صفحه 49 از 92 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    مدارک کارشناسی و ارشدتون هم باید اسس بشن.
    خوب اگه مثلا لیسانس اسس نشه ولی ارشد و دکتری بشه چی؟
    کلا در پروسه اقدام برای ویزای دائم (حالا هر نوعش) بعد از تحصیل در دکتری در استرالیا نیازی به اسس لیسانس و ارشد میشه؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    خوب اگه مثلا لیسانس اسس نشه ولی ارشد و دکتری بشه چی؟
    کلا در پروسه اقدام برای ویزای دائم (حالا هر نوعش) بعد از تحصیل در دکتری در استرالیا نیازی به اسس لیسانس و ارشد میشه؟
    جواب سوال اولت رو نمیدونم. اما در مورد سوال دومت، همونطور که گفتم در هر صورت باید لیسانس و ارشد شما اسس بشه حتی در صورتی که دکتراتون رو از استرالیا بگیرین.

ApplyAbroad Hero

کلا اسس شدن مدرک بر چه اساسی هست؟ معدل و دانشگاه..سابقه کاری؟
    من که معدل لیسانسم سوپر افتضاحه (12.7) و سابقه کار چندانی هم ندارم آیا اساسا اسس میشه همچین مدرکی؟
    یا مثلا تغییر رشته چه تاثیری داره..من که لیسانس و ارشدم شیمیه و دکتری رو قراره به شرط حیات و گرنت شدن ویزا در رشته مهندسی مواد بخونم
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان
    برای assessment مدارک تحصیلی آیا فقط آخرین مقطع assess میشه؟ یا روال و پیوستگی اونها هم مهمه؟
    من مدرک لیسانس رو تو رشته مکانیک سیالات از آزاد تهران جنوب گرفتم با معدل ۱۵/۰۹ و برای فوق تغییر رشته دادم و فوق رو مهندسی IT و مدیریت از امیرکبیر گرفتم با معدل ۱۷/۶۰.
    من برای تخصص مهندسی نرم افزار میخوام assess بشم و حدود ۶.۵ سابقه کار در این زمینه دارم که ۳ سال بدون بیمه هست اما می تونم مدارکی ارایه کنم واسش چون خودم یکی از موسسین شرکتی بودم که توش کار می کردم.
    سوالم اینه:
    ۱- داشتن لیسانس غیر مرتبط مشکلی برام ایجاد میکنه؟
    ۲- من تنها ۱.۵ سال از سابقه ام بعد از فوق هست که مدرک مرتبط داشتم. آیا سابقه قبل از اون assess میشه؟

اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

سلام دوستان عزیز
    برای ارزیابی حتما باید مدارکتون را کامل بفرستید ، مثلا قوف لیسانس و لیسانس و فوق دیپلم با ریز نمرات هر کدام به همراه مدرک دیپلمتون که نشون بده شما تحصیلات قبل از دانشگاهتون کامل باشه
    همینطور معدلتون نسبت به دانشگاهی که درس خوندین رتبه بندی می شود
    دوره های آموزشی با مدرک معتبر که مرتبط با رشته تحصیلیتون باشه خیلی می تونه کمک کنه
    سابقه بالای 3 سال و مدرک زبان بالا هم همینطور

Junior Member

سلام دوستان،
    من میخوام CDR بنویسم ولی اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم، قضیه اون سه پروژه چیه؟
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم.
    اگر مثلا یک سال سابقه کاری که برای assess ارائه میدم بدون بیمه باشه و فقط یک گواهی کار باشه قبوله؟ یا اصلا اونو ندم و فقط مدرکامو بدم واسه assess؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member

من که معدل لیسانسم سوپر افتضاحه (12.7) و سابقه کار چندانی هم ندارم آیا اساسا اسس میشه همچین مدرکی؟
    یا مثلا تغییر رشته چه تاثیری داره..من که لیسانس و ارشدم شیمیه و دکتری رو قراره به شرط حیات و گرنت شدن ویزا در رشته مهندسی مواد بخونم
    هم دانشگاه و هم سابقه کاری تاثیر گذاره. شما حتماً باید به میزان مشخصی سابقه کاری مرتبط داشته باشید تا بتونید برای اسس از طریق Skill worker اقدام کنید
    در رابطه با معدل هم بستگی به گرید دانشگاه داره، دانشگاه های دولتی معمولاً حتی با همین معدل هم لیسانس ارزیابی میشن ولی دانشگاه آزاد با همین معدل فوق دیپلم ارزیابی میشه
    باید بر اساس مدرک و نوع شغلی که میخواهید سازمان ارزیابی کننده خودتون را پیدا کنید و شرایط مورد انتظار را با شرایط خودتون بسنجید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pai نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای assessment مدارک تحصیلی آیا فقط آخرین مقطع assess میشه؟ یا روال و پیوستگی اونها هم مهمه؟
    من مدرک لیسانس رو تو رشته مکانیک سیالات از آزاد تهران جنوب گرفتم با معدل ۱۵/۰۹ و برای فوق تغییر رشته دادم و فوق رو مهندسی IT و مدیریت از امیرکبیر گرفتم با معدل ۱۷/۶۰.
    من برای تخصص مهندسی نرم افزار میخوام assess بشم و حدود ۶.۵ سابقه کار در این زمینه دارم که ۳ سال بدون بیمه هست اما می تونم مدارکی ارایه کنم واسش چون خودم یکی از موسسین شرکتی بودم که توش کار می کردم.
    سوالم اینه:
    ۱- داشتن لیسانس غیر مرتبط مشکلی برام ایجاد میکنه؟
    ۲- من تنها ۱.۵ سال از سابقه ام بعد از فوق هست که مدرک مرتبط داشتم. آیا سابقه قبل از اون assess میشه؟

اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    ارزیابی بر اساس مدرکی هست که شما درخواست میدید. اگر شما میخواهید از امتیاز بیشتر مدرک فوق لیسانس استفاده کنین پس باید بر اساس همین مدرک ارزیابی بشید و تمام شرایط مثل داشتن سابقه کار مرتبط و ... برای همین مدرک ارائه بدید.
    معمولاً برای ارزیابی مدرک سابقه کار در حین تحصیل با ارائه مدرک معتبر قابل قبول هست برای اداره مهاجرت (DIAC) سابقه کار در حیل تحصیل لیسانس مورد قبول نیست.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mz5 نمایش پست ها
    هم دانشگاه و هم سابقه کاری تاثیر گذاره. شما حتماً باید به میزان مشخصی سابقه کاری مرتبط داشته باشید تا بتونید برای اسس از طریق Skill worker اقدام کنید
    در رابطه با معدل هم بستگی به گرید دانشگاه داره، دانشگاه های دولتی معمولاً حتی با همین معدل هم لیسانس ارزیابی میشن ولی دانشگاه آزاد با همین معدل فوق دیپلم ارزیابی میشه
    باید بر اساس مدرک و نوع شغلی که میخواهید سازمان ارزیابی کننده خودتون را پیدا کنید و شرایط مورد انتظار را با شرایط خودتون بسنجید
    شما می بایست حتما مدارک تحصیلیتون رو اسس کنید اما الزامی برای اسس شدن سابقه کار وجود نداره. حتی میشه بدون هیچ گونه سابقه کار برای ویزاهای Skilled Worker اقدام کرد (به شرطی که امتیازهای لازم رو از بخش های دیگه مثل سن، نمره زبان و غیره بیارین).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

سلام
    من تازه وارد هستم و در حین خوندن پستها این موضوع به ذهنم رسید. احتملن خیلی ها مثل خود من هم مشکل عدم نوشتن شرح وظایف توی گواهی اشتغال به کار دارند.رو دارند. که اغب کارمندای دولتی یا استاد دانشگاه هستند. ماها موقع استخدام یه ابلاغ می گیریم. مثلن من دو سال مدیر گروه بودم و 4 سال هم هیات علمی. برا هر کدوم ابلاغ های جداگانه ای با شرح وظایف کامل و امضای رییس دانشگاه دارم. فکر میکنم اینها رو ترجمه کنم قبول کنند. اگه کسی نظری داره خوشحال میشم بشنوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)