صفحه 78 از 92 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    دوستان من دارم نامه سابقه کار آماده می کنم. میشه یکی کمکم کنه؟؟؟؟
    من سال 87 تا 89 توی یک شرکت بودم که بیمه هم برام رد می کردن و بعد 1 سال دیگه نرفتم. الان شرکت تعطیل شده و از سال 87 تا الان توی یه جای دیگه هستم که بیمه هم برام رد نمی کنن. ولی قرارداد و فیش دارم. حالا من فوقم از سال 87 تا 91 بوده یعنی موقع دانشجویی اونجام بودم. بعد سال 89 تا 90 که سال آخر ارشدم بود توی شرکت استاد راهنمام بودم که 4 تا پروژه دستیارش بودم اونجام چک بهم دادن و بیمه هم نبودم.
    حالا 1_ برای نامه اون شرکتی که الان تعطیل شده بیارم جز سوابقم که بیمه هم بودم توش؟
    2- اون مدتی که دستیار استادم بودم و باهاش پروژه انجام دادم جز سابقه کاری بنویسم؟ با توجه به اینکه من توی سال 89 تا 90 هم دانشجو ارشد بودم هم دستیار استادم بودم و هم توی یه شرکت دیگه کار می کردم!
    اینها برام مشکل ایجاد نمی کنه؟؟؟ تازه دو تا شرکتت در مورد کشاورزی هست اما کارایی که انجام میدن با هم فرق می کنه. یکی طراحی سیستم آبیاری هست و یکی روی آلودگی آب کار می کنه!!
    چکار کنم؟!!! (
    سلام
    من 6 می مدارکم رسید و همون روز CID گرفتم و 30 جولای هم جوابش اومد هیچ سابقه بیمه ای هم نفرستادم فقط سه تا چیز: نامه از شرکت، قرارداد و یک عدد نمونه فیش حقوقی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط arashllaa نمایش پست ها
    سلام
    من 6 می مدارکم رسید و همون روز CID گرفتم و 30 جولای هم جوابش اومد هیچ سابقه بیمه ای هم نفرستادم فقط سه تا چیز: نامه از شرکت، قرارداد و یک عدد نمونه فیش حقوقی
    شما با وت اسس اقدام کردین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

دوستان مرسی از پاسختون. کسی هست که مهندسی کشاورزی آب باشه؟ من توی انتخاب occupation دچار مشکل شدم!! نمی دونم برای Agricultural eng یا Agricultural science یا Agricultural consultant اقدام کنم. شرح وظایفشو خوندم تو سایت خودم می خوام برای علوم کشاورزی و مشاور اقدام کنم چون با VETASSESS هست و خوب میگن راحت تر هست. ولی می ترسم بگن کاری که کردی مرتبت با شغلی که انتخاب کردی نیست چکار کنم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط arashllaa نمایش پست ها

سلام

تبریک میگم دوست عزیز. منظور من از اون مواردی که گفتم، برای مرحله بررسی سابقه کار توسط کیس آفیسر (بعد از لاج درخواست ویزا) بود و نه در مرحله اسس سابقه کار. برای اسس سابقه کار، داشتن یک گواهی سابقه کار هم به تنهایی کفایت میکنه و احتیاج به هیچ مدرک دیگه ای هم نیست. اما باید توجه داشته باشید که قبول کردن سابقه کار شما توسط سازمان اسسور هیچگونه الزامی برای آفیسر ایجاد نمیکنه که حتما سابقه کار شما رو قبول کنه و در خیلی از موارد از شما سابقه بیمه و مدارک تکمیلی هم میخواد.

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد درخواست برای ویزای اقامتی 190 ایالت ویکتوریا دارم با توجه به این که این ایالت از فارق التحصیلان PhD که توی این ایالت درس خوندن حمایت می کنه. سوالم اینه که ایا قبل از درخواست برای اسپانسرشیب ایالتی نیاز به skills assessement دارم یا اینه چون از این ایالت مدرک می گیرم بهش نیاز نیست؟ متاسفانه هنوز پاسخ دقیقی در این مورد نگرفتم. ممنون می شم اگه از دوستان تجربه یا اطلاعات دقیق در این زمینه داره راهنمایی کنه. متشکر

Junior Member

دوستان مدرک مهندسی من 2 سال پیش engineer technologist اسس شده آیا امکانش هست که دوباره تقاضای اسس بدم و بتونم professional اسس بگیرم؟
    یه سوال دیگه هم اینه آیا سابقه کاری که به انجمن مهندسی استرالیا می فرستی مثلا 5 سال و مدرکتو بر مبنای اون اسس می کنن ملاک محاسبه سابق کار برای اداره مهاجرت استرالیا است یا نه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال در مورد سابقه کار دارم. من سابقه کار بسیار درهم ریخته ای دارم و حالا موندم که چه چیزهایی رو برای اسس بفرستم. سابقه کاریم به این شرحه:
    بعنوان مهندس سازه از سال دوم دوره ارشد مشغول بکار در یک شرکت مشاور شدم. 6 ماه بصورت پاره وقت کار کردم و 6 ماه بعد از آن تمام وقت تا موقعی که به سربازی اعزام شدم. در دوران سربازی هم بعنوان امریه در شهرداری تهران در زمینه تخصص خورم (طراحی سازه) کار کردم، همچنین بعد از ظهر ها هم در همان شرکت قبلی مشغول بودم که می توانم نامه کار پاره وقت با 20 ساعت کار درهفته بگیرم. پس از اتمام سربازی 2 سال و نیم در شرکت دیگری بصورت تمام وقت کار می کردم که بعدش با ویزای دانشجویی خانمم وارد استرالیا شدم (9 ماه پیش) و حالا هم 4-5 ماهی هست اینجا مشغول به کار هستم در زمینه کاری خودم.
    در طی 2 سال و نیم کار پس از دوران سربازی با شرکتهای دیگر قراردادهای پروژه ای و یا کار پاره وقت داشتم که معمولا در روزهای تعطیل و پنج شنبه جمعه بود. همچنان کار طراحی نظام مهندسی داشتم در طول ای دوره.

حالا می خواهم بدانم آیا لازمه همه اینهارو مستند کنم و در رزومه بیارم یا مقداری خلاصه کنم و بعضی چیزها رو اسم نیارم.

الان که ساکن استرالیا هستم میخواهم کارهای اسسم را شروع کنم.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من مشغول پر کردن eoi بودم رسیدم به شماره رفرنس مدرک اسس شده!
    منظور از شماره رفرنس ارزیابی مدرک چیه؟؟ من باید چه شماره ای را وارد کنم؟
    الان نامه اسس هم روبه رو هست ولی یکم گیج شدم!
    یعنی همون شماره نامه که بالای نامه هست را باید وارد کنم?

Junior Member

با سلام
    در اسسمنت ACS بعد تاریخ که تو نامه هست نوشته شده است
    میشه بگید اسسمنت تون از کجاست
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammc نمایش پست ها
    دوستان مدرک مهندسی من 2 سال پیش engineer technologist اسس شده آیا امکانش هست که دوباره تقاضای اسس بدم و بتونم professional اسس بگیرم؟
    یه سوال دیگه هم اینه آیا سابقه کاری که به انجمن مهندسی استرالیا می فرستی مثلا 5 سال و مدرکتو بر مبنای اون اسس می کنن ملاک محاسبه سابق کار برای اداره مهاجرت استرالیا است یا نه ؟
    اگه دوستان اطلاعاتی دارن ممنون میشم که اعلام کنن...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)