صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 91

موضوع: تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

سلام ببخشيد من ي سوالي داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید
    بار اولي كه من امتحان تافل دادم بدليل اينكه ي مشكلي سر امتحان برام پيش اومد قبل از اومدن نمره به ets ميل زدم و مشكلمو مطرح كردم اونام بعد از اومدن نمره ميل منو جواب دادن و ي ووچر بهم دادن كه اگه ميخام ازش استفاده كنم، الان ميخاسم سوال كنم اگه من امتحان رو بدم ايا هنوز نمره قبليم هم قابل ريپورت ب دانشگاهها هست يانه؟در واقع ميخام هر نمره اي بهتر شد ريپورت كنم ممكنه نمره قبليم بعد از دادن اين امتحان قابل ريپورت نباشه؟چون ets ب يكي از دوستام ك مشكل مشابه داشتن گفت كه درصورتي كه بخاد باز امتحان بده و بهش ووچر بدن نمره قبليش از بين ميره
    ممنونم اگه كسي تجربه مشابه يا اطلاعي داره راهنمايي كنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

سلام دوستان من سوالی داشتم که ممنون می شم راهنماییم کنید.من امروز toefl داشتم در مرکز سنجش. به ناهماهنگی این مرکز با ets، هم صبح و هم بعدازظهرtoefl باید برگزار می شد. و امتحان من بعداز ظهر بود. امتحان صبح برخلاف معمول ساعت 10:30 شروع شده بود و مسئول مرکز قبل از امتحان به ما گفت که speaking صبحیا با reading ما تلاقی خواهد داشت. و به دلیل اینکه در سنجش همه شرکت کننده ها در یک یالن هستند، من سر reading استرس شدیدی گرفتم و نمی توانستم تمرکز کنم. نتیحتا خیلی بخش reading را بد زدم. می خواهم به ets اعتراض کنم. ولی با توجه به نزدیک بودن ددلاین دانشگاه ها و تعطیلات کریسمس و پر بودن همه سنترها تا یک ماهه دیگر. می خواستم سوال کنم که اگر ets وچر جدید به من بدهد بایت این شرایط ، من امکان دسترسی به نتایج امتحان امروزم را دارم ؟ و می توانم به دانشگاه ها فعلا این امتحان را ریپورت کنم؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nedili نمایش پست ها
    سلام دوستان من سوالی داشتم که ممنون می شم راهنماییم کنید.من امروز toefl داشتم در مرکز سنجش. به ناهماهنگی این مرکز با ets، هم صبح و هم بعدازظهرtoefl باید برگزار می شد. و امتحان من بعداز ظهر بود. امتحان صبح برخلاف معمول ساعت 10:30 شروع شده بود و مسئول مرکز قبل از امتحان به ما گفت که speaking صبحیا با reading ما تلاقی خواهد داشت. و به دلیل اینکه در سنجش همه شرکت کننده ها در یک یالن هستند، من سر reading استرس شدیدی گرفتم و نمی توانستم تمرکز کنم. نتیحتا خیلی بخش reading را بد زدم. می خواهم به ets اعتراض کنم. ولی با توجه به نزدیک بودن ددلاین دانشگاه ها و تعطیلات کریسمس و پر بودن همه سنترها تا یک ماهه دیگر. می خواستم سوال کنم که اگر ets وچر جدید به من بدهد بایت این شرایط ، من امکان دسترسی به نتایج امتحان امروزم را دارم ؟ و می توانم به دانشگاه ها فعلا این امتحان را ریپورت کنم؟
    بله داری
    توانایی ریپورتشم داری
    حتما! بگید به ETS

سلام دوستان، من امروز ازمون داشتم، سالن خیلی سرد بود، چندین بار همه گفتیم، گفتن نمیخان یهو درجه رو زیاد کنن چون توو چهار ساعت خیلی گرم میشه، اما اصلا خبری از یه ذره گرمایش هم نبود، توو برک رفتک گفتم من دستام سر شده و صدام داره ازسرما میلرزه، امابازم تاثیری نداشت، سر اسپیکینگ کلا داشتم میلرزیدم، به همچین موردی هم رسیدگی میکنن؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shimmm123 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من امروز ازمون داشتم، سالن خیلی سرد بود، چندین بار همه گفتیم، گفتن نمیخان یهو درجه رو زیاد کنن چون توو چهار ساعت خیلی گرم میشه، اما اصلا خبری از یه ذره گرمایش هم نبود، توو برک رفتک گفتم من دستام سر شده و صدام داره ازسرما میلرزه، امابازم تاثیری نداشت، سر اسپیکینگ کلا داشتم میلرزیدم، به همچین موردی هم رسیدگی میکنن؟
    دوست عزیز حتما یک متن بنویسید و برای ETS ایمیل بزنید. حتما جوابتون رو می دن و رسیدگی هم می کنن. حداقلش اینه که یک تذکر به سنتر مربوطه می دن تا حواسش جمع شه!!!

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

سلام
    میخواستم بدونم کسانی که ووچر رایگان گرفتن، همگی یکساله بوده؟ در جواب مشکلی که برام پیش اومد گفتن که بهم ووچر میدن، اما نگرانم که تاریخش کم باشه و مجبور شم برم شهرستان

خب ووچر روو بخاطر شرایط ازمون دادن، یکساله
    نمره ی ازمونمم نگفتن و کنسل شد

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

سلام خدمت دوستان
    کسی میدونه ایمیل ETS مرکز امریکا چیه ؟من می خوام ایمیل بزنم

Junior Member

سلام اگر وچر بدن نمرتو نمیذارن ببینی؟

سلام دوستان. من تو یه dilemma گیر کردم. لطفا نظرتون رو بگید شاید من بتونم با جمع بندی نظرات راحتتر تصمیم بگیرم.
    به ای تی اس شکایت کردم و بهم سه تا گزینه دادن: 1- گزارش نمره آزمون اخیرم 2- آزمون مجدد رایگان 3- عودت پول. الان من نمیتونم تصمیم بگیرم چون: از یه طرف میترسم برای آزمون جی آر ای وقت کم بیارم (فعلا شروع نکردم ) برای همین نمیتونم آزمون مجدد بدم. و از طرفی مطمئن نیستم آزمون اخیرم نمرش چطور میشه برای همین نمیتونم از آزمون رایگان هم بگذرم.
    [سوال 5 اسپکینگ شد خلاصه مشکل رو بگید و بیان کنید شما کدومو انتخاب میکردید. و چرا؟]
    نظر شما در این رابطه چیه. اگه شما بودید چی کار میکردید.
    یکی از دوستان گفتن یه شایعه تایید نشده ای وجود داره که نمره در آزمون مجدد کمتر از حد انتظارمون میشه. کس دیگه ای هم چنین تجربه ای داشته؟ (اگه این شایعه واقعی باشه من حدسم اینه که شاید با سختگیری بیشتری تصحیح میکنند!!)
    قبلا آزمون دادم و 94 شدم. الان فقط نگران اسپکینگم هستم که خیلی کم بشه. چون مشکل و موضوع شکایت مربوط به زمان اسپکینگم بود. ریدینگ و رایتینگم مطمئنم بالای 25 میشم. در مورد لیسنینگم یکم شک دارم. گزینه ها خیلی گیج کننده بودن.

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)