صفحه 79 از 92 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    تبریک میگم دوست عزیز. منظور من از اون مواردی که گفتم، برای مرحله بررسی سابقه کار توسط کیس آفیسر (بعد از لاج درخواست ویزا) بود و نه در مرحله اسس سابقه کار. برای اسس سابقه کار، داشتن یک گواهی سابقه کار هم به تنهایی کفایت میکنه و احتیاج به هیچ مدرک دیگه ای هم نیست. اما باید توجه داشته باشید که قبول کردن سابقه کار شما توسط سازمان اسسور هیچگونه الزامی برای آفیسر ایجاد نمیکنه که حتما سابقه کار شما رو قبول کنه و در خیلی از موارد از شما سابقه بیمه و مدارک تکمیلی هم میخواد.
    حتی اگه سابقه کار کمتر از ۳ سال باشه و امتیازی نگیری ازش ,بازم واسه افیسراطلاعات اضافه مهمه?

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ShRa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مشغول پر کردن eoi بودم رسیدم به شماره رفرنس مدرک اسس شده!
    منظور از شماره رفرنس ارزیابی مدرک چیه؟؟ من باید چه شماره ای را وارد کنم؟
    الان نامه اسس هم روبه رو هست ولی یکم گیج شدم!
    یعنی همون شماره نامه که بالای نامه هست را باید وارد کنم?
    برای Engineers Australia اولین ردیف بالای صفحه Ref:xxxxxxx

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammc نمایش پست ها
    دوستان مدرک مهندسی من 2 سال پیش engineer technologist اسس شده آیا امکانش هست که دوباره تقاضای اسس بدم و بتونم professional اسس بگیرم؟
    یه سوال دیگه هم اینه آیا سابقه کاری که به انجمن مهندسی استرالیا می فرستی مثلا 5 سال و مدرکتو بر مبنای اون اسس می کنن ملاک محاسبه سابق کار برای اداره مهاجرت استرالیا است یا نه ؟
    شما می تونید دوباره مدارکتون را بفرستید برای اسس. فقط اینکه چون مدارکتون موجود هست اونجا همه چی رو یهو عوض نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jlx1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد درخواست برای ویزای اقامتی 190 ایالت ویکتوریا دارم با توجه به این که این ایالت از فارق التحصیلان PhD که توی این ایالت درس خوندن حمایت می کنه. سوالم اینه که ایا قبل از درخواست برای اسپانسرشیب ایالتی نیاز به skills assessement دارم یا اینه چون از این ایالت مدرک می گیرم بهش نیاز نیست؟ متاسفانه هنوز پاسخ دقیقی در این مورد نگرفتم. ممنون می شم اگه از دوستان تجربه یا اطلاعات دقیق در این زمینه داره راهنمایی کنه. متشکر
    اسس رو باید بگیرید. ولی مثلا برای EA نیازی به تهیه CDR ندارید چون مدرکتون رو قبول دارن.
    Skills assessment
    Before you receive an invitation, you must have had your skills assessed as suitable for your occupation
    by an assessing authority for your nominated occupation.
    You also need to find out if the occupation you have nominated requires you to be registered, licensed, or
    be a member of a professional or industry organisation.
    Where an Australian qualification is used as the basis for a skills assessment it must have been awarded
    as a result of undertaking a full-time CRICOS registered course while being the holder of an eligible
    student visa.
    از بوکلت اداره مهاجرت
    1. Australian Qualifications
    If you have Australian undergraduate engineering
    qualifications at the Professional Engineer, Engineering
    Technologist or Engineering Associate level you should
    initially apply using the Australian Qualifications
    Application Form.
    از بوکلت EA

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    حتی اگه سابقه کار کمتر از ۳ سال باشه و امتیازی نگیری ازش ,بازم واسه افیسراطلاعات اضافه مهمه?
    قاعدتا تو این حالت نباید دیگه زیاد رو سابقه کار شما حساس باشن اما من شنیدم بچه هایی که همچین شرایطی داشتن ولی بازم ازشون مدارک تکمیلی رو خواستن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

با سلام
    دوستان من CDRام آماده هست و میخوام بفرستم، میخوام بدونم آیا نتیجه آیلتس خودم رو باید هم به engineers australia و هم به اداره مهاجرت بفرستم و یا اینکه فقط فرستادنش به engineers australia کافیه ؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط afshj نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من CDRام آماده هست و میخوام بفرستم، میخوام بدونم آیا نتیجه آیلتس خودم رو باید هم به engineers australia و هم به اداره مهاجرت بفرستم و یا اینکه فقط فرستادنش به engineers australia کافیه ؟
    ممنونم
    تا جواب اسس + نیاد ,شما با اداره مهاجرت کاری ندارین

نقل قول نوشته اصلی توسط afshj نمایش پست ها
    با سلام
    ممنونم
    در حال حاضر باید برای EA بفرستید

Junior Member

با سلام.

من مدرک کارشناسی عمران رو سال ۲۰۱۰ از ایران گرفتم. الان به ارزیابی مدرکم توسط EA نیاز دارم. ولی متاسفانه زمان کافی برای نوشتن CDR ندارم. کسی از دوستان هست که برای نوشتن CDR به شرکتی سفارش داده باشه؟ ایا قابل اعتماد هستند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

من می خوام 5 امتیاز همسر رو هم بگیرم
    مدرک لیسانسش مهندسی از دانشگاه تراز اول است. باید حتما با سابقه کار باشه یا همینطوری هم professional engineer اسس میشه؟
    و اینکه اون هم واسه اسس باید CDR و اپیزود و این داستان ها تهیه کنه؟؟
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)