صفحه 123 از 183 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

ببخشید فراموش کردم... در مورد ازدواج... اطلاعات من محدود است ولی در مواردی که من تا به حال دیده ام - و خیلی هم البته معدود نبوده - مشکلی برای اوردن خانواده دارندگان tier 2 برای کارهای دانشگاهی نداشته اند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    دوستان بالاخره این یه ماه گذشت و پروسه CoS من شروع شد، اطلاعاتم رو گرفتن و دارن کارهای مربوط به CoS رو انجام میدن، یه فرم بهم دادن پر کنم یه چندتا از سوالاتش رو راستش نمیدونم چی باید بنویسم، کسی تجربه ای داره یا میدونه در چه مورد هست؟

Do you/your dependants use the Registered Traveller Service?
    Do you/your dependants have any outstanding litigation costs payable to the Home Office?
    Do you/your dependants have outstanding NHS charges amounting to £500 or more?

در قسمت Qualification هم این دو ستون نمیدونم دقیقا چی هست
    Name of educational establishment
    Taught or researched in English
    اولی به نظر میرسه اسم دانشگاه باشه و دومی اینکه آیا به زبان انگلیسی تدریس شده یا نه

یک سوال دیگه هم داشتم، اگر من بعدا وقتی رسیدم اونجا بخوام ازدواج کنم مشکلی پیش میاد؟ چون یکی از دوستانم که اونجاس گفت خیلی سخت تونسته برای خانمش ویزا بگیره و کلی اذیتش کردن.
    ویرایش توسط susighton : November 2nd, 2018 در ساعت 03:30 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان اطلاع دارید که ایا کسی نامزدت باشه و هنوز ازدواج نکردید میشه به عنوان دپندت اقدام کرد? الان هزینه ویزا با دپندت چند pound میشه?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aston University

من ۲۱ اکتبر برای ویزای tier 2 از دفتر تهران درخواست دادم. امروز پاسپورتم رسید و خوشبختانه نتیجه مثبت بود. ویزای من ۲۹ اکتبر صادر شده و تاریخ برچسب ورود به انگلستان از ۲۹ اکتبر ۲۰۱۸ تا ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸ هست. در حالی که تاریخ شروع قرارداد من ۷ ژانویه ۲۰۱۹ بوده. من فکر نمیکردم تاریخ این برچسب زودتر از تاریخ شروع که تو درخواست ویزا زده بودم باشه. هیچ جا هم ندیده بودم. الان تو برگه راهنمایی که همراه با پاسپورت نوشتن گفته اگر تو این مدت نیایی باید برای vignette transfer اقدام کنی که هزینه اش هم ۲۰۹ دلار زده. میخواستم ببینم من نمیتونم به این مورد اعتراض کنم. که چرا تاریخ شروع منو زودتر از تاریخی که تو فرم تقاضا داده بودم زدن؟ من اینجا کارمو نمیتونم زودتر از اون تاریخ ول کنم. کسی تجربه ای داشته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط adkhalaji نمایش پست ها
    من ۲۱ اکتبر برای ویزای tier 2 از دفتر تهران درخواست دادم. امروز پاسپورتم رسید و خوشبختانه نتیجه مثبت بود. ویزای من ۲۹ اکتبر صادر شده و تاریخ برچسب ورود به انگلستان از ۲۹ اکتبر ۲۰۱۸ تا ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸ هست. در حالی که تاریخ شروع قرارداد من ۷ ژانویه ۲۰۱۹ بوده. من فکر نمیکردم تاریخ این برچسب زودتر از تاریخ شروع که تو درخواست ویزا زده بودم باشه. هیچ جا هم ندیده بودم. الان تو برگه راهنمایی که همراه با پاسپورت نوشتن گفته اگر تو این مدت نیایی باید برای vignette transfer اقدام کنی که هزینه اش هم ۲۰۹ دلار زده. میخواستم ببینم من نمیتونم به این مورد اعتراض کنم. که چرا تاریخ شروع منو زودتر از تاریخی که تو فرم تقاضا داده بودم زدن؟ من اینجا کارمو نمیتونم زودتر از اون تاریخ ول کنم. کسی تجربه ای داشته؟
    اشتباه صورت گرفته (حالا یا در COS شما یا توسط سفارت). ابتدا با کارفرما صحبت کنید مطمئن بشید COS صحیح صادر شده و بعد به سفارت بگید. احتمالا میتونن براتون تصحیح کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    ببخشید فراموش کردم... در مورد ازدواج... اطلاعات من محدود است ولی در مواردی که من تا به حال دیده ام - و خیلی هم البته معدود نبوده - مشکلی برای اوردن خانواده دارندگان tier 2 برای کارهای دانشگاهی نداشته اند.

موفق باشید
    ممنون بابت لطف همیشگیتون در پاسخ به سوالات، اطلاع دارین که گواهی سوء پیشینه رو چطور باید ترجمه کنم؟ آیا نیاز به تایید وزارت امور خارجه و مهر دادگستری داره؟ و اینکه آیا باید سفارت هم ببرم برای تایید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دارید که ایا کسی نامزدت باشه و هنوز ازدواج نکردید میشه به عنوان دپندت اقدام کرد? الان هزینه ویزا با دپندت چند pound میشه?
    فقط در صورتیکه حداقل دو سال با هم زندگی کرده باشید و مدرک بیارید. در ویزاهای غیرازدواجی خیلی مساله نامزد پذیرفته شده نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    من 2تا سوال داشتم:

اول اینکه وقتی نامه COS صادر شد و ما خواستیم وقت سفارت بگیریم، معمولا زودترین تاریخی که میشه وقت گرفت کی هست؟
    دوم زمانی که مدارک رو تحویل میدیم تا ویزا جوابش بیاد آیا سفارت پاسپورت ما رو نگه میداره؟

ممنونم

من در یه دوراهی سختی قرار گرفتم تو زندگیم. الان تورنتو دارم پستداک میخوانم. یه پوزیشون پستداک تو اکسفورد دارم ولی بین کانادا و انگلیس موندم. ایا دوستانی که تو اکادمیک هستن اینده شغلی چطور هست? ایا میشه استاد دانشگاه شد ?
    اینطور که شنیدم ۱۰ سال طول میکشه واسه گرفتن پاسپورت. درسته?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    من در یه دوراهی سختی قرار گرفتم تو زندگیم. الان تورنتو دارم پستداک میخوانم. یه پوزیشون پستداک تو اکسفورد دارم ولی بین کانادا و انگلیس موندم. ایا دوستانی که تو اکادمیک هستن اینده شغلی چطور هست? ایا میشه استاد دانشگاه شد ?
    اینطور که شنیدم ۱۰ سال طول میکشه واسه گرفتن پاسپورت. درسته?
    ویزای کار شما بعد از 5 سال تبدیل به اقامت میشه. 1 سال بعدش هم تابعیت که میتونید پاسپورت بگیرید یعنی 6 سال.

Senior Member

سلام
    جواب هر دو سوال بستگی به این داره که از کجا بخواید اقدام کنید. مثلا تهران یا دبی یا ابوظبی یا استانبول و غیره. وقت گرفتن تو بعضی آسونتر و سریعتر هست و بعضا سرویس های رسیدگی اولویت دار (پرایوریتی) و یا برگشت پاسپورت دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arya_Arya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2تا سوال داشتم:

اول اینکه وقتی نامه COS صادر شد و ما خواستیم وقت سفارت بگیریم، معمولا زودترین تاریخی که میشه وقت گرفت کی هست؟
    دوم زمانی که مدارک رو تحویل میدیم تا ویزا جوابش بیاد آیا سفارت پاسپورت ما رو نگه میداره؟

ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)