صفحه 117 از 183 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - کنترل دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام
    کانال تلگرام زده شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    من هم موافقم
    کی زحمتش و میکشه؟

Senior Member

سلام
    اگر همین ویزای TIER2 رو میخواین بگیرین. باید IELTS UKVI بگیرین. نمره قبولی هم فکر میکنم 4 به بالا هست.
    اگر تحصیل رو در انگلیس کرده باشین دیگه نیازی به ارائه مدرک زبان نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط kargarisaac نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از ایران پیشنهاد کاری گرفتم از یه شرکت توی انگلیس. در مورد مدرک زبان سوال داشتم. آیا تافل هم مورد قبول هست یا باید ایلتس داشت؟ چه نمره ای کافیه؟ جاهایی دیدم که میگن برای کار اونجا باید یه مقطع تحصیلی انگلیس بوده باشین. آیا صحت داره؟ چه مشکلات دیگه ای برای گرفتن ویزا و رفتن به انگلیس هست از ایران؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - کنترل دانشگاه تهران

تافل ibt قبول نمیکنن؟ من چون دارم برای تافل میخونم. چه فرقی با ایلتس آکادمیک یا جنرال داره؟
    مساله هزینشه. وگرنه نمرش که چیزی نیست.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام
    اگر همین ویزای TIER2 رو میخواین بگیرین. باید IELTS UKVI بگیرین. نمره قبولی هم فکر میکنم 4 به بالا هست.
    اگر تحصیل رو در انگلیس کرده باشین دیگه نیازی به ارائه مدرک زبان نیست.

ApplyAbroad Superstar

سلام فرض شما درست است و منطفش را کسی واقعا شاید نداند. نکته ولی این است که دولت انگلیس این تست-منظور IELTS Life Skills- را بررسی کرده و به نظرش برای مهاجرت و کار و ... مناسب است. آنهای دیگر را بررسی نکرده اند. میگویند نوع سپیکینگ و لسنینگ که در این تست سنجش میشود برای زندگی روزمره مناسب است! حالا در واقع با آیلتس جنرال که برای مهاجرت است - و احتمالا بعدش کار یا درس- چه تفاوتی دارد کسی نمیداند. البته بحث اصلی این است که این با استاندارد A2 که در اروپا برای زبان به منظور اشتغال تعیین شده معادل است بنابراین ادعا این است که این تست در واقع تن دادن انگلستان به مقررات اتحادیه اروپایی است (که البته دارند از آن خارج میشوند).

کارمند بازی به سبک انگلیسی؟ شاید!

موفق باشید

تافل ibt قبول نمیکنن؟ من چون دارم برای تافل میخونم. چه فرقی با ایلتس آکادمیک یا جنرال داره؟

ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

طبق چیزی که من دارم این جا میبینم هر دو ارمون جنرال و اکادمیک مورد قبوله برای ویزای کاری درسته؟
    https://www.ielts.org/what-is-ielts/...a-applications

من کارم مهندسی نرم افزار هست آیا نیازی به گواهی عدم سو پیشینه دارم؟
    ویرایش توسط rtech : October 1st, 2018 در ساعت 05:57 PM

Senior Member

بله، درسته آکادمیک و جنرال تفاوتی ندارد. باید IELTS UKVI باشد.

برای سوء پیشینه بهتر هست از واحد مهاجرت محل کار مقصد سوال کنید که کد مربوط به کارشما چیه و آیا نیازی به سوء پیشینه هست یا نه. برای کارهای پژوهشی و کارهای غیرحساس که با تربیت یا سلامت انسانها سروکارندارد نیازی به گواهی عدم سوء پیشینه نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    طبق چیزی که من دارم این جا میبینم هر دو ارمون جنرال و اکادمیک مورد قبوله برای ویزای کاری درسته؟
    https://www.ielts.org/what-is-ielts/...a-applications

من کارم مهندسی نرم افزار هست آیا نیازی به گواهی عدم سو پیشینه دارم؟

ApplyAbroad Guru

ممنون
    دلیل اصلی بحث تقلبه بخصوص در مورد تافل چند سال قبل یه رسوایی در مورد تقلب پیش اومد.

Junior Member

سلام
    من یک سوال داشتم و ممنون میشم هر کسی بتونه منو راهنمایی کنه!
    من الان در سال آخر دوره دکترا هستم و یک پیشنهاد کاری دارم ولی طول قرارداد فقط ۱۰ ماه است. ویزای دانشجویی من اکتبر ۲۰۱۹ تموم می‌شه و طبق قوانین فعلی، می‌تونم برای یک ویزای post study بعدش اپپلای کنم. در نتیجه من تا حدود اکتبر ۲۰۲۰ می‌تونم ویزای دانشجویی انگلیس رو داشته باشم. ولی، اگر برای این موقعیت کاری اپلی کنم احتمالا یک ویزای Tier2 تا جولای ۲۰۱۹ میگیرم و بعدش نمیدونم واقعا چطوری می‌شه.
    در کنارش، امروز با این متن مواجه شدم که به نظرم خیلی امیدوار کننده است.
    You can come to the UK with a Tier 2 (General) visa for a maximum of 5 years and 14 days, or the time given on your certificate of sponsorship plus 1 month, whichever is shorter. You can start your stay up to 14 days before the start date on your certificate of sponsorship.

اطلاعات من در زمینه ویزای Tier2 خیلی پائین و نگرانی من اینه که اگر نوع ویزام رو عوض کنم، بعد از ده ماه بدون ویزا خواهم ماند.
    خیلی ممنون میشم اگه هر کسی که میتونه منو راهنمایی کنه!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mataa نمایش پست ها
    سلام
    من الان در سال آخر دوره دکترا هستم و یک پیشنهاد کاری دارم ولی طول قرارداد فقط ۱۰ ماه است. ویزای دانشجویی من اکتبر ۲۰۱۹ تموم می‌شه و طبق قوانین فعلی، می‌تونم برای یک ویزای post study بعدش اپپلای کنم. در نتیجه من تا حدود اکتبر ۲۰۲۰ می‌تونم ویزای دانشجویی انگلیس رو داشته باشم. ولی، اگر برای این موقعیت کاری اپلی کنم احتمالا یک ویزای Tier2 تا جولای ۲۰۱۹ میگیرم و بعدش نمیدونم واقعا چطوری می‌شه.
    You can come to the UK with a Tier 2 (General) visa for a maximum of 5 years and 14 days, or the time given on your certificate of sponsorship plus 1 month, whichever is shorter. You can start your stay up to 14 days before the start date on your certificate of sponsorship.

اطلاعات من در زمینه ویزای Tier2 خیلی پائین و نگرانی من اینه که اگر نوع ویزام رو عوض کنم، بعد از ده ماه بدون ویزا خواهم ماند.
    به شما احتمالا یه ماه بعد از پایان قرارداد کاری یعنی تا آگوست 2019 ویزا میدن اگر تبدیل کنید. من الان سوال شما رو درست متوجه نشدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mataa نمایش پست ها
    سلام

شما بهتره برید به ویزای Tier 4 DES چون نه تنها براتون طولانی تر خواهد بود بلکه برای تبدیل کردنش به Tier 2 کارتون ساده تر از یک Tier 2 به Tier 2 دیگر است چون نیازی به RLMT نخواهید داشت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)