صفحه 139 از 141 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    معمولا 6 ماه اعتبار دارن medical برای دانشگاه ها این طور بود ولی خب توسایت immigration یا اینجا هم فکر کنم نوشته بود تا چند ماه اعتبار داره
    پس با این حساب فک کنم نشد که این قسمت رو پول save کنم! باید دوباره مدیکال چک بدم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_dj14146 نمایش پست ها
    .Medical Check and Police check are valid for 12 years, for Australia Immigration purposes
    I think you meant 12 months my friend
    فکر کنم منظورتان ۱۲ months باشه

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط alifa20 نمایش پست ها
    سلام دوستانِ عزیز،
    سوال من در مورد مدیکال چک، و کارهای دیگه‌ای که بعد از اپلای‌ کردن skillselect تا رسیدن invitation می‌شه جلو جلو انجام داد هست.

من همین امروز برای ویزا ۱۸۹، skillselect رو پر کردم. شرایط من به این صورت هست:
    در دوران لیسانس مهندسی‌ کامپیوتر خواند ام. ۲ سال masters (فوق لیسانس) در استرالیا خواند ام. در همین رشتهٔ مرتبط خودم. اسم رشته‌ام IT Engineering هست.
    (skill assessment (developer programmer رو هم ازACS گرفتم. بیشتر از ۱ سال سابقه کاری در استرالیا دارم. خدا رو شکر آیلتس رو بعد از چندین بار تلاش گرفتم.
    ویزا فعلی‌ من graduate temporary (٤٨٥) هست که برای گرفتن این ویزا مدیکال چک کامل رو انجام دادم به این امید که همون مدیکال چک رو برای ویزا ۱۸۹ هم بتونم استفاده کنم. (چیزی که وکیل به من گفته بود امکان پذیر هست ) امروز که skillselect رو با ۶۵ امتیاز انجام میدادم، همه مدارکِ assessment من certified copy شدن، هم ریز نمرات و مدرک لیسانس و masters ، هم police check ، و هم مدیکال چک‌ ای که قبلان موقع ویزا ۴۸۵ انجام داده بودم.
    می‌دونم که باید منتظر invitation باشم، اما سوال من این هستش که آیا باید دوباره medical check انجام بدم؟ چون الان یک پاکتِ مهر و موم شده واسه مدیکال چک دارم، نمیدونم که این مدیکال چکِ من کی‌ منقضی می‌شه، چطور می‌تونم چک کنم؟
    سوال بعدی و کلی‌ تر من این هست که آیا مدرک دیگه‌ای لازم هست که حالا جلو تر برم و تهیه کنم؟آیا همه چیز رو جلو جلو تهیه کنیم وموقع invitation بفرستیم، روند پرونده سریعتر انجام نمی‌شه؟
    خیلی‌ خیلی‌ ممنون میشم اگر حوصله کنید و پیغام طولانی من رو بخونید و جواب بدید.
    همونطور که دوستمون گفتن، اعتبار مدیکال شش ماه هست. البته گویا آفیسر این اختیار رو داره که این مدت رو تمدید کنه و دوباره نخواد که مدیکال رو انجام بدین.

یکی از کارهایی که ممکنه باعث تسریع کار بشه اینه که فرمهای 80 و 1221 رو هم پر کنین و بعد از اینکه invitation اومد، همراه بقیه مدارک آپلود کنین.

ApplyAbroad Veteran

DIBP will accept TOEFL iBT for visa applications from 23 Nov 2014
    Ref

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط alifa20 نمایش پست ها
    I think you meant 12 months my friend
    فکر کنم منظورتان ۱۲ months باشه
    Hi,
    Sorry, my bad. yup 12 months is the right one.
    Cheers,

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام برای استرالیا اقدام کنیم لیسانس حسابداری هستم با حدود 5 سال سابقه حسابداری و کار بانک متاهل هستم و همسرم وفق دیپلم برق و آرایشگر با دو سال سابقه و مدرک بین المللی من نمره تافل 101 و همسرم آیلتس 4.5 داریم برای اسکیل ورکر باید از کجا شروع کنیم لطفا منو راهنمایی کنید
    ممنونم

Junior Member

من ٣٢ ساله مدرك فوق ديپلم نرم افزار كامپيوتر و دانشجوى ليسانس عمران مى باشم ، درحال حاضر دوره آيلتس را در .... شروع كردم و تا عيد ميتوان مدرك آيلتس داشته باشم.آيا من با مدرك كارداني ميتوانم براي استراليااقدام كنم؟چون ليسانسم تا يكسال و نيم آينده تمام ميشود.سابقه بيمه تامين اجتماعي ندارم.بهترين و سريعترين راهي كه بتوانم به استراليا مهاجرت كنم چه ميباشد؟مدرك كنترل جوشكاري ساختماني از شركتي را دارم.بستگاني در استراليا ندارم.با سپاس از همگي
    ویرایش توسط Armin65 : December 17th, 2014 در ساعت 11:53 AM دلیل: حذف نام موسسه زبان

Junior Member

دوستان بعد از اسس شدن مدارک اگه بخوای برای ویزای 189 اقدام کنی باید Expression of Interest سابمیت کنی تا اونا بهت دعوت نامه بدن تا باهاش انلاین اقدام کنی. کسی میدونه زمانی که Expression of Interest پر میکنی تا وقتی دعوت نامت میاد چقدر طول میکشه؟

Junior Member

دوستان عزیز،
    اونطور که من متوجه شدم اگه اپلیکنتی مثلا مدرک دکتری داشته باشه، 20 امتیاز میگیره، البته اگر مدرک دکتری ش معادل دکتری استرالیا ارزش داشته باشه. ظاهراً لیستی هست چه در مورد ایران که دانشگاهها رو تو 2 گروه دسته بندی کرده و چه در مورد دانشگاههای کشورهای دیگه. چطور میشه این دو لیست رو دسترسی داشته باشیم؟ هم لیست دو گروه دانشگاههای ایزان و هم دانشگاههای کشورهای دیگه؟!
    ممنون که راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mah1980 نمایش پست ها
    ممنونم ولی وکیلم میگه NSW تایم مشخص می کنه و سایتو باز میکنه و تو همون نیم ساعت اول هم پر میشه. گفت برا اکتبر 2014 نتونستیم هیشکی رو اپلای کنیم به خاطر سرعت پایین اینترنت. من اینو از چن نفر دیگه هم شنیدم.
    پس با اون وکیل کار نگن. هفت نفر فقط من میدونم که اکتبر از NSW اسپانسر گرفتن. اون وکیل واست مشکل ساز میشه. البته ایشون میدونه که میشه اسپانسر گرفت ولی اگه به شما بگه کلاس کارش میاد پایین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)