صفحه 132 از 183 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوستان، بالاخره من تونستم یه جواب قانع و مفصل در مورد پروسم بگیرم و ظاهرا تا 11 ژانویه CoS آماده میشه و شرکت ازم خواسته که بهشون بگم تو ترکیه میخوام اقدام کنم یا دبی، به نظرتون کدوم رو اعلام کنم بهتره و سریعتر جواب میگیرم؟

However, please note that currently Iranian nationals may alternatively submit entry clearance applications from VACs in the UAE or Turkey. Please let us know if you wish to submit your application in Turkey or the UAE.

You will be required to submit your original current Iranian passport with your application to the VAC.

The Home Office has not published visa processing times for Tier 2 (General) applications in Tehran, however we anticipate that applications should be processed within 15 working days (this timeframe is calculated from the day the VAC receives your application and does not include the time it takes to return the documents to you).

A priority service is not currently available at the VAC in Tehran, but this is offered at the VACs in the UAE or Turkey. The priority service fee is the equivalent of £212 depending on the prevailing exchange rate. The Home Office aim to process applications submitted via the priority service within five working days. Please also note that historically appointments to attend the VAC in Tehran have been more limited that appointments at the VACs in the UAE or Turkey.

سلام دوستان، من از واسه پسدک ۲ ماه پیش اقدام کردم ولی به دلیل اینکه مقدارsalary را دانشگاه کمتر از ۳۰ زده بود تو COS من را سفارت رجکت کرد. بد از اون من یه پسدک از کانادا گرفتم و ویزام اوکی شد و اومدم تورنتو. تو همین زمان دانشگاه و استادم تو انگلیس خیلی پیگیر شدن که اشتبهشن را جبران کنن و دوباره واسه من یه COS جدید آماده کردن. من واقعا الان تصمیم گرفتم دیگه تورنتو بمونم، ولی نمیدونم چطور به دانشگاه انگلیس بگم من واقعا قصد اومدن ندارم. چون استادی که می‌خواستم باهاش کار کنم خیلی پیگیر. من واسه ویزا هنوز اقدام نکردم، ولی به نظر شما چه بهانی بیارم واسشون. بگم ویزام دوباره رجکت شده همینطوری یا .... به طور شفاف بگم دنبال یه دلیل مناسب می‌گردم که بگم مثلا من نقصی مدرک دارم نمیتونم بیام دیگه. آیا دوستانی که رجکت شدن می‌تونن کمک کنن

ApplyAbroad Superstar

سلام خوب این خبر خیلی خوبی است که دادید امید که بقیه کار هم به خوبی و راحت انجام شود.

در مورد ترکیه و ابوظبی دوستان اینجا تجربه های خوب و بد هر دو نوشته بودند ولی من اخیرا بایکی دو نفر که از ترکیه اقدام کرده بودند صحبت کردم- البته اخیر ۴- ۵ ماه شاید بیشتر باشد!- نارضایتی خاصی از ترکیه نداشتند. همان مسایل و مشکلاتی که همه جا هست. نکته ولی در سرویس پیریاریتی هست که فکر میکنم لازم نباشد استفاده کنید چون هیج تفاوتی در عمل با سرویس عادی ندارد و به همان اندازه طول میکشد به جز اینکه پول بیشتری چارج میکنند از شما.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    سلام دوستان، بالاخره من تونستم یه جواب قانع و مفصل در مورد پروسم بگیرم و ظاهرا تا 11 ژانویه CoS آماده میشه و شرکت ازم خواسته که بهشون بگم تو ترکیه میخوام اقدام کنم یا دبی، به نظرتون کدوم رو اعلام کنم بهتره و سریعتر جواب میگیرم؟

However, please note that currently Iranian nationals may alternatively submit entry clearance applications from VACs in the UAE or Turkey. Please let us know if you wish to submit your application in Turkey or the UAE.

You will be required to submit your original current Iranian passport with your application to the VAC.

The Home Office has not published visa processing times for Tier 2 (General) applications in Tehran, however we anticipate that applications should be processed within 15 working days (this timeframe is calculated from the day the VAC receives your application and does not include the time it takes to return the documents to you).

A priority service is not currently available at the VAC in Tehran, but this is offered at the VACs in the UAE or Turkey. The priority service fee is the equivalent of £212 depending on the prevailing exchange rate. The Home Office aim to process applications submitted via the priority service within five working days. Please also note that historically appointments to attend the VAC in Tehran have been more limited that appointments at the VACs in the UAE or Turkey.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام من اگر باشم از اساس پیشنهاد را میبرم به این سمت که همزمان با استاد انگلیسی هم کار کنم. اگر موافقت کنند حتی ماهی چند روز.

پیشنهاد میکنم خیلی صریح و روشن بفرمایید بعد از مشکلی ایجاد شده حالا رفته اید تورنتو ولی چوم پروژه برایتان جالب است حاضر هستید در قالب Research Dellow و نه لزوما پست دکتری که معمولا شغل تمام وقت است همکاری کنید.

اینجا دانشگاهها خیلی از این بابت انعطاف دارند و اگر کسی را بخواهند راهش را هم پیدا میکنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از واسه پسدک ۲ ماه پیش اقدام کردم ولی به دلیل اینکه مقدارsalary را دانشگاه کمتر از ۳۰ زده بود تو COS من را سفارت رجکت کرد. بد از اون من یه پسدک از کانادا گرفتم و ویزام اوکی شد و اومدم تورنتو. تو همین زمان دانشگاه و استادم تو انگلیس خیلی پیگیر شدن که اشتبهشن را جبران کنن و دوباره واسه من یه COS جدید آماده کردن. من واقعا الان تصمیم گرفتم دیگه تورنتو بمونم، ولی نمیدونم چطور به دانشگاه انگلیس بگم من واقعا قصد اومدن ندارم. چون استادی که می‌خواستم باهاش کار کنم خیلی پیگیر. من واسه ویزا هنوز اقدام نکردم، ولی به نظر شما چه بهانی بیارم واسشون. بگم ویزام دوباره رجکت شده همینطوری یا .... به طور شفاف بگم دنبال یه دلیل مناسب می‌گردم که بگم مثلا من نقصی مدرک دارم نمیتونم بیام دیگه. آیا دوستانی که رجکت شدن می‌تونن کمک کنن

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خوب این خبر خیلی خوبی است که دادید امید که بقیه کار هم به خوبی و راحت انجام شود.

در مورد ترکیه و ابوظبی دوستان اینجا تجربه های خوب و بد هر دو نوشته بودند ولی من اخیرا بایکی دو نفر که از ترکیه اقدام کرده بودند صحبت کردم- البته اخیر ۴- ۵ ماه شاید بیشتر باشد!- نارضایتی خاصی از ترکیه نداشتند. همان مسایل و مشکلاتی که همه جا هست. نکته ولی در سرویس پیریاریتی هست که فکر میکنم لازم نباشد استفاده کنید چون هیج تفاوتی در عمل با سرویس عادی ندارد و به همان اندازه طول میکشد به جز اینکه پول بیشتری چارج میکنند از شما.

موفق باشید
    ممنونم، امیدوارم که بقیه هم خبرهای خوبی بشنون به زودی
    پس به نظرتون هیچ فرقی بینشون نیست؟ من بهشون گفتم امارات ولی فکر میکنم از نظر هزینه برای من شاید ترکیه بهتر بود. ولی اگر فرقی از نظر زمان انجام کار نمیکنه فکر نکنم زیاد مهم باشه

ApplyAbroad Superstar

سلام این قسمت سرعت کار را باید از دوستانی که به تازگی از هر دو جا اقدام کرده اند پرسید و مقایسه کرد. تا آخرین اطلاع من تفاوت چندانی نداشتند.

در مورد priority services هم من متعدد شنیده ام که تفاوتی برای ایرانیها به دلیل پروسه ای که روی تقاضاهای ایرانی اعمال میشود ندارد. این را حتی شاید یکی دو روز پیش یکی از یچه های ایرانی که میخواست ویزای tier 4 را تمدید کند از مسوول کارهای دانشگاهشان نقل کرد. مگر سرویس پرمیوم same day که فرد باید در خود انگلیس باشد و شخصا مراجعه میکند و همان روز کارهایش انجام میشود. فکر میکنم طبیعتا این سرویس در اختیار کسانی که خارج از انگلستان هستند نیست.

موفق باشید

ممنونم، امیدوارم که بقیه هم خبرهای خوبی بشنون به زودی
    پس به نظرتون هیچ فرقی بینشون نیست؟ من بهشون گفتم امارات ولی فکر میکنم از نظر هزینه برای من شاید ترکیه بهتر بود. ولی اگر فرقی از نظر زمان انجام کار نمیکنه فکر نکنم زیاد مهم باشه

Keep Calm and APPLY ON

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام این قسمت سرعت کار را باید از دوستانی که به تازگی از هر دو جا اقدام کرده اند پرسید و مقایسه کرد. تا آخرین اطلاع من تفاوت چندانی نداشتند.

در مورد priority services هم من متعدد شنیده ام که تفاوتی برای ایرانیها به دلیل پروسه ای که روی تقاضاهای ایرانی اعمال میشود ندارد. این را حتی شاید یکی دو روز پیش یکی از یچه های ایرانی که میخواست ویزای tier 4 را تمدید کند از مسوول کارهای دانشگاهشان نقل کرد. مگر سرویس پرمیوم same day که فرد باید در خود انگلیس باشد و شخصا مراجعه میکند و همان روز کارهایش انجام میشود. فکر میکنم طبیعتا این سرویس در اختیار کسانی که خارج از انگلستان هستند نیست.

موفق باشید
    ممنونم از شما، این ایمیل دومی هست که از وکیل شرکت گرفتم همین چند دقیقه پیش و با توجه به تجربه دوستان فکر کنم من هم از این سرویس Priority استفاده نکنم وقتی هیچ تاثیری نداره.

In order to ensure that your application is processed with limited delays we would advise submitting your application in UAE rather than Iran or Turkey, if this is convenient for you. The published Home Office processing times outline that applications submitted in Turkey are usually processed within 15 days whereas, applications submitted in UAE are usually processed within 10 days. As previously mentioned, a priority visa service is available in both locations for an additional Home Office fee.

ApplyAbroad Superstar

سلام تنها مزیت سرویس سریع در شرایطی که شما هستید شاید این باشد که اگر به هر دلیلی مشکلی پیش آمد و تاخیری بشود شرکت نمیتواند بگوید که کوتاهی متوجه شما بوده و از این حرفها...

موفق باشید

ممنونم از شما، این ایمیل دومی هست که از وکیل شرکت گرفتم همین چند دقیقه پیش و با توجه به تجربه دوستان فکر کنم من هم از این سرویس Priority استفاده نکنم وقتی هیچ تاثیری نداره.

In order to ensure that your application is processed with limited delays we would advise submitting your application in UAE rather than Iran or Turkey, if this is convenient for you. The published Home Office processing times outline that applications submitted in Turkey are usually processed within 15 days whereas, applications submitted in UAE are usually processed within 10 days. As previously mentioned, a priority visa service is available in both locations for an additional Home Office fee.
    ویرایش توسط susighton : December 7th, 2018 در ساعت 09:16 PM

Keep Calm and APPLY ON

Senior Member

سلام
    من الان انگلیس هستم و با همین شرایط شما تقریبا مواجه بودم لذا جوابهای ناشی از تجربه شخصیم رو منتقل میکنم.
    1) من ویزا کارت از سفرهای قبلیم داشتم و پرداخت کردم. لذا بهتره از تجربه سایر دوستان استفاده کنید
    2) دفتر تهران (دفتر دریافت درخواست ویزاست و سفارت نیست) درخواست های ویزای Tier2 رو میگیره ولی خودشون بررسی نمیکنن و میفرستن ابوظبی. بنابراین زمان های ابوظبی رو بررسی کن و در سایت ببین. من ویزام در مدت زمان 15 روز صادر شد ولی یه هفته طول کشید برسه دستم که روهم شد 22 یا 23 روز. موقع تحویل مدارک هم بهم گفته بودن تقریبا سه هفته. در ضمن همه جا هم دفاتر یه چند روزی برای کریسمس شاید تعطیل باشه. ربطی به کشور نداره و تقریبا همه جایی هست.
    3) اولا مبارکه و ثانیا کدوم دانشگاه تشریف می برید ؟ این عبارت fast track رو به منم گفته بودن که شما همون پرایوریتی در نظر بگیرین. دفتر تهران نداره این گزینه رو. ولی در هرحال مدارک در امارات بررسی میشه. من نمیخواستم پول بیشتر خرج کنم همون تهران موندم و تهران درخواست دادم. اگر اولویت برای شما مالی هست از همون تهران اقدام کنید در غیر اینصورت استانبول یا دفاتر امارات شاید سریعتر باشن.
    4) این جوابش رو کسی نمیتونه بگه. ولی نرفتیم احتمالا سابقه پاکی هم دارین. در ضمن دانشگاه داره شما رو دعوت میکنه، تحصیلات رده بالای دانشگاهی دارین و اگر دانشگاه گزینه maintenance رو براتون در آفر و CoS تیک بزنه در واقع همه هزینه ها رو به نوعی گردن میگیره و شانستون خیلی بالا هست. در ضمن با این گزینه دیگه نیازی به گواهی مالی هم نخواهید داشت
    5) اگر اسکان رو بعهده گرفتن مثل مال من، باید برید واحد خوابگاه یا اقامت دانشگاه و به محض رسیدن خودتون رو معرفی کنید و در صورت حل مساله هزینه ماه اول با چندتا امضا کلید رو بهتون تحویل میدن. گروهی که من باهاش کار میکنن خیلی پول دارن ولی نه پیک سرویس دادن و نه هزینش رو جداگانه تقبل کردن. خودم رفتم تا دانشگاه. دانشگاه در کل براساس قراردادتون یه هزینه جابجایی (relocation expense) میده بهتون. که مقدارش یا دادن و ندادنش تو قراردادتون هست و اگر نیست بپرسید. در ضمن این هزینه بعدا داده میشه و در صورت ترک پست تا پیش از اتمام قرار داد همش یا بخشیش پس گرفته میشه. مثلا من دنبال کار دیگه هم هستم لذا اصلا هنوز درخواست ندادم که هزار پوند هزینه جابجایی رو بگیرم چون شاید مجبور شم همش رو دوباره بدم
    6) برای کارهای ریسرپ دانشگاهی گواهی عدم سوء پیشینه نمیخوان . نگران نباشید.
    7) عزیز جان، مورد شما که مهاجرت نیست وکیل بخواد. پولتون رو هدر ندید. اینجا به قدر کافی گرون هست و شما این پولها رو لازم خواهید داشت در آینده. کارها راحته هست با توجه به تحصیلاتتون. در ضمن اینجا هستند عزیزانی که خودشون انگلیس یا ایران هستن و بسیار هم با تجربن و راهنمایی میدن. من خودم قبل اومدن تمامی نکات رو از این بزرگواران یاد گرفتنم.

من هم مثل شما ایران دکتری گرفتم و شهرستانی هم بودم و هستم. از ایران خارج شدن هم استرس زیادی داره. جای جدید رفتن هم نگرانی داره. آدمها رو نمیشناسی و بعضا خیلی سخته. ولی خب دکتری در ایران گرفتن اینقدر سختی های الکی داره که امثال بنده و شما رو کمی باتجربه و سخت کرده.
    امیدوارم موفق باشید در این مسیر و باز هم تبریک میگم

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniial_2003 نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان،

با قدردانی از دوستانی که بقیه رو راهنمایی می کنند. بنده برای یک پوزیشن پست داک پذیرش دارم و نامه CoS رو هفته بعد تحویل می گیرم(منتظر کارنامه زبان هستم). میخوام برای ویزا اقدام کنم، اما متاسفانه به دلیل نداشتن تجربه چند سوال دارم که شاید پیش پا افتاده باشد، اما جواب دقیقی در فروم ها پیدا نکردم:

1- با توجه به این که دبیت کارت ندارم، بهترین و کم هزینه ترین راه پرداخت هزینه سفارت چیه؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه داشته باشه، راهنمایی کنه. پرداخت نقدی اصلا امکان نداره؟ چون کمی دلار دارم.
    2- من باید اول فوریه اونجا باشم و به نظرتون اگر مثلا 15 دسامبر در تهران اقدام کنم، می تونم یک ماهه تا 15 ژانویه جواب بگیرم و دو هفته ای بلیط گرفته و به اول فوریه برسم؟ تهران طبق چیزی که در سایت وزارت زده، اکثر موارد رو زیر 30 روز جواب داده، آیا این شامل تییر 2 هم میشه؟ چون point-based ها رو در سفارت ایران ندیدم و آیا اصلا تییر 2 رو بررسی می کنند؟
    3- اسپانسر دانشگاهی من گفته که از سرویس fast track استفاده کنم. اولا این همون priority هستش؟ و آیا سفارت تهران این خدمات رو داره؟ چون ندیدم تو سایتشون. واقعیتش اینه چون یه کم زمان دارم و البته برای کاهش هزینه، نمی خوام ترکیه یا امارات برم. پیشنهاد شما چیه؟ همون تهران اوکی هست؟
    4- من متاسفانه تا به حال خروج از کشور نداشتم، آیا این میتونه در صدور ویزا مشکل زا باشه؟
    5- اسپانسر accommodation اولیه رو بر عهده گرفته و اسپانسر A هم است. دیگه نیاز به گواهی گردش حساب ندارم؟ و آیا این به معنی اینه که اونها در روزهای اول خدماتی به بنده خواهند داد یا نه؟ مثلا روز اول رسیدن از ایران من باید خودم رو به دانشگاه معرفی کنم، یا نماینده می فرستند؟ دانشگاه بنده شهری نزدیک لندنه، چون شنیدم برخی دانشگاهها هزینه رفت و آمد و ... را هم تقبل می کنند.
    6- طبق مواردی که خوندم، برای شغل دانشگاهی و پست داک (البته research fellow) گواهی عدم سوء پیشینه لازم نیست؟ درسته؟
    7- آیا لازمه از وکیل و موسسه و اینها استفاده کنم یا کارم روتینه و خودم از پسش برمیام؟ چون واقعیتش با چند تا موسسه تماس داشتم، گفتند خودتون انجام بدین و شاید به دلیل اینکه از این کیس نمیتونن درآمد زیادی داشته باشند، پیگیر نیستند. البته شاید، و من این مورد رو نفهمیدم!

ببخشید اگه سوالات زیاد بودند. متاسفانه سهرستان هستم و کسی رو پیدا نکردم که کمک کنه، تقریبا همه دوستان هم در کشورهای دیگه هستند. متاسفانه من تا مقطع دکتری ایران بودم واقعا برای بار اول مشکلات و نایقینی زیاده و امیدوارم دوستان کمک کنند. امیدوارم ما هم بتونیم حداقل به افراد جدید کمک کنیم.
    با تشکر فراوان

Senior Member

ببخشید میگما این مساله بهانه نمیخواد. شما گناه نکردین. اقدام غیراخلاقی هم نکردین. درخواست دادین و مصاحبه دادین و بدلیل توانمندیتون شما رو خواستن. بدهکارشون نیستین. بعد هم با اشتباه اونها رجیکتی گرفتن.
    خیلی هم مبارکه که کانادا ویزاش اومده. راستش رو بگید بنظرم. یه ایمیل بزنید از لطف و همکاری و ابراز علاقشون در این مدت تشکر کنید و بگید آفر بهتری از دانشگاه فلان کانادا دارین و ویزا هم گرفتید و امیدوارید که بعدا بهشون ملحق بشید در آینده دور یا نزدیک.
    البته اگر در این مدت اینها رو به نوعی سر دونده باشید که شاید اخلاقا سخت باشه پاسخ دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)