صفحه 151 از 183 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex_210 نمایش پست ها
    تبریک عرض میکنم که خیلی زود رسیدید و انشالله کاراتون اوکی میشه. من هنوز نرفتم و برنامه سفر دارم. سوالام اینه که داستان رفتن به اداره پلیس چیه؟ باید قبلش خونه بگیریم یا با آدرس هتل هم میشه رفت اداره پلیس و پست؟

برای پرواز شما چیکار کردید؟ من باید برم نیوکاسل. میخوام یه پرواز از پگاسوز بگیرم تا لندن و یکی دیگر رو از فرودگاه هیثرو تا نیوکاسل. مشکلم اینه که پرواز داخلی بریتیش ایرویز با بار 30 کیلوگرم خیلی گرون در میاد (لندن نیوکاسل 4.5 میلیون میوفته). یک بار دیگه هم پرسیدم اما کسی جواب نداد.
    ممنون
    سلام ممنون
    داخل ويزا نوشته توو مدت ٧روز از ورود ب انگليس بايد پليس رجيستر شد همون ادرس هتل بنظرم كافيه من هنوز نرفتم نميدونم دقيق!براي پست ك بي ار پي رو بگيرين فقط پاستون باهاتون باشه با اون دوبرگه همراهش كه موقع پيكاپ بهتون دادن.
    درمورد پرواز من با تركيش اومدم بعدم ك لندن رسيدم قطار سوار شدم.شرمنده اين هم دقيق نميدونم.
    دوستان باتجربه تر حتما راهنمايي ميكنن

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان به نظرم برای پلیس شما حتما باید ادرس دایم داشته باشید. و هر وقت هم ادرستان عوض شد به پلیس اطلاع دهید. اینرا پیگیری و سوال کنید.

آن ۷ روز برای بیشتر شهرها شوخی است. احتمالا شماره تلفنی به شما میدهند که باید وقت بگیرید که شاید حتی یک ماه دیگر باشد. یا آدرسی برای اداره پلیس اینکار در شهر هست که مستقیم آنجا میروید. فکر میکنم حتی پول هم بگیرند! ۳۰ ۴۰؟ ۵۰؟ در این حدود. اگر دانشگاهی باشید در بعضی شهرها پلیس برنامه مرتب دارد و خودش به کمپس می اید. رویه ها فرق میکند.

برای عزیزی که نیوکاسل می ایند. من پستتان را دیدم خواستم قبلا بپرسم ملاحظه کردم که حتما خودتان بررسی کامل کرده اید. خوب چرا میخواهید لندن بیایید و بعد به نیوکاسل بروید؟ که مجبور به کشیدن چمدان و بار توسط خودتان هم باشید. نیوکاسل خودش فرودگاه کوچکی دارد که مقصد بعضی از ایرلاینهای کوچک هست که با شرکتهای برزگ شما را ترکیبی میرسانند. بعد هم منچستر نزدیک است که فرودگاه بزرگتری دارد. و تا حدی هم ادین برا. و از انجا هم با کوچ یا قطار و طی مسافت کوتاه تر میروید نیوکاسل. از دوستمان پیرسون سوال کنید احتمالا کمک میکنند و بهترین مسیر و هزینه را برایتان پیدا میکنند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dankishot نمایش پست ها
    سلام ممنون
    داخل ويزا نوشته توو مدت ٧روز از ورود ب انگليس بايد پليس رجيستر شد همون ادرس هتل بنظرم كافيه من هنوز نرفتم نميدونم دقيق!براي پست ك بي ار پي رو بگيرين فقط پاستون باهاتون باشه با اون دوبرگه همراهش كه موقع پيكاپ بهتون دادن.
    درمورد پرواز من با تركيش اومدم بعدم ك لندن رسيدم قطار سوار شدم.شرمنده اين هم دقيق نميدونم.
    دوستان باتجربه تر حتما راهنمايي ميكنن

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرم برای پلیس شما حتما باید ادرس دایم داشته باشید. و هر وقت هم ادرستان عوض شد به پلیس اطلاع دهید. اینرا پیگیری و سوال کنید.

آن ۷ روز برای بیشتر شهرها شوخی است. احتمالا شماره تلفنی به شما میدهند که باید وقت بگیرید که شاید حتی یک ماه دیگر باشد. یا آدرسی برای اداره پلیس اینکار در شهر هست که مستقیم آنجا میروید. فکر میکنم حتی پول هم بگیرند! ۳۰ ۴۰؟ ۵۰؟ در این حدود. اگر دانشگاهی باشید در بعضی شهرها پلیس برنامه مرتب دارد و خودش به کمپس می اید. رویه ها فرق میکند.

برای عزیزی که نیوکاسل می ایند. من پستتان را دیدم خواستم قبلا بپرسم ملاحظه کردم که حتما خودتان بررسی کامل کرده اید. خوب چرا میخواهید لندن بیایید و بعد به نیوکاسل بروید؟ که مجبور به کشیدن چمدان و بار توسط خودتان هم باشید. نیوکاسل خودش فرودگاه کوچکی دارد که مقصد بعضی از ایرلاینهای کوچک هست که با شرکتهای برزگ شما را ترکیبی میرسانند. بعد هم منچستر نزدیک است که فرودگاه بزرگتری دارد. و تا حدی هم ادین برا. و از انجا هم با کوچ یا قطار و طی مسافت کوتاه تر میروید نیوکاسل. از دوستمان پیرسون سوال کنید احتمالا کمک میکنند و بهترین مسیر و هزینه را برایتان پیدا میکنند.

پایدار باشید
    سلام
    براي پليس الان ب من ب برگه دادن كه چيا لازم نوشته اگه هتل هستين نامه يا ادرس هتل حتي منزل دوست هم قبول،٣٤پوند بايد پرداخت كرد

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز منزل دوست قابل قبول است چون میتواند آدرس همیشگی باشد. هتل؟ در این صورت با ادرس موقت .../هتل مشکل ندارند بر خلاف انچه من میدانستم.

در هر حال نکته این است که بعد از اینکه به ادرس جدید رفتید باز باید برگه پلیستان را ببرید و به روز کنید (فکر میکنم اینکار دیگر هزینه نداشته باشد) یعنی برگه پلیس باید همیشه آخرین ادرس شما در آ ن درج شده باشد. بنابراین با تمام ملاحظات و احتمالات و محاسبات لازم سعی کنید زمانی به پلیس بروید که آدرس نهایی را دارید که دیگر دوباره کاری نشود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dankishot نمایش پست ها
    سلام
    براي پليس الان ب من ب برگه دادن كه چيا لازم نوشته اگه هتل هستين نامه يا ادرس هتل حتي منزل دوست هم قبول،٣٤پوند بايد پرداخت كرد
    ویرایش توسط susighton : January 30th, 2019 در ساعت 04:44 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منزل دوست قابل قبول است چون میتواند آدرس همیشگی باشد. هتل؟ در این صورت با ادرس موقت .../هتل مشکل ندارند بر خلاف انچه من میدانستم.

در هر حال نکته این است که بعد از اینکه به ادرس جدید رفتید باز باید برگه پلیستان را ببرید و به روز کنید (فکر میکنم اینکار دیگر هزینه نداشته باشد) یعنی برگه پلیس باید همیشه آخرین ادرس شما در آ ن درج شده باشد. بنابراین با تمام ملاحظات و احتمالات و محاسبات لازم سعی کنید زمانی به پلیس بروید که آدرس نهایی را دارید که دیگر دوباره کاری نشود.

پایدار باشید
    دوست عزیز در اطلاعاتی که میدید دقت کنید چون اینا ممکنه برای فرد ساکن در اون محل عواقب مالی و غیره داشته باشه. شما هر آدرسی داشته باشی باید در بدو ورود بری اعلام کنی و بعد در هز زمان که آدرست (یا هر نوع مشخصات دیگه مثل اسم، پاسپورت، شغل، وضعیت تاهل و ...) عوض شد بری دوباره اعلام کنی و اونها ثبت کنند. در زمان ثبت میپرسند ازتون که از چه زمانی در این آدرس اشتغال داشتین و نهایتا باید تمام مدت حضور شما در انگلیس رو کاور کنه.
    چیزی به نام دوباره کاری نداریم چون هر بار باید اعلام کنید. بار اول برای ثبت مدارک 34 یا 36 پوند میگیرند و دفعه های بعد هزینه ای نداره. بعضی شهرها هم باید از قبل وقت بگیرید برای حضور (آنلاین یا تلفنی).
    عدم اعلام تغییر شرایط ممکنه تا 1000 پوند جریمه برای فرد به بار بیاره. البته درست هست که خیلی سخت گیر نیستند و من کسی رو ندیدم که تا به حال جریمه شده باشه. ولی این قانونشون هست و ممکنه در شرایط خاص خسارت جبران ناپذیری بزنه به شخص.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex_210 نمایش پست ها
    تبریک عرض میکنم که خیلی زود رسیدید و انشالله کاراتون اوکی میشه. من هنوز نرفتم و برنامه سفر دارم. سوالام اینه که داستان رفتن به اداره پلیس چیه؟ باید قبلش خونه بگیریم یا با آدرس هتل هم میشه رفت اداره پلیس و پست؟

برای پرواز شما چیکار کردید؟ من باید برم نیوکاسل. میخوام یه پرواز از پگاسوز بگیرم تا لندن و یکی دیگر رو از فرودگاه هیثرو تا نیوکاسل. مشکلم اینه که پرواز داخلی بریتیش ایرویز با بار 30 کیلوگرم خیلی گرون در میاد (لندن نیوکاسل 4.5 میلیون میوفته). یک بار دیگه هم پرسیدم اما کسی جواب نداد.
    ممنون
    منظقی تره و ارزون تر هست براتون که پرواز تا منچستر یا ادینبرا یا گلاسکو بگیرید و ازونحا با قطار یا اتوبوس برید تا نیوکاسل. پروازهای داخلی حداکثر بار 23 کیلو دارند و بار سی کیلویی رو باید 7 کیلو اضافه بار پرداخت کنید که خیلی گرون در میاد.

ApplyAbroad Superstar

سلام و تهنیت بر شما

خیلی ممنون که پستها را با دقت میخوانید. قابل تقدیر است.

در این "دقتی" که به لزوم داشتن آن اشاره فرمودید (البته محملی هم برای توصیه اش نمیبینم) من میخواهم اهمیت ایجاد ارامش را هم برای دوستانی که به تارگی از راه میرسند اضافه کنم. رفتار سفارتیها برای ویزا و شرایط خروج از ایران به اندازه کافی در بچه های ایرانی تنش ایجاد کرده که وقتی میرسند واقعا لازم دارند به دور از ترس و وحشت اضافی از جریمه و عواقب جبران ناپذیر و ... (که کسانی که در فرصت معقول اقدام میکنند تا به حال هم به انهادچار نشده اند) بتوانند با ارامش به کارهایشان برسند.

من سالهاست با بچه های ایرانی و غیر ایرانی که اینجا می ایند همکاری میکنم و در خیلی از کارهایشان هم شخصا کمک میکنم و همراهشان میروم. "دقت" زیادی هم میکنم که از رسیدنشان لذت ببرند. به توصیه شما عزیز هم البته توجه میکنم و بابت یادآوری آن تشکر میکنم

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    دوست عزیز در اطلاعاتی که میدید دقت کنید چون اینا ممکنه برای فرد ساکن در اون محل عواقب مالی و غیره داشته باشه. شما هر آدرسی داشته باشی باید در بدو ورود بری اعلام کنی و بعد در هز زمان که آدرست (یا هر نوع مشخصات دیگه مثل اسم، پاسپورت، شغل، وضعیت تاهل و ...) عوض شد بری دوباره اعلام کنی و اونها ثبت کنند. در زمان ثبت میپرسند ازتون که از چه زمانی در این آدرس اشتغال داشتین و نهایتا باید تمام مدت حضور شما در انگلیس رو کاور کنه.
    چیزی به نام دوباره کاری نداریم چون هر بار باید اعلام کنید. بار اول برای ثبت مدارک 34 یا 36 پوند میگیرند و دفعه های بعد هزینه ای نداره. بعضی شهرها هم باید از قبل وقت بگیرید برای حضور (آنلاین یا تلفنی).
    عدم اعلام تغییر شرایط ممکنه تا 1000 پوند جریمه برای فرد به بار بیاره. البته درست هست که خیلی سخت گیر نیستند و من کسی رو ندیدم که تا به حال جریمه شده باشه. ولی این قانونشون هست و ممکنه در شرایط خاص خسارت جبران ناپذیری بزنه به شخص.
    ویرایش توسط susighton : February 2nd, 2019 در ساعت 08:14 PM

Keep Calm and APPLY ON

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان
    من هم بعد از چند ماه پروسه طولانی بالاخره به لندن رسیدم، خواستم تشکر کنم از کسانی که کمک کردن به من و سوالاتمو پاسخ دادن

Junior Member

سلام دوستان معذرت میخوام اگر سوالم تکراریست.
    من سایت بانک نیشن واید رو بررسی کردم گویا برای افتتاح حساب میشه به جای ادرس خونه یه نامه از دانشگاه گرفت و ارایه داد البته به همراه کارت اقامت. میخواستم ببینم دوستان تجربه ایی دارن?
    سوال بعدی اینه که من چند روز قبل از شروع کارم میرسم ایا فکر میکنید قبل از شروع کارم دانشگاه برای من نامه ایی صادر میکنه که باهاش بتونم حساب باز کنم و یا خونه اجاره کنم?
    ایا توصیه خاصی جهت اجاره خونه دارید?
    نهایتا از نظر امنیت همراه داشتن پول نقد رو توصیه میکنید? ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من بعضی از سوالات شما را شاید بتوانم کمک کنم

دانشگاه حتما به شما نامه اشتغال میدهد که برای بانک استفاده بفرمایید. برای اجاره خانه شما قاعدتا نیاز به نامه دانشگاه ندارید. با اینحال اگر به هر دلیل لازم باشد فکر نمیکنم دانشگاه محدودیتی داشته باشد.

برای خانه حتما و تاکید میکنم - حتما - تا خانه را ندیده اید قرارداد یا چیزی را امضا نکنید یا حتی قول هم ندیده اید. اینجا صاحب خانه هایی هستند و بنگاهی هایی پیدا میشوند که کاملا تعریف کلمه کلک هستند هم در مورد قیمت و هم کیفیت مسکن.

معمولا دانشگاهها اقامتگاههایی برای اساتید مدعو و مهمانهایشان دارند ببینید میتوانید برای ورود چند روز از انجا استفاده کنید. بسته به شهر و محله هتلهایی هم با قیمت مناسب هستند. travelodge مثلا یکی از انهاست که در خیلی شهرها شعبه دارد.

مسیر انگلستان مثل بقیه جاهای اروپا برای حمل پول نقد است به لحاظ امنیت. من خودم از حمل پول نقد احتراز میکنم و به دوستان هم همیشه توصیه میکنم از صرافیها یا ایرانیهایی که اینجا هستند استفاده کنند. شاید بخواهید پول کمی با خودتان بیاورید و وقتی حسابتان باز شد بخواهید از طریق صرافی مابقی را اگر لازم هست برایتان حواله کنند.

سفر به خیر و پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط e_afra نمایش پست ها
    سلام دوستان معذرت میخوام اگر سوالم تکراریست.
    من سایت بانک نیشن واید رو بررسی کردم گویا برای افتتاح حساب میشه به جای ادرس خونه یه نامه از دانشگاه گرفت و ارایه داد البته به همراه کارت اقامت. میخواستم ببینم دوستان تجربه ایی دارن?
    سوال بعدی اینه که من چند روز قبل از شروع کارم میرسم ایا فکر میکنید قبل از شروع کارم دانشگاه برای من نامه ایی صادر میکنه که باهاش بتونم حساب باز کنم و یا خونه اجاره کنم?
    ایا توصیه خاصی جهت اجاره خونه دارید?
    نهایتا از نظر امنیت همراه داشتن پول نقد رو توصیه میکنید? ممنون

Keep Calm and APPLY ON

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)