صفحه 104 از 183 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

با سلام،
    دانشگاه ازم خواسته بعنوان بخشی از پروسه صدور CoS آخرین مدرکم رو ارائه بدم. من توضیح دادم که مدرک موقت دکتری رو نگرفتم هنوز و بعدش گواهی موقت ارشدم رو فرستادم ک ه درخواست ترجمه دادن. آیا ترجمه رسمی ها قبول میکنن این گواهی رو ترجمه کنن؟

در ضمن آیا از دوستان، کسی تجربه مورد مشابه داره؟ آیا باید حتما بعنوان بخشی از پروسه دریافت ویزا و صدور CoS اقدام به خرید مدرک از وزارت علوم بکنیم؟ لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

سلام دارالترجمه ها که همه چیز را ترجمه میکنند و گواهی موقت را هم ترجمه میکنند. تجربه من میگوید که دانشگاهها خیلی به آن جمله آخر که میگوید برای فلان صادر شده و "ارزش دیگر ندارد" توجه نمیکنند.

شما قصد خواندن دکتری مجدد به نظرم دارید. بنابراین چون معمولا دانشجوی دکتری از ارشد شروع میکند من فکر میکنم خیلی متعرض مدرک دکتری اول شما نشوند و کارهایتان با مدارک ارشدتان پیش برود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    با سلام،
    دانشگاه ازم خواسته بعنوان بخشی از پروسه صدور CoS آخرین مدرکم رو ارائه بدم. من توضیح دادم که مدرک موقت دکتری رو نگرفتم هنوز و بعدش گواهی موقت ارشدم رو فرستادم ک ه درخواست ترجمه دادن. آیا ترجمه رسمی ها قبول میکنن این گواهی رو ترجمه کنن؟

در ضمن آیا از دوستان، کسی تجربه مورد مشابه داره؟ آیا باید حتما بعنوان بخشی از پروسه دریافت ویزا و صدور CoS اقدام به خرید مدرک از وزارت علوم بکنیم؟ لطفا راهنمایی کنید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member

سلام
    جالبه من تماس تلفنی با دارالترجمه داشتم و گفتن مدرک موقت رو ترجمه نمی کنن. برام خیلی عجیب بود. البته گفتن فقط میتونن ترجمه غیررسمی بدون سربرگ دادگستری و فقط با مهر و سربرگ موسسه دارالترجمه صادر کنن. بنظرتون ارزشی داره؟ 55 هراز تومن هم برای یه صفحه خواستن.

خیر بنده برای کار قصد رفتن دارم و برای تحصیل نمی روم. منتها برای صدور قرارداد و CoS اصرار به دریافت مدرک دکتری و سپس ارشد داشتند

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دارالترجمه ها که همه چیز را ترجمه میکنند و گواهی موقت را هم ترجمه میکنند. تجربه من میگوید که دانشگاهها خیلی به آن جمله آخر که میگوید برای فلان صادر شده و "ارزش دیگر ندارد" توجه نمیکنند.

شما قصد خواندن دکتری مجدد به نظرم دارید. بنابراین چون معمولا دانشجوی دکتری از ارشد شروع میکند من فکر میکنم خیلی متعرض مدرک دکتری اول شما نشوند و کارهایتان با مدارک ارشدتان پیش برود.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

سلام
    جالبه من تماس تلفنی با دارالترجمه داشتم و گفتن مدرک موقت رو ترجمه نمی کنن. برام خیلی عجیب بود. البته گفتن فقط میتونن ترجمه غیررسمی بدون سربرگ دادگستری و فقط با مهر و سربرگ موسسه دارالترجمه صادر کنن. بنظرتون ارزشی داره؟ 55 هراز تومن هم برای یه صفحه خواستن.

خیر بنده برای کار قصد رفتن دارم و برای تحصیل نمی روم. منتها برای صدور قرارداد و CoS اصرار به دریافت مدرک دکتری و سپس ارشد داشتند
    سلام
    روند همین هست که به شما گفتند و عجیب نیست. میتونند ترجمه کنند ولی مهرها نمیتونند بگیرند. چون شما برای کار اقدام می کنید من اطلاعات ندارم. موفق باشید

Senior Member

سلام
    براساس راهنمایی شما ازشون پرسیدم آیا برای پست من نیازی به اپلای برای criminal record certificate هست که امروز از تیم مهاجرت دانشگاه اینطور جواب دادند:

criminal record certificate will not be required, as it is not applicable to Higher Education institutions.

گویا برای ریسرچ نیازی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mv6166 نمایش پست ها
    با سلام
    البته من هم استرس داشتم و به همراه همسرم رفتیم درخواست گواهی عدم سوء پیشینه دادم (که الان ۲۰ روز کاری یعنی حدود یک ماه طول میکشه تا برسه به دستمون) ولی بعد که نامه CoS آمد متوجه شدم که کد رشته کاری من که به اون Standard Occupation Codes گفته میشه در لیست مربوط به مشاغل نیازمند گواهی عدم سوء پیشینه نیست.
    بهتره کد رشته کاریتون یا همون Standard Occupation Codes را از واحد منابع انسانی دانشگاه مقصد چک کنید که در لیست مربوط هست یا نه:
    لطفا بخش ۶ از فایل پی دی اف لینک زیر را ببینید و کد را چک کنید:
    https://www.gov.uk/government/upload...cks_Apr_17.pdf

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام تا آنجا که من اطلاع دارم اصرار بر داشتن و ارایه و ترجمه مدارک دکتری تصمیم خود دانشگاه است و الا برای صدور شماره Cos با توجه به اینکه تقریبا همه دانشگاهها اسپانسر با درجه حداقل A هستند (نمیدانم دانشگاه شما کدام است ولی حتما اسپانسر با درجه دست کم A هست )احتیاج نیست .

بنابراین شاید بتوانید شرایط را به دانشگاه در مورد زمان مورد نیاز و هزینه های آزاد کردن مدرک در کنار شرایط مالی خودتان توضیح بدهید و فکر میکنم احتمال قانع شدن آنها با فقط ترجمه رسمی کم نباشد.

موفق باشید

سلام

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

سلام

عجیب نیست پایینش نوشته که ارزش ترجمه ندارد

Junior Member

سلام
    براساس راهنمایی شما ازشون پرسیدم آیا برای پست من نیازی به اپلای برای criminal record certificate هست که امروز از تیم مهاجرت دانشگاه اینطور جواب دادند:

criminal record certificate will not be required, as it is not applicable to Higher Education institutions.

گویا برای ریسرچ نیازی نیست.

بله همان طور که در مرجعی که ارسال کردم مشخص است برای مشاغلی که با آحاد مردم در تماس هست مثل آموزش و پرورش و نیز حوزه های مربوط به علوم پزشکی نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه است.

Junior Member

آیا میشه هر وقتی درخواست داد؟ شنیدم 1 ماه فقط اعتبار داره درسته؟
    بله یک ماه اعتبار داره.
    اما نمی دانم سفارت چه زمانی را برای قبول کردن گواهی مدنظر داره.

Junior Member

سلام دوستان

من دکتری رو از یه دانشگاه خارج از ایران گرفتم (Taught in English). الان برای research associate دانشگاه منچستر قبول شدم از طریق پوزیشن. توی مصاحبه گفتم که مدرک دکتریم اماده نیست. پاییز 2018 قراره دفاع کنم. استاد توی مصاحبه گفت دانشگاه بعدا باهات هماهنگ میکنه توی این مورد. درهرحال بعد از حدود 12 روز نامه قرارداد رو برای من پست کردن و با ایمیل هم فرستادن. توی ایمیل گفتند که برای CoS با شما تماس گرفته خواهد شد (گفتند soon). من از ایران میخوام اقدام کنم برای ویزا (منظور ایران یا ترکیه یا امارات). برای اینکه مراحل صدور یک CoS مناسب و مورد نیاز زودتر انجام شه، یه ایمیل مفصل به دانشگاه دادم و جریان رو گفتم که من مدرک حمایت مالی برای یک ماه اول اقامت در انگلستان رو ندارم (ولی میتونم خودم رو support کنم)، مدرک دکتری هنوز اماده نیست و درباره زبان هم گفتم. الان 15 روز از ایمیل اخر دانشگاه که گفت باهاتون تماس میگیرن برای CoS میگذره ولی خبری نیست!!! به نظر شما طبیعیه؟ معمولا چند روز میگذره؟ ممنون میشم بچه هایی که تجربه دارند بگن حدودا چند روز طول میکشه که فرم اولیه CoS اماده و ایمیل بشه.
برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)