صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 158

موضوع: اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    پس اگه شما گرفتین اقامت رو میشه بگین تقریبا چقدر واسه اسس و گرفتن اقامت زمان می بره.. ایا با اینکه از ایران کسی اقدام بکنه زمان بررسی فرق میکنه یا نه؟
    و ایا امتیاز خاصی واسه ما که اینجا دانشجوییم قائل هستند یا با دید مثبت یا اغماض بررسی کنن؟
    من جواب مستندی برای این سوال شما سراغ ندارم. اما شنیده ها و تجربیات بعضی از کسانی که میشناسم نشون میده که پروسه صدور ویزای اقامت دائم برای کسانی که در داخل استرالیا درخواست ویزاشون رو لاج میکنن یا حداقل یک بار ویزای استرالیا رو گرفتن، سریعتر از بقیه انجام میشه. مثلا برای خود من حدود یک سال طول کشید در حالی که به طور معمول این پروسه صدور ویزای 189 برای کسانی که ایران هستن حدود یک سال و نیم طول میکشه.

در مورد اینکه برای دانشجوها امتیازی قائل باشند اطلاعی ندارم. حداقل به صورت رسمی که چیزی اعلام نکردن.

سلام دوستان و ممنون از اینکه به هم کمک میکنید. یه سوال: ما الان با ویزای دانشجویی هستیم و کورس من یکساله بوده، مستر. حالا اگه بخوام ی کورس پایین تر مثلاً یه دیپلما توی کالج بردارم که فقط ویزامون تمدید بشه، اطلاع دارید که بعدش میتونم برای graduate visa یا همون streamlinedاقدام کنم؟ در حالیکه در این حالت جمع هفته هایی که اینجا درس میخونم بیشتر از 92 هفته میشه، ولی بعضی ها میگن رشته ی دوم نباید از نظر gradeپایین تر از اولی باشه. متاسفانه ایجنت ها هم خیلی از این موضوع اطلاع ندارند.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    این طور که من فهمیدم کسایی که در یکی از دانشگاه های ویکتوریا مدرک دکتری میگیرند میتونن 5 امتیاز از اسپانسر ویکتوریا بگیرن که نیازی به سابقه کار نداره...میخوان بدونم گرفتن این امتیاز آیا محدودیتی داره یا نه؟ گرفتنش آسونه؟
    سوال دیگه اینکه کسی که دکتراشو از استرالیا بگیره نیازه که برای مدرک دکتراش اسسمنت بگیره؟ برای مدرک لیسانس و ارشد که از ایران گرفته شده هم نیاز به اسسمنت هست؟ یا فقط آخرین مدرک که همون دکتری استرالیا باشه نیاز به اسسمنت داره؟
    ممنون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این طور که من فهمیدم کسایی که در یکی از دانشگاه های ویکتوریا مدرک دکتری میگیرند میتونن 5 امتیاز از اسپانسر ویکتوریا بگیرن که نیازی به سابقه کار نداره...میخوان بدونم گرفتن این امتیاز آیا محدودیتی داره یا نه؟ گرفتنش آسونه؟
    سوال دیگه اینکه کسی که دکتراشو از استرالیا بگیره نیازه که برای مدرک دکتراش اسسمنت بگیره؟ برای مدرک لیسانس و ارشد که از ایران گرفته شده هم نیاز به اسسمنت هست؟ یا فقط آخرین مدرک که همون دکتری استرالیا باشه نیاز به اسسمنت داره؟
    ممنون
    طبق این لینک:
    http://www.liveinvictoria.vic.gov.au/visas-and-immigrating/occupation-lists/state-nomination-occupation-list-for-graduates-in-victoria

ممنون میشم راهنمایی کنید
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

با سلام خدمت اعضای محترم فروم
    یک سوال کاملا متفرقه دارم. الان من ساکن استرالیا هستم و برای اقامت دایم میخوام اقدام کنم و نیازمند نمره 7 به بالا در هر 4 مهارت هستم. از چند نفر شنیدم که تو خود خاک استرالیا امتحان بدی خیلی احتمالش کمه که بتونی هر 4 مهرت رو با هم بالای 7 بیاری چون میدونن که واسه مهاجرت میخوای و خیلی از بچه ها هستند که نمره های 8 و 8.5 در سه مهارت دارند ولی یکی از مهارت ها زیر 7 میشه. آیا این شایعه درست است؟ کسی تجربه اش رو داره؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط aleni32 نمایش پست ها
    یک سوال کاملا متفرقه دارم. الان من ساکن استرالیا هستم و برای اقامت دایم میخوام اقدام کنم و نیازمند نمره 7 به بالا در هر 4 مهارت هستم. از چند نفر شنیدم که تو خود خاک استرالیا امتحان بدی خیلی احتمالش کمه که بتونی هر 4 مهرت رو با هم بالای 7 بیاری چون میدونن که واسه مهاجرت میخوای و خیلی از بچه ها هستند که نمره های 8 و 8.5 در سه مهارت دارند ولی یکی از مهارت ها زیر 7 میشه. آیا این شایعه درست است؟ کسی تجربه اش رو داره؟
    با تشکر
    دوست عزیز منم اینو شنیده بودم. ولی خودم که امتحان دادم همه 4 مهارت رو بالای 8 شدم. بیشترین گیرشون رو writing ولی اگه همه نکات نوشتاری رو رعایت کنید مشکلی نخواهید داشت.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aleni32 نمایش پست ها
    با تشکر
    یکی از دوستان من دقیقا همچین شرایطی داره....2-3 تا 7.5-8 میگیره یکی رو 6-6.5!
    بنده خدا مونده چی کار کنه...به نظر من برین مالزی یا اندونزی

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    در مورد سوال اولتون اطلاع ندارم چوم ویکتوریا نبودم. در مورد سوال دوم هم فقط لازمه لیسانس و ارشد ایرانتون اسس بشه و نیازی به اسس مدرک دکتری استرالیا ندارین.

سلام دوستان. من تمام مطالب این تاپیک و تاپیکهای مشابه رو خوندم. تا اونجا که من متوجه شدم اولین قدم برای گرفتن PR اینه که مدارک تحصیلی اسس بشه. حالا این میتونه همزمان با ارسال درخواست به اداره مهاجرت باشه یا اینکه می شه اول درخواست اسس مثلا به EA فرستاده بشه. بعد از اینکه نتیجه اومد برای اداره مهاجرت اقدام کنیم. این برداشت من درسته؟ یا باید هردوتا با هم انجام بشه؟ در واقع این سوالو برای این پرسیدم که من دارم با ویزای دانشجویی میام استرالیا و فکر می کنم اگه درخواستمو جدا جدا بفرستم برام بهتره. چون توی اون حداقل 13 هفته ای که طول می کشه مدارک اسس بشه می تونم بقیه مدارکمو تهیه کنم. یه سوال دیگه هم دارم. اگه کسی بعد از تموم شدن درسش بخواد اقدام کنه، با توجه به اینکه یه مدرک مثلا دکترای چهار ساله از استرالیا داره، آیا باز هم داشتن نمره زبان لازمه یا نه؟ ممنون

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من تقریبا کلیه تاپیک ها رو خوندم ولی جواب قطعی پیدا نکردم

من هدفم گرفتن اقامت دائم هست

حالا زیاد برام فرقی نداره کانادا باشه یا استرالیا یا کشورهای خوب اروپا مثل المان سوئد نروژ فنلاند یا سوئیس

میخوام بدونم کدومشون در پایان تحصیل مقطع لیسانس اقامت دائم میدن ؟

من دانشجو انصرافی هستم که همون دیپلم فنی محسوب میشم

از طرفی برای کانادا پرسو جو کردم میگن برای کالج و لیسانس ویزا نمیدن...یعنی اپلای هم کنیم سفارت رجکت میکنه

خواهشا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)