صفحه 152 از 183 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

خیلی ممنون از پاسختون.

سوال من اینه که اون نامه اشتعال به کار دانشگاه کافی نیست؟ یعنی همچنان باید ادرس اراپه بدم؟ توی سایت دانشگاه هم که چک کردم گفته با همین نامه ایی که ما میدیدم نباید مشکلی باشه برای حساب باز کردن ولی باز خواستم از دوستانی که تجربه دارن پرسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من بعضی از سوالات شما را شاید بتوانم کمک کنم

دانشگاه حتما به شما نامه اشتغال میدهد که برای بانک استفاده بفرمایید. برای اجاره خانه شما قاعدتا نیاز به نامه دانشگاه ندارید. با اینحال اگر به هر دلیل لازم باشد فکر نمیکنم دانشگاه محدودیتی داشته باشد.

برای خانه حتما و تاکید میکنم - حتما - تا خانه را ندیده اید قرارداد یا چیزی را امضا نکنید یا حتی قول هم ندیده اید. اینجا صاحب خانه هایی هستند و بنگاهی هایی پیدا میشوند که کاملا تعریف کلمه کلک هستند هم در مورد قیمت و هم کیفیت مسکن.

معمولا دانشگاهها اقامتگاههایی برای اساتید مدعو و مهمانهایشان دارند ببینید میتوانید برای ورود چند روز از انجا استفاده کنید. بسته به شهر و محله هتلهایی هم با قیمت مناسب هستند. travelodge مثلا یکی از انهاست که در خیلی شهرها شعبه دارد.

مسیر انگلستان مثل بقیه جاهای اروپا برای حمل پول نقد است به لحاظ امنیت. من خودم از حمل پول نقد احتراز میکنم و به دوستان هم همیشه توصیه میکنم از صرافیها یا ایرانیهایی که اینجا هستند استفاده کنند. شاید بخواهید پول کمی با خودتان بیاورید و وقتی حسابتان باز شد بخواهید از طریق صرافی مابقی را اگر لازم هست برایتان حواله کنند.

سفر به خیر و پایدار باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام تا آنجا که حافظه من یاری میکند داشتن ادرس برای باز حساب قانون مثلا دولتی ندارد ولی بیشتر بانکها نشانی میخواهند که میتواند قبض آب و تلفنی چیزی هم باشد و نه لزوما قرارداد اجاره. مثلا همسر کسی که خانه ای را اجاره کرده با همین قبضها حساب باز میکند.

در همین فاصله از یکی از دوستان که تازگی آمده بودند سوال کردم و از ایشان هم - که البته ویزای tier 4 - داشتند ادرس خواسته بودند. البته چون در خوابگاه بودند دانشگاه در نامه قید کرده بوده است.

اگر این صفحه را هم ببینید مثلا LSE به دانشجو ها میگوید نشانی لازم است.

اگر آن صفحه نیشن واید را ادرسشان را بگدارید با هم یک نگاهی میکنیم.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط e_afra نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.

سوال من اینه که اون نامه اشتعال به کار دانشگاه کافی نیست؟ یعنی همچنان باید ادرس اراپه بدم؟ توی سایت دانشگاه هم که چک کردم گفته با همین نامه ایی که ما میدیدم نباید مشکلی باشه برای حساب باز کردن ولی باز خواستم از دوستانی که تجربه دارن پرسم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member

سلام.
    اولا یه فرومی برای افتتاح حساب بانکی هست که سوالات رو بهتر حساب در اونجا بپرسید. یه نگاهی به کامنت های اخیر بندازید که بنظرم براتون مفید خواهد بود.
    ثانیا براساس چیزی که برای من پیش اومد سه ماه قبل، پاسخ هر دو سوال اولتون خیر هست. نیشن واید برای من با نامه دانشگاه حساب باز نکرد و گفت بخاطر قوانین پولشویی و ملیتت نیاز به مدارک مثبته دیگه هست که من در نهایت در سنتندر حساب باز کردم و دیگه نیشن واید نرفتم. دانشگاه برای من قبل از شروع رسمی کارم و قبل از دریافت BRP حتی کارت ورود به دانشگاه هم صادر نکرد و گفت سه چهار روزی برو خونه بشین.
    همراه داشتن یه مقداری پول نقد که دیگه اجتناب ناپذیر هست. توصیم اینه که بیشتر از اجاره و خوراک ماه اول با خودتون نیارید. شاید 1500 پوند کفایت همه پیز رو بکنه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط e_afra نمایش پست ها
    سلام دوستان معذرت میخوام اگر سوالم تکراریست.
    من سایت بانک نیشن واید رو بررسی کردم گویا برای افتتاح حساب میشه به جای ادرس خونه یه نامه از دانشگاه گرفت و ارایه داد البته به همراه کارت اقامت. میخواستم ببینم دوستان تجربه ایی دارن?
    سوال بعدی اینه که من چند روز قبل از شروع کارم میرسم ایا فکر میکنید قبل از شروع کارم دانشگاه برای من نامه ایی صادر میکنه که باهاش بتونم حساب باز کنم و یا خونه اجاره کنم?
    ایا توصیه خاصی جهت اجاره خونه دارید?
    نهایتا از نظر امنیت همراه داشتن پول نقد رو توصیه میکنید? ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

دوستان این BRP معمولا بعد چند روز میاد؟ الان یه هفته گذشته و خبری نیست. برای حساب بانکی به من گفتن که یه نامه از شرکت و BRP کافیه.

سلام،

معمولا تاخیر داره، اگه نیومد یه ایمیلی داره اداره پست بهتون میده، میتونید ایمیل بزنید در 5 روز کاری جواب میدند، اما مال من قبل جواب اونها اومد.
    پلیس رو هم قبل بی آر پی میتونید برید، 34 پوند میگیره.
    در جواب بانک بقیه دوستان هم بدن آدرس سانتاندر هم قبول نکرد واسه من حساب باز کنه. اول مساله آدرس باید حل بشه چون همه چیو با نامه میفرستن به اون آدرس.
    ضمنا پول نقد قبول نکردن، چون گفتند از ایران میاین پول شما رو قبول نمی کنیم. اگه پول زیاد بیارید باید با خودتون حل کنید یا از طریق یکی دیگه واریز کنید.
    ببخشید همه جوابها رو یه جا فرستادم، کمبود وقت داشتم و فقط برای جبران لطف بقیه دوستان تجربیات خودمو عرض کردم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    دوستان این BRP معمولا بعد چند روز میاد؟ الان یه هفته گذشته و خبری نیست. برای حساب بانکی به من گفتن که یه نامه از شرکت و BRP کافیه.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از وقتی که میگذارید و کمکی که به دوستان میکنید.

در مورد اینکه پول شما را نگرفته اند خوب کار صحیحی نبوده و اصلا نمیدانم این را کی و کجا خلق کرده اند. جدا هر دم از این باغ بری میرسد مصداق جریان زندگی بچه های ایرانی در این کشورها شده است.

در هر صورت وقتی حسابتان باز شد از یک شعبه دیگر یا از طریق دستگاه دیپازیت که در شعبه ها هست د رمقادیر زیر ۲۰۰۰ پوند با فاصله وارد بفرمایید. یا حتی از همان شعبه خودتان اگر شعبه بزرگی است اقدام کنید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniial_2003 نمایش پست ها
    سلام،

معمولا تاخیر داره، اگه نیومد یه ایمیلی داره اداره پست بهتون میده، میتونید ایمیل بزنید در 5 روز کاری جواب میدند، اما مال من قبل جواب اونها اومد.
    در جواب بانک بقیه دوستان هم بدن آدرس سانتاندر هم قبول نکرد واسه من حساب باز کنه. اول مساله آدرس باید حل بشه چون همه چیو با نامه میفرستن به اون آدرس.
    ضمنا پول نقد قبول نکردن، چون گفتند از ایران میاین پول شما رو قبول نمی کنیم. اگه پول زیاد بیارید باید با خودتون حل کنید یا از طریق یکی دیگه واریز کنید.
    ببخشید همه جوابها رو یه جا فرستادم، کمبود وقت داشتم و فقط برای جبران لطف بقیه دوستان تجربیات خودمو عرض کردم.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member sahand1357 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

با سلام، من اخیرا از یک دانشگاهی پذیرش پست داک گرفتم و ساکن ایرانم. از دوستان خواهش می کنم به طور خلاصه بفرمایند چه مدارکی را برای اخذ ویزا واسه خودم، همسرم و فرزندم لازم دارم. و از کجا (چه سایتی) باید اقدام کنم؟ اگر سوالم تکراری هست به بزرگواری خودتون ببخشید آخه مطالب زیاد هست و کمی سردرگم شدم.

ApplyAbroad Superstar

سلام و تهینت بر شما

کلیت مدارک لازم در این صفحه آمده است

https://www.gov.uk/tier-2-general/do...u-must-provide

برای اطلاعات دقیق و کاربردی دوستانی که به تازگی اقدام کرده اند و خوشبختانه هم تعدادشان کم نیست و هم همراه و رفیق هستند بهترین منبع برای شما هستند. پیشنهاد میکنم از روی سایت پستهای آنها را مطالعه بفرمایید و اگر نیاز/ لازم بود مستقیم ارتباط بگیرید.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand1357 نمایش پست ها
    با سلام، من اخیرا از یک دانشگاهی پذیرش پست داک گرفتم و ساکن ایرانم. از دوستان خواهش می کنم به طور خلاصه بفرمایند چه مدارکی را برای اخذ ویزا واسه خودم، همسرم و فرزندم لازم دارم. و از کجا (چه سایتی) باید اقدام کنم؟ اگر سوالم تکراری هست به بزرگواری خودتون ببخشید آخه مطالب زیاد هست و کمی سردرگم شدم.
    ویرایش توسط susighton : February 7th, 2019 در ساعت 01:18 PM

Keep Calm and APPLY ON

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniial_2003 نمایش پست ها
    سلام،

موفق باشید
    ممنون، واسه شما چند روزه اومد؟ الان واسه من ده روز شده ولی نیومده هنوز.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز اگر منظورتان BRP هست گاهی تا سه هفته هم طول میکشد و این زمان از نظر خودشان کاملا طبیعی هم هست.

اصلا نگران چیزی نباشد حتما همه چیز به خوبی و ارامش انجام میشود .

برای همه یکی دو هفته اول حتی یک دو ماه اول پر هیجان است ولی تمام میشود و هیچ مشکلی هم به امید خدا پیش نمی اید و کارها رویه عادیشان را دنبال میکنند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    ممنون، واسه شما چند روزه اومد؟ الان واسه من ده روز شده ولی نیومده هنوز.

Keep Calm and APPLY ON

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)