صفحه 135 از 144 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط defiance_gt نمایش پست ها
    سلام

دوستان به نظر شما با معدل 13.98 کارشناسی و IELTS نمره 7.5 میشه برای گرفتن پذیرش از دانشگاه Guelph در مقطع ارشد رشته های توریسم و میهمان نوازی امیدی داشت؟
    با توجه به اینکه حداقل معدل ذکر شده در سایت دانشگاه 14 هستش , روی این 0.02 نمره حساس می شن یا خیر؟
    اون ها معدل دو سال اخر رو حساب میکنن.

Junior Member

دوستان سلام من معدل ترم اخرم به علت مریضی در بیمارستان بودم اومد 11 منتهی ترمای قبل حدودای 16 هست ایا میشه توجیه کرد این موضوع رو ؟ مثلا گواهی بیمارستان رو ضمیمه کنم . چون این جز 60 واحد اخری میفته ب شدت معدل رو میاره پایین درصورتی ک معدل کل من 15.56 هست
    سول دومم اینه ک دانشگاه مک گیل نوشته اگ رزومه ات خوب باشه بازم اپلیکیشنت بررسی میکنیم چون برای کامپیوتر زده 3.2 میخوایم

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم این کسری معدل از حداقل اعلام شده دانشگاه قابل اغماض است شما هم همان ۱۴ را مکاتبات ایمیلی بنویسید. البته به این معنی نیست که شما در شرایط رقابتی با دیگرانبه لحاظ معدل قرار میگیرید فقط اینکه کسری مانعی برای درخواست پذیرش نباید باشد و شما هم طبیعتا تلاش میکنید با دیگر فاکتورها مثل نمره خوب زبان که اشاره کردید موضوع معدل پایین را جبران کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط defiance_gt نمایش پست ها
    سلام

دوستان به نظر شما با معدل 13.98 کارشناسی و IELTS نمره 7.5 میشه برای گرفتن پذیرش از دانشگاه Guelph در مقطع ارشد رشته های توریسم و میهمان نوازی امیدی داشت؟
    با توجه به اینکه حداقل معدل ذکر شده در سایت دانشگاه 14 هستش , روی این 0.02 نمره حساس می شن یا خیر؟
    ویرایش توسط susighton : August 15th, 2018 در ساعت 02:11 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام خدمت دوستان
    من معدل لیسانسم 14/48 هست از دانشگاه علوم و تحقیقات و معدل ارشدم 17/30 تقریبا از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین رشته ژیوتکنیک و میخوام برای دکتری اقدام کنم
    میخواستم بدونم معدل لیسانسم چقدر میتونه تاثیر منفی داشته باشه؟
    ممنون

Unhappy پاسخ : شرط معدل

سلام دوستان من با این شرایط می تونم پذیرش و فاند برای کانادا بگیرم؟
    * کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی با معدل 14.16 (کم سن و سال بودیم و بازیگوش
    )
    * کارشناسی ارشد علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی با معدل 17.50 (بجز ترم سوم که معدل 16.90 شد، سایر ترم ها معدل بین 17 و هجده بودند)
    * 2 مقاله مرتبط با موضوع پایان نامه که می خواهم برای چاپ بدم
    * 6 سال سابقه کار در دانشگاه علمی کاربردی وابسته به جهاد دانشگاهی (89 تا نیمه اول 96)
    * 1 سال سابقه کار در دبستان دولتی به عنوان آموزگار (از نیمه دوم96 تاکنون)
    * یک مقاله اقدام پژوهی درباره کلاسم هم دارم ولی چاپ نشده
    * زبان انگلیسی خوب که البته با معلم خصوصی به آیلتس 7 خواهم رسوند

دانشگاه های بریتیش کلمبیا و تورنتو و چند دانشگاه دیگه رشته من را برای دکتری دارند
    حداقل ها رو برای دکتری زده بودند: نمره قبولی 16 از 20 (منظور همون معدل کل هست دیگه؟)

ممنون می شم من را راهنمایی کنید خیلی استرس دارم

* کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار با معدل13.80 از دانشگاه آزاد

* کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری با معدل 16.75
    * 5 سال سابقه کار در بخش بازرگانی خارجی شرکت خصوصی با بیمه
    * مدرک آیلس 5.5 که تا یک ماه میخوام انشاالله 6.5 بیارم حتما
    * هیچ مقاله ندارم بجز دوتا مقاله داخلی دارم.

امکان گرفتن فاند کامل از دانشگاه های کانادا هست؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimoh1367 نمایش پست ها
    * کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار با معدل13.80 از دانشگاه آزاد

* کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری با معدل 16.75
    * 5 سال سابقه کار در بخش بازرگانی خارجی شرکت خصوصی با بیمه
    * مدرک آیلس 5.5 که تا یک ماه میخوام انشاالله 6.5 بیارم حتما
    * هیچ مقاله ندارم بجز دوتا مقاله داخلی دارم.

امکان گرفتن فاند کامل از دانشگاه های کانادا هست؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    امکان که همیشه هست ولی باید تلاش کنید استاد پیدا کنید. رزومه شما نکته برجسته ای نداره که بخودی خود نظر استادها را جلب کنه.

دوستان کسی نبود جواب من رو بده؟
    ضمنا باید اضافه کنم که 1: معدل های دو ترم آخر مقطع کارشناسی(34 واحد) شانزده و خرده ای بودن
    2: سمت من در قراردادم در دانشگاه کارشناس آموزش بوده که خب با رشتم بی ارتباط هم نبوده
    لطفا یکی از دوستان بگه امیدی هست؟ خیلی می ترسم و ناامیدم

Junior Member

دوستان کسی میدونه نمره پایان نامه در gpa حساب میشه یا نه؟خصوصا برای Dalhousie, Ryerson, manitoba, western ontario
    من مینیمم Dalhousie رو چک کردم برای دکترا زده 3 ولی نزده بر حسب کدام اسکیل. یعنی در سیستم wes که از 17 تا 20 رو 4 میگیره یا سیستم 16 تا 20. یکی هم قبلا گفته بود شرط معدل این دانشگاه 15 هست اما من هر چی گشتم برای ایران رو پیدا نکردم چون یوزر و پسورد می خواست. برای دانشگاه western university منظور از 70 درصد معدل یعنی چند؟ یعنی 2.8 از 4 در سیستم wes؟

Junior Member

سلام دوستان من کارشناسی ارشد الکترونیک و کارشناسی مخابرات دارم. میخام برای ارشد مخابرات اپلای کنم. شرط معدلی که در نظر میگیرن برای کارشناسی رو مد نظرشونه یا ارشدم رو؟
    اگر کارشناسی مدر نظرشون باشه من 9 ترمه تموم کردم. مدل دو سال آخرم میشه همون معدل 4 ترم آخرم؟ اینجوری بالای 16 میشم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)