صفحه 52 از 92 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

بچه برای واریز دستی پول جهت ارزیابی مدرک به چه شماره حسابی باید واریز کرد؟
    من اصلا نمی دونم با کی باید مکاتبه کنم؟ اینها رو از کجا میشه فهمید؟

ممنونم دوست من. من رشته ام فیزیک هست. 3 تا سوال داشتم
    1- من 4 سال و 8 ماه سابقه کار دارم. تازه آیلتس دارم. من جایی خوندم اگر الان مدرکم رو بفرستم واسه اسس و همین مقدار سابقه کار رو بفرستم، بعدا زمان لاج میتونم سابقه کارم رو آپدیت کنم. چون خیلی واسم مهمه امتیاز 5 سال بیمه کارم را بگیرم. آیا این امکانپذیر است و کسی تجربه داره؟
    2- جایی تو فروم خوندم اگر سازمان اسس کننده سابقه کار رو بپذیره یعنی مثلا من 5 سال ارائه کنم و 5 سال رو تایید کنه، هیچ تضمینی نیست که اداره مهاجرت هم قبول کنه و شاید اون رو کمتر کنه؟ یا اینکه دوستی نوشته بود اگر همه سابقه کار رو برای اسس بفرستیم بهتره تا اینکه اون رو زمان لاج آپدیت کنیم. کسی جواب این سوالات رو داره؟
    3- معدل حدود 15 (14.60) دانشگاه اصفهان آیا قطعا لیسانس اسس میشه؟
    بسیار سپاسگذارم

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sshadi2012 نمایش پست ها
    ممنونم دوست من. من رشته ام فیزیک هست. 3 تا سوال داشتم
    1- من 4 سال و 8 ماه سابقه کار دارم. تازه آیلتس دارم. من جایی خوندم اگر الان مدرکم رو بفرستم واسه اسس و همین مقدار سابقه کار رو بفرستم، بعدا زمان لاج میتونم سابقه کارم رو آپدیت کنم. چون خیلی واسم مهمه امتیاز 5 سال بیمه کارم را بگیرم. آیا این امکانپذیر است و کسی تجربه داره؟
    2- جایی تو فروم خوندم اگر سازمان اسس کننده سابقه کار رو بپذیره یعنی مثلا من 5 سال ارائه کنم و 5 سال رو تایید کنه، هیچ تضمینی نیست که اداره مهاجرت هم قبول کنه و شاید اون رو کمتر کنه؟ یا اینکه دوستی نوشته بود اگر همه سابقه کار رو برای اسس بفرستیم بهتره تا اینکه اون رو زمان لاج آپدیت کنیم. کسی جواب این سوالات رو داره؟
    3- معدل حدود 15 (14.60) دانشگاه اصفهان آیا قطعا لیسانس اسس میشه؟
    بسیار سپاسگذارم
    1- بله امکانپذیره.
    2- ببینید این که
    سازمان اسس کننده سابقه کار شما رو اسس بکنه هیچ الزامی برای اداره مهاجرت ایجاد نمیکنه که سابقه کار شما رو بپذیره. در مقابل، اگر شما اساسا سوابق کاریتون رو برای اسس نفرستین و فقط بعدا به اداره مهاجرت ارائه کنید هم معمولا مشکلی ایجاد نمیکنه و سازمان اسس کننده فقط یک نقش مشورتی داره.
    3- تا جایی که من اطلاع دارم بله.

سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده تمام مدارک جهت اسسمنت را تهیه کرده ام. فقط یک سوال داشتم راجع به عکس.
    سازمان اسس کننده من گفته باید دو قطعه عکس passport size بگیرم و تایید شده براشون بفرستم.
    Identity documents
    2recent photographs – passport size
    certified and dated
    1- passport size منظور چه اندازه هستش.؟
    2- تایید عکس را از دارالترجمه خودم پرسیدم گفتند ما تایید نمیکنیم. کسی میدونه باید کجا تایید عکس رو تایید کرد و دقیقا مراحلش رو توضیح بده؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    ویرایش توسط salimtootooni : February 16th, 2014 در ساعت 05:11 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid65 نمایش پست ها
    سلام، من يك سوال داشتم.
    من فوق ديپلم كامپيوتر از دانشگاه علمي كاربردي با معدل ١٢ و ليسانس الكترونيك از دانشگاه ازاد شيراز با معدل ١٥ دارم و فوق ليسانس از انگلستان گرفتم كه شاگرد اول شدم. مي خواستم بدونم من و با چه مدركي اسس مي كنن؟
    با توجه به اینکه انگلستان جزء موارد مورد تایید استرالیا هست شما را به عنوان فوق لیسانس اسس میکنن. البته تمام مدارکتون رو بعد از دیپلم می بایست ارسال کنید تا اسس بشن. همه مدارک طی یک مرحله و باهم فرستاده میشوند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalbird10 نمایش پست ها
    سلام
    اینجا ظاهرا اکثر دوستان برای رشته های مهندسی assess شده اند و یا سوال دارند ولی در مورد سایر رشته ها چیز خاصی ندیدم. کسی توی این فرم هست که در مورد سازمان ارزیابی کننده ای به نام Australian Institute of Management (AIM) که مرجع بررسی رشته هایی مثل
    Supply and Distribution Manager [133611] (مدیر توزیع و زنجیره تأمین)
    Procurement Manager [133612] (مدیر تدارکات)
    می باشد اطلاعی داشته باشد یا قبلا ارزیابی شده باشد؟ این رشته ها عموما مربوط به بچه هایی است که مدیریت بازرگانی خوانده و در زمینه خرید، قراردادها و تدارکات سابقه کار مدیریتی دارند. البته لیست درخواستی مدارک مورد نیاز توسط سازمان ارزیاب برای این دو رشته آنقدر طویل و بلندبالاست که بعید می دانم افراد زیادی تحت این دو گروه شغلی اقدام به اسس کرده باشند. لطفا اگر کسی در این زمینه تجربیاتی دارد در اینجا اطلاع رسانی کند. با سپاس
    سلام دوست عزیز
    من برای این رشته یکمی تحقیق کردم برای یکی از دوستانم
    شما اول باید لیست CSOL رو دانلود کنی و توش دنبال شغل مناسب با کارهایی که انجام دادی بگردی. یک سازمانی هستش که این کار شما رو نیز توش داره که اسمش VETassess هست. سعی کن شغل مناسب رو پیدا کنی و به سایتش مراجعه کنی. شرایطشون اونقدرا که اون سازمان سخت میگیرن سخت نیست.
    موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط salimtootooni نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده تمام مدارک جهت اسسمنت را تهیه کرده ام. فقط یک سوال داشتم راجع به عکس.
    سازمان اسس کننده من گفته باید دو قطعه عکس passport size بگیرم و تایید شده براشون بفرستم.
    Identity documents
    2recent photographs – passport size
    certified and dated
    1- passport size منظور چه اندازه هستش.؟
    2- تایید عکس را از دارالترجمه خودم پرسیدم گفتند ما تایید نمیکنیم. کسی میدونه باید کجا تایید عکس رو تایید کرد و دقیقا مراحلش رو توضیح بده؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    در این پست (شماره 9) در مورد اندازه عکس توضیح داده شده. اما در مورد تایید عکس تا حالا چیزی نشنیدم. از خود سازمان اسس کننده بپرسین که تایید عکس چطوری باید انجام بشه.

Junior Member

با سلام
    اگر لیسانس مهندسی برق و ارشد مدیریت IT داشته باشیم با سابقه در زمینه مهندسی برق. کدام مدرک اسس می شود؟ چون اصولا محل اسس متفاوت است برای مهندسی و مدیریت. (من با توجه به سابقه برای اداره مهندسی فرستادم)

نقل قول نوشته اصلی توسط sar1983 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر لیسانس مهندسی برق و ارشد مدیریت IT داشته باشیم با سابقه در زمینه مهندسی برق. کدام مدرک اسس می شود؟ چون اصولا محل اسس متفاوت است برای مهندسی و مدیریت. (من با توجه به سابقه برای اداره مهندسی فرستادم)
    سلام
    با توجه به اینکه مهندسی برق برای اکثر ایالتهای استرالیا جزء مشاغل highdemand محسوب میشه و شما سابقه کار مرتبط دارید به نظر می رسه شغلتون رو همون مهندسی برق یا چیزی شبیه به این انتخاب کنید بهتر باشه و صد البته فوق لیسانس را نیز برای اسسمنت بفرستید. مهم اینه که برای شغلی که درخواست میکنید سابقه مفیدی داشته باشید و مدارک درسی بیشتر به درد امتیاز آوردن میخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    در این پست (شماره 9) در مورد اندازه عکس توضیح داده شده. اما در مورد تایید عکس تا حالا چیزی نشنیدم. از خود سازمان اسس کننده بپرسین که تایید عکس چطوری باید انجام بشه.
    ممنون از شما دوست عزیز
    همون 6*4 میشه پس... خیلی ممنون
    برای پرداخت پول چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)