اقدام کرد. شما اگر برای حرفتون مرجعی دارین ممنون میشم لینکش رو بذارین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم و تجربه کردم با آیلتس آکادمیک میشه برای ویزا هم اقدام کرد. شما اگر برای حرفتون مرجعی دارین ممنون میشم لینکش رو بذارین.
    اینم لینکش:
    Booklet 1119:
    http://www.immi.gov.au/allforms/booklets/1119.pdf
    صفحه 20
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

دوست عزیز،یقین دارم شما زبانتون بهتر از این هست که همچین برداشتی کردین از این جمله که اجبارن باید ielts جنرال باشه. خیلی بوضوح گفته که جنرال کافیه مگر اینکه assessing authority بطور خاص بخواد.

Junior Member

سلام دوستان من آیلتس 6.5 آکادمیک دارم، و الان ۸ ماه که در آدلاید هستم، اگر بتونم امتیاز ناتی را بیارم می‌تونم برای PR اپلی‌ کنم، ممنون میشم اگر یه توضیح کلی‌ در مورد این امتحان به من بدید، مثل شرایط امتحان، و اگر Sample از این ازمون دارید، سپاس گذار.

Junior Member

سلام دوستان.من فوق دیپلم گرافیک رایانه لیسانس مدیریت جهانگردی و فوق لیسانس برنامه ریزی توریسمم.با 5 سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه .سنم 28 سال.آیلتس 6 آکادمیک دارم.کسی هست بدونه چقدر واسه مهاجرت شغلی شانس دارم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)