صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 158

موضوع: اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط madjidsarvghad نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تمام مطالب این تاپیک و تاپیکهای مشابه رو خوندم. تا اونجا که من متوجه شدم اولین قدم برای گرفتن PR اینه که مدارک تحصیلی اسس بشه. حالا این میتونه همزمان با ارسال درخواست به اداره مهاجرت باشه یا اینکه می شه اول درخواست اسس مثلا به EA فرستاده بشه. بعد از اینکه نتیجه اومد برای اداره مهاجرت اقدام کنیم. این برداشت من درسته؟ یا باید هردوتا با هم انجام بشه؟ در واقع این سوالو برای این پرسیدم که من دارم با ویزای دانشجویی میام استرالیا و فکر می کنم اگه درخواستمو جدا جدا بفرستم برام بهتره. چون توی اون حداقل 13 هفته ای که طول می کشه مدارک اسس بشه می تونم بقیه مدارکمو تهیه کنم. یه سوال دیگه هم دارم. اگه کسی بعد از تموم شدن درسش بخواد اقدام کنه، با توجه به اینکه یه مدرک مثلا دکترای چهار ساله از استرالیا داره، آیا باز هم داشتن نمره زبان لازمه یا نه؟ ممنون
    شما برای lodge درخواست ویزا در سایت اداره مهاجرت، نیاز دارین که جواب اسسمنت مدارک تحصیلی تون رو از سازمان ارزیاب مربوطه (مثلا Engineers Australia) دریافت کرده باشین. بنابراین نمیتونین درخواست ویزا و درخواست ارزیابی مدرکتون رو به صورت همزمان انجام بدین.

تا جایی که من میدونم حتی با داشتن مدرک دکتری از استرالیا، یاز هم باید امتحان آیلتس بدین. در این کتابچه، صفحه 20 رو ببینین.

Junior Member sspy آواتار ها

سلام دوستان چند تا سوال داشتم و اگر دوستان منت سر ما بزارن جواب بدن ممنون میشم
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر معدل هم حدود 15 هستم و 2 مقاله دارم (یکی رو تموم کردم اگه خدا بخواد همین ماه میفرستم برای داوری، یکی هم در دست اقدامه) اول اینکه می تونم برای فاند اقدام کنم ؟ حالا اگر قبول شد و با فاند تونستم بیام واقعا برای دکتری کار هست (البته من کار مهندسی بیشتر دوست دارم تمامی مدارم سیسکو و مایکروسافت رو دارم) در ضمن سابقه کار سه سال مرتبط به رشته ام دارم؟
    ایا میتونم در حین تحصیل اقدام به ویزای دائم بکنم و انصراف بدم ؟ فقط دلیل من پایان خدمت هست برای این کار چون پایان خدمت داشتم از همین ایران برای اقامت دائم اقدام میکردم ؟
    در این شرایط دوستان چه پیشنهادی به من میدهند ؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من دکتری عمران از دانشگاه تهران را سال 91 گرفتم
    از سال 87 حق التدریس کار کردم. ظاهرا میگن بعد از اخذ مدرک سابقه حساب میشه که اونم حق التدریس هست و پاره وقت اما حداقل 4 روز هفته و از دانشگاه های مختلف هست.
    به نظرتون اعتبار داره
    یه سوال دیگه اینکه مدارک phd کجا باید اسس بشه؟ تو VETASSESS زده university lecturer اما کسی میدونه برای دکتری رشته های فنی هم هست یا نه؟ کسی هست با مدرک دکتری واسه lecturer اقدام کرده باشه؟

سلام.می خواستم بگم اگه کسی اخیرا سی دی آر نوشته و اسس شده بیاد و از تجربش بگه و اینکه آیا پیپر بیسد انجام داده یا آنلاین؟؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من لیسانس عمران در سال 90 دارم و ارشد مدیریت اجرایی در سال 93.3 سال بیمه مرتبط با لیسانس بعد از لیسانس دارم و 4 سال بیمه مرتبط با لیسانس قبل از فارغ التحصیلی.
    سن هم 30 سال.
    به نظرتون برای منی که قصدم اقامت دائم هست...بهتر نیست یک مستر از استرالیا بگیرم؟مثلا project management or construction management?
    اینطوری در طی 2 سال سطح زبانم هم بالاتر میاد و می تونم آیلتس بالاتری بگیرم؟
    البته سنم از 32 رد میشه..
    نظرتون چیه؟پیشنهادتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط oil spill نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از سال 87 حق التدریس کار کردم. ظاهرا میگن بعد از اخذ مدرک سابقه حساب میشه که اونم حق التدریس هست و پاره وقت اما حداقل 4 روز هفته و از دانشگاه های مختلف هست.
    به نظرتون اعتبار داره
    یه سوال دیگه اینکه مدارک phd کجا باید اسس بشه؟ تو VETASSESS زده university lecturer اما کسی میدونه برای دکتری رشته های فنی هم هست یا نه؟ کسی هست با مدرک دکتری واسه lecturer اقدام کرده باشه؟
    مدرک PHD شما از لحاظ کیفیت بررسی میشه که همطراز استرالیا باشه. چیزی که یقین ندارم اینه که این مهم باید همراه با اسس مدارک پایینتر باشه یا دیگه نیازی نیست.؟؟ چون این قسمت additional محسوب میشه. این مطلب در سایت مهندسی استرالیا به این صورت اومده:

• where an overseas PhD engineering degree is held, which may not necessarily need to be considered in the assessment process to provide the nominated outcome, then an additional assessing service is available to provide an opinion on the qualification as comparable to an Australian PhD.

آدرس صفحه : https://www.engineersaustralia.org.a...lls-assessment

دوستان اگر مطلب دیگری شنیدن و یا من اشتباه متوجه شدم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط imanflash2013 : April 21st, 2015 در ساعت 11:53 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oil spill نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون اعتبار داره

در ضمن شما چون فارغ التحصیل دانشگاه تهران و رشته فنی هستید می تونید برای ویزای 478 هم اقدام کنید. بهتون یه ویزای اقامت موقت 2 ساله میده که اجازه کار فول تایم تو استرالیا دارین. خیلی هم زود مراحلش انجام میشه. بعدش که اومدین اینجا و اگه کار پیدا کردید می تونید رو سابقه کار داخل استرالیاتون خیلی امتیاز خوبی بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ITU, Satellite Communication and Remote Sensing

با سلام خدمت دوستان
    من الان همراه همسرم استانبول هستیم. من دانشجوی فوق هستم رشتهٔ ارتباطات ماهواره‌ای و سنجش از راه دور دانشگاه تکنیک استانبول. 32 سال هم سن دارم. فعلا 1 ترم که شروع کردم درسمو و اینجا هم فاند 1 ساله RA دارم. می‌خواستم برا دکترا استرالیا یا نیوزلند اقدام کنم و بعدشم برا اقامت دائم. می‌شه راهنمایم کنید که روش خوبی هست یا نه؟ و اینکه چون از ترکیه اقدام خواهم کرد مزیت خاصی داره برا ویزا؟

Junior Member

با سلام سوال دارم آیا همزمان میشه از ایران پروسه ویزای 189 رو شروع کنم و برای ویزای دانشجویی برای مقطع دکترا هم اقدام کنم و با ویزای دانشجویی به استرالیا برم و بعدا این ویزا رو به ویزای 189 تبدیلش کنم(که احتمالا دو سالی طول بکشه) تا زودتر به مرحله سیتی زن شیپی نزدیک بشم(فکر می کنم شرط اصلیش چهار سال اقامت در استرالیا هست که یک سالش باید اقامت با ویزای دائم باشه )

ضمنا آیا برای ویزای 189 هر دو بخش IELTS جنرال یا آکادمیک مورد قبول هستش؟با تشکر
    ویرایش توسط hadi_en : July 5th, 2015 در ساعت 01:25 PM

سلام دوستان
    من براي مستر حقوق پذيرش گرفتم.
    طول دوره ١.٥ سال هستش ، سوالي كه دارم اينه كه بعد از اتمتم تحصيل چه راهي براي تمديد ويزا با حق كار كردن هستش چون تا اونجايي كه مي دونم ويزاي بريج فقط براي اونهايي هست كه مستر ٢ ساله مي خونن
    در ضمن نمره ي آيلتسم ٧ هست و ٤ سال سابفه ي كار حقوقي در ايران دارم
    ممنون از كمكتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)